18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-06-18, 16:39
Wie ktoś jak się skonczyła ta sytuacja z 0:50 z tym wymuszeniem przez wieśwagena?
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2019-06-18, 17:21 1
6:33 tata tata hehe
Zgłoś
Avatar
ziomandrzej 2019-06-18, 17:45 5
Polskie_Drogi napisał/a:

Uwaga jadę! Proszę zjechać z drogi...



Szczególnie ostatniemu się znudziło na wolności...
Zgłoś
Avatar
URAGE 2019-06-18, 18:09 3
Jak ja nienawidzę tych ćwoków wpierdalających się w 5-metrowe odstępy na ekspresówce z prawego pasa na lewy. Debile jak ten 0:50 i 3:33 powinni z miejsca stracić prawo jazdy, a przy drugim takim zajściu dożywotni zakaz prowadzenia auta. Jak ich stać na fury i mandaty to na szofera też będzie. A po za całą resztą debili i nieuków 5:05 pięknie pokazuje brak wyobraźni przy mokrej nawierzchni. Trzech wyhamowało, czwarty już nie.
Zgłoś
Avatar
intermag 2019-06-18, 18:25 10
Gościu ci w Wrocławiu taranował auta uciekają przed palami, jakos nie bardzo był Polski
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-06-18, 18:31
Wypierdalać mi tu z drogi bo jadem!
Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2019-06-18, 22:02 1
2:05 facet rzuca się biegiem pomóc dziecku, wyobraźcie sobie kobietę.
Zgłoś
Avatar
KapitanBobuch 2019-06-18, 22:16
Spiderowski napisał/a:

Wie ktoś jak się skonczyła ta sytuacja z 0:50 z tym wymuszeniem przez wieśwagena?



W innym odcinku było ,że kierowca passata uciekł a nagrywający zawiózł materiał na policję. Kierowca passata dostał mandat 500zł jak pamiętam,
Zgłoś
Avatar
napsterowsky 2019-06-19, 5:37
5:30 Daję sobie rękę uciąć, a nawet dwie, że tak to kurwa, kobieta. Normalny nawet najbardziej przyjebany człowiek jest w stanie się domyślić, że skoro coś zamierzamy zrobić to wcześniej należy o tym poinformować, zasygnalizować - w sumie co ja pierdole. To musiał być ktoś kto dorównuje swoją inteligencją co najmniej zawieszonemu typowi po meetingu na domowej roboty kwasie. (bądź też takim, którzy srają pod siebie i nikogo o tym nie informują )

EDIT: Jeśli się mylę no to chuj - życie. Gorzej jak dupsko będzie swędzieć nagle, niespodziewanie - jedynym wyjściem będzie szorowanie dupą po dywanie, najlepiej swoim.
Zgłoś
Avatar
lysout 2019-06-19, 6:47 1
6:50 - co za bździągwa - po całej akcji mówi facetowi "nagraj to"
Brakuje tylko
"i co nagrałeś?"
"Nie kurwa dopiero kasetę do kamery wkładam"
Zgłoś
Avatar
c................k 2019-06-19, 8:27 2
sadystycznie bolesny napisał/a:

2:05 facet rzuca się biegiem pomóc dziecku, wyobraźcie sobie kobietę.



Gość najpierw rzuca się do pomocy rowerowi a gdy pojazd jest bezpieczny dopiero dziecku. Jak rozumiem wina kierowcy ale gówniak mógł się zatrzymać i rozejrzeć w lewo, prawo.
6:08 jak można zasnąć w na Roztoczu? Tam jest takie rześkie powietrze...
Zgłoś
Avatar
nano50 2019-06-19, 9:54 1
Kolan2109 napisał/a:

Gość najpierw rzuca się do pomocy rowerowi a gdy pojazd jest bezpieczny dopiero dziecku. Jak rozumiem wina kierowcy ale gówniak mógł się zatrzymać i rozejrzeć w lewo, prawo.
6:08 jak można zasnąć w na Roztoczu? Tam jest takie rześkie powietrze...



Jakie kurwa wina kierowcy? Mam nadzieję, że obyło się bez mandatu. Przed przejściem masz zachować ostrożność, nie dasz rady zahamować jak debil kamikaze wyjdzie Ci metr przed samochodem. Wypierdol prawo jazdy do kosza.
Zgłoś
Avatar
Panorafix 2019-06-19, 12:49
0:50 ST i wszystko jasne.... Tychy to jakiś stan umysłu jest. Jak widzisz na drodze ST ta załóż, że odpier... jakąś szopkę na ogół się nie pomylisz
Zgłoś
Avatar
nieubezpieczony 2019-06-19, 13:56 4
nano50 napisał/a:

Jakie kurwa wina kierowcy? Mam nadzieję, że obyło się bez mandatu. Przed przejściem masz zachować ostrożność, nie dasz rady zahamować jak debil kamikaze wyjdzie Ci metr przed samochodem. Wypierdol prawo jazdy do kosza.


Samochód jadący z przeciwka zatrzymał się, przepuszcza pieszych, ale co tam, "ja jadem, nie bendem stawoł na kużdych pasach bo winyj dizla spolę". Młody nawet zsiadł z roweru. Jeśli nie widzisz winy kierowcy, to nie komentuj, bo się ośmieszasz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie