18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Nome Dzisiaj 0:51
nowynick napisał/a:

już widzę te lochy 70-80 kg patrzące w tv z dziką satysfakcją na te 150+...



coś w tym jest, takie usypianie czujności, jestem jeszcze spoko, ważę dopiero 80, 90, 100...przy 110 ląduje kobita w szpitalu i czasem już nie wychodzi... mnie się wydaje, że takie osoby ważące 150+ mają niesamowite zdrowie, większość ludzi przy takiej wadze już by się dawno przekręciła
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes Dzisiaj 1:35 5
to jest locha ze Słupska, karetka jak ją przywiozła na Hubalczyków do szpitala na sor to nosze elektryczne się zacięły od jej cięzaru i nie mogli jej wydostać z karetki gdzie szarpało się 20 minut sześciu chłopa. jest strasznie roszczeniową osobą a tutaj pokazują ją jako ofiarę - nie wierzcie w to absolutnie.
Zgłoś
Avatar
Nome Dzisiaj 1:53 1
LouisdeFunes napisał/a:

to jest locha ze Słupska, karetka jak ją przywiozła na Hubalczyków do szpitala na sor to nosze elektryczne się zacięły od jej cięzaru i nie mogli jej wydostać z karetki gdzie szarpało się 20 minut sześciu chłopa. jest strasznie roszczeniową osobą a tutaj pokazują ją jako ofiarę - nie wierzcie w to absolutnie.



walić to i tak kopnie w kalendarz, takie obrzęki, to ona jest już jedną nogą w grobie... szczerze, to jakbym miała tak żyć jak ona, to znalazłabym sposób, żeby się zabić, nawet leżąc na łóżku
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes Dzisiaj 1:57 4
Nome napisał/a:

walić to i tak kopnie w kalendarz, takie obrzęki, to ona jest już jedną nogą w grobie... szczerze, to jakbym miała tak żyć jak ona, to znalazłabym sposób, żeby się zabić, nawet leżąc na łóżku



mogłaby na przykład powiedzieć że zacznie głodować i umrze - to i tak by żyła co najmniej 20 lat
Zgłoś
Avatar
NarodowySkinhead Dzisiaj 7:43 1
Baronessa napisał/a:

Ex loszka przybywa ze wsparciem...



Największym problemem Anity jest brak wiary w siebie.

Myślę, że miażdżyca i serce mają k tym inne zdanie XDDD
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel Dzisiaj 14:01
To chyba jest na jej temat

Zgłoś
Avatar
elim Dzisiaj 15:25
Ale są hantelki czyli nie kłamie że walczy z otyłością, ale trzeba pamiętać że po ćwiczeniach to bardzo chce się jeść.
Zgłoś
Avatar
~Velture Dzisiaj 16:05
Nome napisał/a:

walić to i tak kopnie w kalendarz, takie obrzęki, to ona jest już jedną nogą w grobie... szczerze, to jakbym miała tak żyć jak ona, to znalazłabym sposób, żeby się zabić, nawet leżąc na łóżku



Problemem jest to, że taka osoba jest ciężarem (hehe) dla służby zdrowia. Kosztuje nas wszystkich w chuj pieniędzy utrzymywanie jej przy życiu bo potrzeba bardzo drogiego sprzętu oraz zasobów ludzkich aby tego wieloryba w ogóle ruszyć gdziekolwiek.
Zamiast przestać żreć to robi z siebie wielką (hehe) ofiarę i wymaga aby inni się nią zajmowali 24/7

Wkurwia mnie, że jako osoba ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz schorzeniem szczególnym jestem płatnikiem brutto jak widze takie osoby.
Nie mam pierdolonej nogi i bardzo niewiele czasu z związku z powikłaniami ale mimo to zapierdalam i pracuję na takiego wieloryba aby dostawał rentę, której samemu nie pobieram bo nie mam prawa bo za dużo zarabiam i nie mam prawa do żadnej pomocy materialnej bo się nie mieszczę w tych śmiesznych limitach dochodowych, i potem żeby taka pizda przepasiona zajmowała kolejki u lekarzy.
Zgłoś