18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kane84 2019-08-29, 8:30
ZaSwojePiję napisał/a:

Jebalbym takich ludzi maczetami. Nie dosc, ze szczeniaki nienauczone zatrzymywania sie przed przejsciem ulicy, to nawet gowniary nie pouczyli.
Jebane ameby umyslowe.


Oczywiście wina pieszych, jak zawsze, cebulaki to przecież najlepsi kierowcy w Europie i ich zachowanie przy przejściach dla pieszych jest WZOROWE! Co widać na filmie, zdążył zahamować.
Zgłoś
Avatar
bocian87 2019-08-29, 9:50 2
pawelyoy napisał/a:

Na nagraniu widać że prawym można skręcić w prawo i jechać prosto a lewym jechać prosto i skręcić w lewo. Babka jechała prosto a facet chciał z lewego skręcić w prawo



Weź lepiej obejrzyj to sobie jeszcze raz bo coś Ci się popierdoliło.
Nagrywający nigdzie nie skręca tylko na SKRZYŻOWANIU o ruchu okrężnym z oznakowanymi pasami ruchu jedzie na wprost.
Gość z PRAWEGO pasa SKRĘCA na skrzyżowaniu w LEWO gdzie oznakowanie przed rondem pokazuje, że z jego pasa może jechać tylko na wprost lub skręcić w prawo.

tak wyglądał przejazd


a wg oznakowania można jechać tylko tak


jak trudno to zrozumieć to wyobraź sobie, że jedziesz lewym pasem przez zwykłe skrzyżowanie i nagle na jego środku gość z prawego pasa jadący obok Ciebie postanawia skręcić w lewo przecinając Twój pas przed maską.
Zgłoś
Avatar
nwtinamou 2019-08-29, 9:52
Kosmodysk napisał/a:

1:35, 1:50, - typowe, jestem na swoim i nie odpuszczę. A wystarczy zdjąć nogę z gazu i lekko przyhamować, chyba że przód do roboty i mam frajera.
4:30- tu trzeba bardzo uważać. Zapierdalanie zawsze jest ryzykowne. Zwłaszcza kiedy prawy pas stoi i jedzie się środkowym. Miałem też taki przypadek jak w filmie, lecz hamowałem i po prostu nie uderzyłem go, mimo że wciskał się na mój pas.



Ty tak na poważnie? jestem na rondzie i mam puszczać? dekiel ci się poluzował czy jak?
Zgłoś
Avatar
Szuchov 2019-08-29, 10:11 2
Hafnarfjodur napisał/a:

jebany czy zasnął, ?



wypadek z mojej okolicy - chłop sięgnął po fajki
Zgłoś
Avatar
chumak 2019-08-29, 10:38 1
bocian87 napisał/a:

Weź lepiej obejrzyj to sobie jeszcze raz bo coś Ci się popierdoliło.
Nagrywający nigdzie nie skręca tylko na SKRZYŻOWANIU o ruchu okrężnym z oznakowanymi pasami ruchu jedzie na wprost.
Gość z PRAWEGO pasa SKRĘCA na skrzyżowaniu w LEWO gdzie oznakowanie przed rondem pokazuje, że z jego pasa może jechać tylko na wprost lub skręcić w prawo.
tak wyglądał przejazd
a wg oznakowania można jechać tylko tak
jak trudno to zrozumieć to wyobraź sobie, że jedziesz lewym pasem przez zwykłe skrzyżowanie i nagle na jego środku gość z prawego pasa jadący obok Ciebie postanawia skręcić w lewo przecinając Twój pas przed maską.



Wreszcie ktoś to wyjaśnił normalnie, śledząc poprzednie komentarze łapałem się za głowę.
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2019-08-29, 11:08
Ciekawa sytuacja w 5:50 jak na teście na prawko. Ale czarny winien, będzie miał przejebane chyba że skuterzysta cały.
Zgłoś
Avatar
MS7 2019-08-29, 15:52
Dużo z Łodzi, piwo!
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-09-01, 12:53
tadek899 napisał/a:

sarna mnie rozjebała



Ile wyszły naprawy?
Zgłoś