18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
~Sunday 2020-10-25, 23:50 10
Polskie_Drogi - dobra firma. Prawie miesiąc zbierania świeżych, krajowych materiałów i sklejka tylko 7 minut.
Samo gęste. Podoba
Zgłoś
Avatar
tdoberman 2020-10-25, 23:55 12
Ja się zawsze śmieje z tych debili co wchodzą na pasach pod samochody "bo mają pierwszeństwo"
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-10-25, 23:57 25
Piękne spotkanie pedalarz
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2020-10-26, 1:37 1
Jak można wejść prosto pod auto?
Zgłoś
Avatar
santi68 2020-10-26, 2:36
Z odcinka na odcinek coraz lepiej, aż miło popatrzeć .
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-10-26, 6:05
Ja pierdole z tymi pasami, czemu kurwa nie wpadł jeszcze nikt na pomysł montowania fotokomórki że ktoś zbliża się bezpośrednio do przejścia dla pieszych i zapalenia w tym czasie ostrzegawczej lampy dla auta. W deszczową noc jak znalazł dla lubiących mode ubierających się na czarno...
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2020-10-26, 7:46 2
pro_avenger napisał/a:

Ja pierdole z tymi pasami, czemu kurwa nie wpadł jeszcze nikt na pomysł montowania fotokomórki że ktoś zbliża się bezpośrednio do przejścia dla pieszych i zapalenia w tym czasie ostrzegawczej lampy dla auta. W deszczową noc jak znalazł dla lubiących mode ubierających się na czarno...


U mnie w mieście, gdzieniegdzie są "bezpieczne przejścia" po całej szerokości przed przejściem migają lampki jak ktoś jest w pobliżu. Powinno to być wszędzie.
Zgłoś
Avatar
0smiechu 2020-10-26, 8:20
Odnośnie drugiej sytuacji .Zawrociłbym do osoby w hondzie i sprzedał porzadnego liścia w ryj na ogarnięcie
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-10-26, 8:21 5
Sory, ale gość z kamerką w materiale od 0:50 to dla mnie przykład jebanego imbecyla bez wyobraźni, lub wymuszającego odszkodowanie.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2020-10-26, 8:26 3
Spotkanie rowerzystów najlepsze
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-10-26, 11:06
ra0mir napisał/a:

Spotkanie rowerzystów najlepsze



Co powiesz o spotkaniu Renówki z autkiem "Radość" w 3:17?
Zgłoś
Avatar
qbsusus 2020-10-26, 11:33 1
Podoba mi się ten ostatni w latarni...
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-10-26, 11:38 3
5:20 kierowca toyoty to chyba użytkownik tego portalu bo wiedział że trzeba spierdalać

ra0mir napisał/a:

Spotkanie rowerzystów najlepsze



Ten co jedzie po DDR to rowerzysta a ten który zapierdala jezdnią mimo iż obok jest Froga Dla Rpwerów to zwykły pedalarz
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-10-26, 12:05 2
0:50 wina mam nadzieje skurwysyna nagrywającego, ten z przodu już kilka sekund sygnalizował zamiar skrętu ale techno panisko nie wpuści i wyszło że obaj zmieniali pas i zderzyli się będąc w połowie zmiany pasa a to wina tego z tyłu, i standardowo pół sekundy przed kolizją klakson jakby miał coś dać xD

skurwysyn w 1:08 też zapierdala widzi pieszego nie spojrzy w lusterko tylko hamuje, przez skurwysyna co tak ją wpuścił na pasy by dziewczyna zginęła i za takie wpuszczanie powinny być mandaty i pkt jakby radiowóz widział, najczęstszą przyczyną wypadków z pieszymi są takie sytuacje że skurwysyn zapierdala i nagle hamuje, on jest czysty ale nie ten co nie wyhamował, tamten idzie siedzieć a skurwysynek ma filmik na youtube. nie oglądam bo mi się ciśnienie podnosi a to tylko minuta i drugi buraczek z kamerką, a nawet tego pierwszego można dodać bo nie cofał nie powiedział policjantowi że mu się samochód stacza bo wtedy by nie było filmiku chyba że po dokumenty sięgał i nie widział

1:28 suka wpierdala się pod samochód nie patrząc a nagrywający pedał jeszcze ją woła żeby typa zgłosiła xD powinien do typa podjechać i zgłosić żeby jej szukali jak samochód rozpierdoliła jest to wtargnięcie i wymuszenia pierwszeństwa na samochodzie, to samochód USTĘPUJE SWOJEGO pierwszeństwa pieszemu jak mu się zechce, a nie ustępuje przed pierwszeństwem pieszego bo pieszy nie ma pierwszeństwa przed pasami

nawet prędkośc musiał mieć poniżej 50 skoro tak szybko wyhamował i nic jej nie zrobił, nie ma się o co do typa przyjebać to on jest poszkodowany materialnie, zresztą hajto miał 120 jak jebnął babe na pasach i też mu przyklepali że to baba wtargnęła

najbardziej pozytywny akcent to jak się pedalarze zderzyły xD od razu poprawa humoru xD jeszcze wina skurwysynka z kaskiem kolarskim w obcisłym wdzianku bo tamten jechał ścieżką to jest czysty ale pedalarz skurwysyn xD

3:40 beemiarz redukcję zrobił na hamulcu bez miedzygazu i poleciał, najczęstsza przyczyna wypadków pizd co się biorą za tylny napęd a nie znają podstaw teoretycznych
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie