18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
ellsworth 2019-10-25, 21:32 1
3:40 On ją chyba specjalnie przejechał, bo nie można być aż tak ślepym!
Zgłoś
Avatar
wiechec 2019-10-25, 22:02 3
wzx123 napisał/a:

Jeśli tak myślisz to jesteś po prostu debilem. Rozbicie przedniej szyby przez poduszkę umożliwia szybszą ewakuację jeśli inne drogi ucieczki z auta są wykluczone. Zdarzają się takie przypadki że auta po rolkach wszystkie drzwi mają tak pogięte że nie otworzysz, przez szybę się nie przeciśniesz a szyba z przodu cała. I tutaj wystrzał poduszki jest po to żeby Ci łatwiej było tą szybę wybić bo łatwiej tak niż rozbijać jak jest w całości. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam



Jesteś debilem, dziękuję pozdrawiam. A może zwykłym trollem, bo aż mi się nie chce wierzyć, że ktoś może wpaść na taką pojebaną teorie. Może to miał być żart?
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-10-25, 22:04 2
wzx123 napisał/a:

auta po rolkach wszystkie drzwi mają tak pogięte że nie otworzysz, przez szybę się nie przeciśniesz a szyba z przodu cała. I tutaj wystrzał poduszki jest po to żeby Ci łatwiej było tą szybę wybić bo łatwiej tak niż rozbijać jak jest w całości. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam


Mam dachowanie, drzwi pogięte niemożliwe do otworzenia, szyba boczna poszła w mak i generalnie ręke już mam na zewnątrz. Ale chuj tam po co wyjsc przez najbliższą boczną której tak jak pisałem już niema skoro moge ekwibrylystycznie przeżucić nogi nad kierownice, kopać 3 minuty w laminowaną przednią szybe i wyjść tak jak inżinieroo wymyślił.
Kurwa czy Ty kiedykolwiek siedziałeś w samochodzie?
Zgłoś
Avatar
wiechec 2019-10-25, 22:04
ellsworth napisał/a:

3:40 On ją chyba specjalnie przejechał, bo nie można być aż tak ślepym![/

Też bym kurwę przejechał

Zgłoś
Avatar
Hafnarfjodur 2019-10-25, 22:26
Szfajceneger napisał/a:

A jak piszczy ciota jebana



Ale mi się Janusz Cebularz włączył, ale mnie to rozśmieszyło
Zgłoś
Avatar
willoo 2019-10-25, 22:33 1
Jak zwykle na początku i na końcu najmocniejsze pierdolnięcia skrajnych debili. Na początku debil na rowerze który myśli że pasy dają mu nieśmiertelność. Na końcu pan "buzi, pa" który pierdoli lusterka bo są dla słabych, elo
Zgłoś
Avatar
egon777 2019-10-25, 23:06
1:57 ja bym już cofał
Zgłoś
Avatar
Hafnarfjodur 2019-10-26, 8:11
1:28 Co on kurwa zrobił ? Jak ?
Zgłoś
Avatar
Sonal 2019-10-26, 11:31
CbK napisał/a:

W pierwszej chwili nie zwróciłem na to uwagi, ale wygląda na to, że tak! Brawa dla projektanta!



Kurwa głąbie z czego kpisz - 95% poduszek pasażera tłucze szybę. Chyba tylko w maluchu - jakby były poduszki - by nie wybiło, bo przednia szyba jest prawie pionowo.
Zgłoś