18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Prosty Wczoraj 20:12 2
"Zero fejmu dla frajerow "
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Wczoraj 20:19 7
Ale do cholery, ktoś ją musi karmić, tak?? nawet jak dostaje jakąś rentę, to sama nie pójdzie do Maca po 7 zestawów, nie podejdzie do drzwi żeby odebrać od dostawcy 4 pizze. Ktoś jej w tym pomaga i jest współwinny jej bliskiej śmierci.
Zgłoś
Avatar
nowynick Wczoraj 20:21 2
Moje 600 lb life, dr Now... mam 42 lata nie czuję się staro ale czasem ktoś mi uświadamia, że mainstream to już nie moja bajka. Albo to niszowe chujowe produkcje dla grubyc świń- już widzę te lochy 70-80 kg patrzące w tv z dziką satysfakcją na te 150+...
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 Wczoraj 20:23 2
Zgłoś
Avatar
nowynick Wczoraj 20:25
Geraldinio napisał/a:

Ale do cholery, ktoś ją musi karmić, tak?? nawet jak dostaje jakąś rentę, to sama nie pójdzie do Maca po 7 zestawów, nie podejdzie do drzwi żeby odebrać od dostawcy 4 pizze. Ktoś jej w tym pomaga i jest współwinny jej bliskiej śmierci.



Dopiero co czytałem podobny komentarz na głównej (bodajże Velture. Parafrazujesz dla kilku wirtualnych piw?). Słabo...
Zgłoś
Avatar
Baronessa Wczoraj 20:30 1
Ex loszka przybywa ze wsparciem...

Zgłoś
Avatar
Latissimus Wczoraj 20:53 3
Jedno jest pewne, pożywienia nie marnuje.
Zgłoś
Avatar
ARock Wczoraj 20:56 6
-Ile pani waży obecnie?
-CIĘŻKO powiedzieć...

😜😏😉
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Wczoraj 20:58 1
nowynick napisał/a:

Dopiero co czytałem podobny komentarz na głównej (bodajże Velture. Parafrazujesz dla kilku wirtualnych piw?). Słabo...



Nie czytam wszystkich komentarzy i wali mnie to co kto wcześniej pisał. Kiedyś pisałem podobny komentarz co do amerykańskiego spaślaka, więc może Velture skopiował.
Składam pozew do sądu o łamanie praw autorskich!
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa Wczoraj 21:00 1
nowynick napisał/a:

Dopiero co czytałem podobny komentarz na głównej (bodajże Velture. Parafrazujesz dla kilku wirtualnych piw?). Słabo...



Bez kitu. Nie dość że brak własnego zdania to jeszcze cytując klasyka: "kseroboj jest dla nas nikim oficjalnie, on tego nie wie bo ściągać jest banalnie".
Wstyd pedaldinho, wstyd .
Zgłoś
Avatar
artist123 Wczoraj 21:24 1
Stoi na stacji lokomotywa,
Ciężka, ogromna i pot z niej spływa:
Tłusta oliwa.
Stoi i sapie, dyszy i dmucha,
Żar z rozgrzanego jej brzucha bucha:
Buch - jak gorąco!
Uch - jak gorąco!
Puff - jak gorąco!
Uff - jak gorąco!
Już ledwo sapie, już ledwo zipie,
A jeszcze palacz węgiel w nią sypie.
Zgłoś
Avatar
MansoN Wczoraj 21:24 3
nowynick napisał/a:

Dopiero co czytałem podobny komentarz na głównej (bodajże Velture. Parafrazujesz dla kilku wirtualnych piw?). Słabo...



Kozłastopa napisał/a:

Bez kitu. Nie dość że brak własnego zdania to jeszcze cytując klasyka: "kseroboj jest dla nas nikim oficjalnie, on tego nie wie bo ściągać jest banalnie".
Wstyd pedaldinho, wstyd .



Cymbał myślał, że nikt się nie jorgnie 😂. Trzeba jeszcze wprowadzić duble w komentarzach 🤦🏼
Zgłoś
Avatar
tolek01 Wczoraj 21:25 2
wygląda jak sółtan kosmitów
Zgłoś
Avatar
psyhepl Wczoraj 21:27 3
to ona sra pod siebie? o kurwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie