18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Avatar
gabriel0 2019-04-08, 12:36 38
Ostatnia akcja po królewsku. Trzy pizdy i żadna nie spojrzała. Może trzeba wystosować w kuchni przejście dla pieszych i je uczyć.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-04-08, 12:43 13
0:00 typowe bezmózgi. Droga na której wszyscy zapierdalają i trójkąt 10 metrów za autem.
1:22. W takiej sytuacji krzyczysz do pasażerów brejs for impakt. Ręce skrzyżowane na brzuchu i walisz w niego. Bo jak go ominiesz i rozpierdolisz auto to gościu da dyla i będziesz bulił za naprawę.
1:39. Trzeba było mu jeszcze bliżej podjechać bo zostawił miejsca tyle, że jeszcze by żyletka weszła.
3:34. Świadomie spowodowanie kolizji. To już nie jest wypadek i za to powinni odbierać prawko i zamykać w pierdlu ale nie w Polsce. W kraju bezprawia świadomie spowodowanie kolizji to wciąż wypadek...
3:58 i 4:22. Marka to absolutnie czysty zbieg okoliczności.
7:02 kurła jak kręgle xD dziadzia ma przejebane.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2019-04-08, 12:50 4
Abraxus napisał/a:

3:34. Świadomie spowodowanie kolizji. To już nie jest wypadek i za to powinni odbierać prawko i zamykać w pierdlu ale nie w Polsce. W kraju bezprawia świadomie spowodowanie kolizji to wciąż wypadek...



A co powinni zrobić, tym co zajeżdżają drogę na chama i jeszcze hamują przed nosem? To kierowcy jak ten z punto powinni byc utylizowani.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-04-08, 12:52 7
Henboh napisał/a:

A co powinni zrobić, tym co zajeżdżają drogę na chama i jeszcze hamują przed nosem? To kierowcy jak ten z punto powinni byc utylizowani.



Właśnie pisałem i kierowcy z punto

Zgłoś
Avatar
bakus1233 2019-04-08, 13:12
Pierwszy film... ładnie by ich zgniotło
Zgłoś
Avatar
flaszka 2019-04-08, 15:04 2
gabriel0 napisał/a:

Trzy pizdy i żadna nie spojrzała. Może trzeba wys



cztery pizdy
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-04-08, 15:19 2
Próbowałem zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa...
Zgłoś
Avatar
C................n 2019-04-08, 15:32 1
Jak mnie śmieszy typowa reakcja kierowcy, który wjedzie komuś w dupę:

"A, se kurwa jeszcze wyprzedzę..."
Zgłoś
Avatar
JBMNT2 2019-04-08, 19:25
gabriel0 napisał/a:

Ostatnia akcja po królewsku. Trzy pizdy i żadna nie spojrzała. Może trzeba wystosować w kuchni przejście dla pieszych i je uczyć.



Typowo i zamiast pomóc leżącej koleżance to najpierw zbiera telefon bo ważniejszy...
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-04-08, 20:05 1
z tym ostatnim to dziadek coś nawywijał , bo tam jest jeden pas z tego co widać i azyl wymalowany, jeśli przeszły prawie całą pierwszą część to dziadek miał w chuj czasu na hamowanie bo widział ludzi dużo wcześniej (no chyba że własnie nie widział z racji wieku) chyba że zapierdzielał po azylu
tak czy sak były prawie na połowie jezdni
Zgłoś
Avatar
kmiecioslaw 2019-04-08, 20:07 4
Oglądałem jak ksiądz sra do ryja zakonnicy, jak pedały wsadzają sobie pękające słoiki w dupę, jak typ napierdala dwuletnie dziecko ale takich debilnych kierowców jak widzę to nerwowo nie wytrzymuję
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2019-04-08, 20:25 2
Jak kurwa widzę trójkąt 10 metrów za autem to mam ochotę wsadzić go właścicielowi w dupę. Po chuj 10 metrów jak można w dupie go mieć jeszcze bliżej...
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2019-04-08, 20:57
Piękne rozbieganie. Chyba...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2019-04-08, 21:06 1
5:50 Piękny przykład na to "panie tu jest prosta dobra, droga to skąd tu nagle ograniczenie prędkości? Na pewno po to by łupić biednych kierowców" Bo jednemu z drugim bezmózgowi nie przyjdzie do głowy, że poza drogą główną są jeszcze drogi boczne z których ludzie się włączają do ruchu i muszą mieć wystarczajaco dużo czasu aby ten manewer wykonać. Gdy (z różnych przyczyn) zasięg widocznosci jest ograniczony to jedynym sposobem żeby mógł się bezpiecznie włączyć do ruchu jest ograniczenie prędkości potoku pojazdów na drodze z pierwszeństwem, tylko że znajdzie się zawsze taki debil jak nagrywający, którego ograniczenia nie dotyczą, który jeździ 'szybko, ale bezpiecznie'. Chuj mu w dupę! Jest jedynym sprawcą tej sytuacji. Wyjeżdżający z podporządkowanej nie jest jasnowidzem, by wiedzieć, ze jak zacznie manewer to tuż zza pola widoczności wypadnie mu debil prujący tyle ile fabryka dała.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie