18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
kałmanawardze 2010-12-19, 8:06
co za pierdolenie o jakichś wojnach z kolejarzami.... walą workami z farbą w odwecie... a potem kto za to płaci ? ---> "Polskie Koleje Państwowe", panśtwo płaci, a z czego państwo ma kase ? --> Podatki, a kto płaci podatki ? ..

Więc nie pierdolcie o jakichś wojnach z kolejarzami bo to zwykły wandalizm za który płacimy wszyscy w podatkach, no kurwa cyrk jak chuj, a swoją drogą piwo dla kolejarzy, zajebistą fantazję mają chłopaki (o ile to prawda), na pewno większa niż pajacowanie ze sprayem z zakrytą mordą po ciemku przy lokomotywie (WTF).
Zgłoś
Avatar
kieroshaw 2010-12-19, 8:30 2
david_122 napisał/a:

Jak dla mnie zwykłe bazgroły.. A graffiti może być świetne. Chociażby:

Obrazek



No, albo to:
Zgłoś
Avatar
kot.psot 2010-12-19, 10:33
Men In Black 2 - klasyka, cały film wymiata. Kto był writerem w latach 90-tych wie o co wtedy chodziło.
Zgłoś
Avatar
wubepe 2010-12-19, 11:16 2
ale sie kurwa rozgadaliście. to co widzimy na tym filmiku to zwyczajny miejski bombing. Na nielegalu w śrdoku miasta ciezko zrobic cos zajebistego. Wiadomo wiekszosc chujnia, ale w całym tej akcji chodzi o to, żeby najebać w jedną noc czy dzien wrzutów tyle ile sie da. EWC widoczne w 00:41 to była (nie wiem czy dalej malują) jedna z najlepszych ekip writerów w Polsce - kto kupował Ślizg ten wie
Zgłoś
Avatar
Elooza 2010-12-19, 11:53
Wie ktos co to za nuta ?
Zgłoś
Avatar
raquid 2010-12-19, 11:57
Takie bazgroły to się im powinno na czole tatuować.
Widocznie w zerówce mieli inną podstawę programową.
Zgłoś
Avatar
Opthik88 2010-12-19, 12:13
Wandal graffiti zawsze propsy ! Widze na forumie w chooj speców sie porobiło od graffiti i każdy sie zna jak świnia na perłach. Pozdrawiam tych co pamietaja czasy trylogii Men in black.

Ps. Ma ktos ten filmik jak bodajżę w Koninie obsmarowli kabaryne podczas gdy psy siedziały w środku ??
Zgłoś
Avatar
JasonVoorhes 2010-12-19, 12:21
Hejtars Gonna HeJt
Zgłoś
Avatar
czirimbolo 2010-12-19, 12:57
krotko mowiac chuj nie sztuka...pierdolone kreski kropki bez wieszkego przeslania nawet nie da sie tego przeczytac
Zgłoś
Avatar
wpytkezbysia 2010-12-19, 13:26 1
opóźnione ciule, wyżywające się na fasadach budynków. Spray'a w dupę wsadzić i połamać paluchy. Taki matoł nie zdaje sobie sprawy z tego że ten pan, ta pani i ci państwo będą musieli za ich głupotę zapłacić. Takiego matoła złapałem w swoim bloku, jak mu japę i ciuchy wypsikałem to nie wyglądał na szczęśliwego mimo, że ja uważałem że całkiem fajny wzorek mi wyszedł..... Do uśpienia
Zgłoś
Avatar
Saint 2010-12-19, 13:59 1
@Elooza pendulum fasten your seatbelts
Zgłoś
Avatar
V3R 2010-12-19, 14:33
"grafitti drodzy panowie i panie wywodzi sie wlasnie od takich bazgrol. najpierw bazgrali sciany zeby z czasem nauczyc sie robic piekne obrazy.

a wy zanim zaczeliscie srac do kibla najpierw osrywaliscie calych siebie i wszystko naokolo.
progress "

CHUJ a nie progress. Skoro juz graffiti sie rozwinelo na tyle zeby robić te piękne obrazy - to po co cofac sie do poziomu 5 kresek jednym kolorem?

Odnosząc się do drugiej czesci Twojej wypowiedzi - to tak jakbys srajac na kiblu poczuł nutke oldschoolu i sie ku swej radosci dumnie obsrał.
-_-'
Zgłoś
Avatar
Kapelmajster 2010-12-19, 15:30 3
Na filmie smigaja jedni z najelpszych writerów w POLSCE , a gamonie pisza ze bazgroly ze bezmózgi matoły i inne bzdury, nic nie wiecie o temacie o historii i o tej claej kulturze wiec po co sie udzielacie, jreszcze propsy leca dla wielich znawcow tematu smiech na sali, na filmiku jest BOMBING element graffiti od zawsze w sumie od tego sie zaczelo wszystko TAKI183 cos wam to mowi watpie :|, BOMB THE WORLD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
k................o 2010-12-19, 15:37 3
entric nie wrzucaj tu takich filmików bo na ten portal zaczynają wchodzić same społeczniaki i dzieci policjantów . Oni tego nie z czają bo po za kompem nie mają żadnej zajawki. A teraz pewnie znajdzie się jakiś filozof który zrobi cytowanie selektywne i będzie mnie wyzywał od idiotów i dzieci jp albo w jakiś inny kretyński sposób próbował mi ubliżyć. Sram na takich podludzi, dla tego robię takie bazgroły i będę robił na waszych domach. A wy się możecie odgrażać ze takim jak ja trzeba nakopać do dupy bo jesteście dziećmi neo z monitorem odbijającym się w okularach i tak naprawde jak zobaczycie kiedys grafficiarza to bedziecie spierdalac gdzie pieprz rośnie z telefonem przy uchu wykrecającym 112.
Zgłoś
Avatar
your daddy 2010-12-19, 16:59 1
@ksio
jesteś zjebany tak samo jak kumpel który postawił ci piwo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie