18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Avatar
Henboh 2020-10-26, 13:14 1
Juzwa napisał/a:

Co powiesz o spotkaniu Renówki z autkiem "Radość" w 3:17?



Ja powiem, że to dawno temu zdążyło wszystkie drogowe kompilacje zaliczyć, a rowermajstry to coś co mordę cieszy, jak się sami eliminują.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-10-26, 19:25
3:44 klasyka gatunku w swojej klasie
Ból dupy Sebixów z Bolidami Młodzieży Wiejskiej za 3...2...1...

pro_avenger napisał/a:

Ja pierdole z tymi pasami, czemu kurwa nie wpadł jeszcze nikt na pomysł montowania fotokomórki że ktoś zbliża się bezpośrednio do przejścia dla pieszych i zapalenia w tym czasie ostrzegawczej lampy dla auta. W deszczową noc jak znalazł dla lubiących mode ubierających się na czarno...



Wpadł tylko gmin "nie stać" na to, wolą wypiedalać kasę na bzdury

Wolą wyjebać hajs na - jak oni to nazywają "rewitalizację" zamiast na bezpieczeństwo
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-10-26, 20:44
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

3:44 klasyka gatunku w swojej klasie
Ból dupy Sebixów z Bolidami Młodzieży Wiejskiej za 3...2...1...
Wpadł tylko gmin "nie stać" na to, wolą wypiedalać kasę na bzdury
Wolą wyjebać hajs na - jak oni to nazywają "rewitalizację" zamiast na bezpieczeństwo



zakręt, hamulec, redukcja i zbyt szybkie puszczenie sprzęgła to najczęstszy powód rozpierdalania się nie tylko beemek ale i mercedesów i wszystkiego co ma tylny napęd (czytaj lepszy napęd) ogólnie to powinni tego uczyć instruktorzy nauki jazdy ale oczywiście to janusze biznesu i nieroby to mają wyjebane i sami nie wiedzą bo całe życie w clio przesiedzieli. dlatego uważam dla każdego kursanta godzina jazdy w symulatorze wyścigowym na kierownicy i drastycznie spadła by ilość wypadków. nauka co to jest podsterowność, nadsterowność, jak się z czego ratować, technika międzygazu (heel and toe) w tylnonapędówce, ratowanie się z nagłego poślizgu w tylnonapędówce dodając gazu prawą nogą i dohamowując lewą. samo pokazanie w symulatorze podsterowności (najczęstszego powodu rozjebania się każdym samochodem) wiele by nauczyło pokory młodych kursantów i zaszczepiło w nich strach przed zapierdalaniem. ale niestety nie każdy jest inteligentny jak ja to niech się rozpierdalają i zdychają xD

SteinarBjorgvinsson napisał/a:

3:44 klasyka gatunku w swojej klasie
Ból dupy Sebixów z Bolidami Młodzieży Wiejskiej za 3...2...1...
Wpadł tylko gmin "nie stać" na to, wolą wypiedalać kasę na bzdury
Wolą wyjebać hajs na - jak oni to nazywają "rewitalizację" zamiast na bezpieczeństwo



a chuj im w dupe niech orliki budują zamiast torów, takie lampeczki to jak dokarmianie afrykańców i powoduje że więcej ich się mnoży i nie nadążają z dokarmianiem i jeszcze więcej zdycha xD takie lampeczki rozpieściły by tylko pieszych i myśleli by oni że magiczna lampeczka uratuje ich przed zapierdalającym 120 w zabudowanym hajto czy innym świrem
powodem mniejszej śmiertelności na zachodzie w porównmaniu do polski i wschodu od polski (my jesteśmy krajem granicznym między cywilizacją a barbarzyństwem) jest to że na zachodzie mają dziesiątki torów i tysiące młodzieży na nie uczęszcza i to nie żaden wstyd. a w polsce mamy jeden tor Poznań i chcieli go zamknąć parę lat temu bo hałas, a jak już w polsce ktoś jeździ na tory to wie że ci w gruzach krzywo patrzą na typa co przyjechał nowym mustangiem lub nową M4 lub AMG bo wg nich oni są za bogaci na tory xD taka kurewska post komusza kultura i hejt na motorsport.
zdawalność na prawko w polszcze 40 % , kraj 40 mln śmiertelność roczna w wypadkach kilka razy większa niż w Niemczech zdawalność 80% kraj 80 mln , słowiaństwo nie jest stworzone do prowadzenia pojazdów mechanicznych podobnie jak azjaci i murzyni
Zgłoś
Avatar
Manii 2020-11-02, 8:10
KebabRemover napisał/a:


skurwysyn w 1:08 też zapierdala widzi pieszego nie spojrzy w lusterko tylko hamuje, przez skurwysyna co tak ją wpuścił na pasy by dziewczyna zginęła i za takie wpuszczanie powinny być mandaty i pkt jakby radiowóz widział, najczęstszą przyczyną wypadków z pieszymi są takie sytuacje że skurwysyn zapierdala i nagle hamuje, on jest czysty ale nie ten co nie wyhamował, tamten idzie siedzieć a skurwysynek ma filmik na youtube. nie oglądam bo mi się ciśnienie podnosi a to tylko minuta i drugi buraczek z kamerką, a nawet tego pierwszego można dodać bo nie cofał nie powiedział policjantowi że mu się samochód stacza bo wtedy by nie było filmiku chyba że po dokumenty sięgał i nie widział



Kierwa, jeszcze takiego zjeba co proponuje mandaty za przepuszczanie pieszych to nie widzialem. Slyszales o obowiazku szczegolnej ostroznosci przed i na pasach? Mam rozumiec ze ustawa jaka proponujesz to obowiazek obserwacji lusterka przed pasami i jak jakis sebix zapierdala na horyznocie, lewym pasem zaabsorobowny dzwiekami disco polo, to uj z pieszym, musze jechac dalej??? Widze takie ameby jak ty co mnie wyprzedzaja na pasach 20 razy na dzien i kurwa strach przepuszczac babcie w deszczu przez was debile.
Zgłoś