18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Wiewór 2018-12-03, 11:42
banerr napisał/a:

Jedno mi przychodzi na myśl: chuj, że śnieg, chuj że pada i jest ślisko - ja zapierdalam bo jestem super kierownikiem.


W polskiej republice pseudo demokratycznej najlepszy kierowca to najszybszy kierowca. Jak nie depczesz geja w podłogę to jesteś miętki chuj.

Moim zdaniem piesza, która weszła pod auto jest winna wypadku. Weszła bezpośrednio pod nadjeżdżające auto. Nawet nie spojrzała czy coś jedzie. Znając polskie realia ukażą kierowcę.

Tirowiec, który skręcał w lewo. Jebany debil podczłowiek. Wszyscy tirowcy powinni być poddani przymusowej eutanazji.
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2018-12-03, 17:35 1
Misiek_KRK napisał/a:


Gdzieś Ty kurwa wypatrzył "dobre czerwone"
Masz prawko, jechałeś czymś cięższym niż 1,5 tony? Ciężarówka nie zatrzyma się na 8-10 metrach.
Na ostatnich klatkach z widocznym sygnalizatorem, nie ma jeszcze czerwonego, a co dopiero "dobre" czerwone
Zrób prawko i zacznij myśleć
Obrazek


To jest autobus zafco
Zgłoś
Avatar
GOLOP 2018-12-03, 19:23
Polskie_Drogi napisał/a:

Pamiętajcie, że droga to nie najlepsze miejsce do szusowania...



Obczaj 1:14 ten bilbord po lewej xD
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-12-03, 22:48 1
2:55 Ten zakaz wyprzedzania i ograniczenie prędkości to pewnie tylko tak dla picu postawili... kurwa, takim chujom powinni dożywotnio odbierać prawo jazdy.
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2018-12-03, 23:12
@ Diggerx Chuj z tego ze autobus, moze byc i lotniskowiec DLA WSZYSTKICH sa JEDNAKOWE PRZEPISY. ogarnij chuja bo pierdolisz jak potluczony...
Zgłoś