18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
malinqs 2010-12-06, 13:37
same buraki..........
Zgłoś
Avatar
buchaj 2010-12-06, 14:52 1
powiem szczerze ze musi być klimat i adrenalina na takich akcjach
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2010-12-06, 14:55 2
Wiecie podobne bazgroły robiłem w zeszycie na końcu strony i nosiłem dres. No ale kiedyś się z tego wyrasta i wchodzi w dorosłe życie. Tak jak wyrasta się z pieluchy... k**wa czyli wy nadal nosicie pieluchy!!!!?
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-12-06, 14:59 1
Dymekx napisał/a:

Wiecie podobne bazgroły robiłem w zeszycie na końcu strony i nosiłem dres. No ale kiedyś się z tego wyrasta i wchodzi w dorosłe życie. Tak jak wyrasta się z pieluchy... k**wa czyli wy nadal nosicie pieluchy!!!!?



a Ty nadal nosisz dres?
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2010-12-06, 15:10 1
czy umkneło ci słowo "nosiłem" lub "robiłem" ?... pewnie tak. No cóż nie winię cię za to, bo im więcej komentarzy tym lepiej co ?
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-12-06, 15:15
nie, ale Tobie chyba umknęła odpowiedź na moje pytanie

Cytat:

a Ty nadal nosisz dres?

Zgłoś
Avatar
entrick 2010-12-06, 15:46 3
galo11 napisał/a:

To fragment Men In Black. I choć sam byłem writerem to uważam, że właśnie przez takich zjebów jak ci na filmie, zwykłych wandali wielu porządnych writerów ma przejebane. Jakbyś oglądnął cały film, wszystkie jego części to może byś to zrozumiał. Są akcje, jak ci kolesie rzucają workami z farbą w pociągi, czy je po prostu dewastują, to też nazwiesz sztuką?



a wiesz dlaczego chociarz to robili? kolesie z ewc mieli wojne z pkp.pijani kolejarze położyli ziomka na torach i podjezdzali do niego lokomotywa.od tamtej pory ewc robili rozpierdol...wiec nie pierdol mi tu...
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2010-12-06, 16:03
Dzięki za uświadomienie mi jak wygląda DNO DNA ! Jeżeli tak malujesz jak oni to
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-12-06, 16:39
entrick napisał/a:



a wiesz dlaczego chociarz to robili? kolesie z ewc mieli wojne z pkp.pijani kolejarze położyli ziomka na torach i podjezdzali do niego lokomotywa.od tamtej pory ewc robili rozpierdol...wiec nie pierdol mi tu...


taa oczywiście, oczywiście... kolejarze na torach kładli... tak, tak...
Zgłoś
Avatar
mistersinister 2010-12-06, 18:49 3
SQT
dokladnie tak bylo. trudno ci uwierzyc w zle zamiary SOK-istow a łykasz jak pojebany malolat ze chlopaki z EWC sa zwyklymi wandalami.
zreszta obejrzyj sobie wszystkie czesci man in black.
a zanim to zrobisz to WYIERDALAJ
Zgłoś
Avatar
Massivee 2010-12-06, 19:05
A Mnie to Jeden chuj obchodzi po za klimatyczną relaksującą muzyczką to, to co chłopaczki robią to jeden wielki chuj! Bazgrolą swoje ksywki i są cool.

A tak po za tym nawet jeśli SOK-iści położyli gnoja na torach i podjeżdżali lokomotywą "O MAJ GAD" to kurwa na pewno nie za darmo.
I jeśli być tutaj normalnie myślącym obywatelem uważam że rozpierdalanie pociągów i w ogóle jakikolwiek rozpierdol to tylko i wyłącznie IQ poniżej pawiana.

Pozdrawiam serdecznie środkowym palcem i jednych i drugich.!
Zgłoś
Avatar
TYGRYS2008 2010-12-06, 22:19 3
takich pseudo graficiarzy od razu podpierdalam na 997
Zgłoś
Avatar
Ingles 2010-12-07, 7:30 3
entrick napisał/a:


a wiesz dlaczego chociarz to robili? kolesie z ewc mieli wojne z pkp.pijani kolejarze położyli ziomka na torach i podjezdzali do niego lokomotywa.od tamtej pory ewc robili rozpierdol...wiec nie pierdol mi tu...



Skończ pierdolić. Za dużo się blokersów naoglądałeś i pierdolenia Eldo. Swoją drogą widziałeś jak go zjechali w MiBII za to co pierdolił w blokersach? Ale pomijając to, że jesteś ewidentnie nie w temacie to może mi wytłumaczysz w jaki sposób oni szkodzą pijanym kolejarzom rzucając workami z farbą w pociągi, gdzie taki worek może wpaść przez okno i upierdolić nikomu niczego nie winnych ludzi? W jaki sposób szkodzą kolejarzom rozpierdalając pociągi? No chyba tylko w taki, że biedni kolejarze muszą później brać nadgodziny za podwójną stawkę, żeby to naprawiać, a w czasie nadgodzin, jak to w czasie nadgodzin bywa, ochleją się i może sobie lokomotywą pojeżdżą...
Jebnij się w głowę, jak mają zatargi z ludźmi to się idzie i wpierdol spuszcza a takie wyżywanie się na pociągach to po prostu oznaka tchórzostwa i bezradności. To tak jak cie wkurwi sąsiad to pewni zamiast mu zajebać, porysujesz mu samochód...
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2010-12-07, 7:43 5
Jak by malowali w ten sposób



to gadka zakończyła by się na pierwszej stronie
Zgłoś
Avatar
geza1927 2010-12-07, 23:37
Wandalizm, wandalizmem, ci kurwa twoi writerzy i inni malarze mogli by malować coś ciekawego jakieś fajne grafiki jakie się widzi zagranicą a nie robić pierdolone mało widoczne i mało znaczące podpisy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie