18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
karol_w 2010-12-19, 23:57 1
ksio napisał/a:

entric nie wrzucaj tu takich filmików bo na ten portal zaczynają wchodzić same społeczniaki i dzieci policjantów . Oni tego nie z czają bo po za kompem nie mają żadnej zajawki. A teraz pewnie znajdzie się jakiś filozof który zrobi cytowanie selektywne i będzie mnie wyzywał od idiotów i dzieci jp albo w jakiś inny kretyński sposób próbował mi ubliżyć. Sram na takich podludzi, dla tego robię takie bazgroły i będę robił na waszych domach. A wy się możecie odgrażać ze takim jak ja trzeba nakopać do dupy bo jesteście dziećmi neo z monitorem odbijającym się w okularach i tak naprawde jak zobaczycie kiedys grafficiarza to bedziecie spierdalac gdzie pieprz rośnie z telefonem przy uchu wykrecającym 112.



Aż przypomniały mi się stare czasy, jak wyjebałem jakiemuś gówniarzowi w autobusie kopa na ryj, bo skrobał sobie kluczykami po szybie tworząc swój pierdolony wzorek. Kurwa jaki to był piękny widok
Zgłoś
Avatar
k................o 2010-12-20, 0:08 1
@your daddy

Prawda w oczy kole.
Masz 30 lat i juz nic kreatywnego z życiem zapewne nie zrobisz. Niedługo zostanie Ci jedynie wypatrywanie w wolnych chwilach przez okno z telefonem w ręku.

karol_w napisał/a:


Aż przypomniały mi się stare czasy, jak wyjebałem jakiemuś gówniarzowi w autobusie kopa na ryj, bo skrobał sobie kluczykami po szybie tworząc swój pierdolony wzorek. Kurwa jaki to był piękny widok



Ale kozak jesteś wyjebałeś gówniarzowi... nonono... strach się bać

A tak poza tym to takie bajeczki mozesz wciskac swojej dziewczynie bo kluczykami nie da się wyskrobać nic na szybie.
Zgłoś
Avatar
oroboros 2010-12-20, 0:27
@UP
Jak jest sie cipa to umi sie tylko sprayem wzorki machać
Zgłoś
Avatar
k................o 2010-12-20, 0:31
@up

inteligentna wypowiedź

a Ty co potrafisz?
Zgłoś
Avatar
NiggaFromNR 2010-12-20, 0:59 2
Niestety prawda jest taka , że dla osób nie wkreconych w całą kulture hip hopu to jest wandalizm i bazgroły. No... z jednej strony jak najbardziej, ale z drugiej strony to sposób wyrażania siebie, próby zaistnienia w świecie, bycia rozpoznawalnym. Jeden nagra kawałek, inny pomaluje ściane. Proste. A to że bedziemy za to płacić z podatków... kurwa no... politykom płacimy ciągle. I? Każdy jakoś z tym żyje. I tak samo będziemy żyć z tym, że ktoś coś pomalował. Jeden to zwyzywa, a drugi się zachwyci. Ja osobiście jestem pomiędzy ;] zanim zaczniecie wyklinać, spróbujcie to zroumieć. PEACE!
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2010-12-20, 12:10 1
do wszystkich krzykaczy. Tak to jest graffiti i to w najlepszym Polskim wydaniu. Tak oni potrafią robić arcydzieła widać część możliwości ich na tym filmiku. Cześć z was nie wie co to graffiti ale się mimo to wypowiada, taka Polska natura. To że wam się to nie podoba nie oznacza że to jest brzydkie, ba cenione są ich prace na całym świecie.
Zgłoś
Avatar
EvilSoran 2010-12-21, 3:19
Cytowanie Selektywne :0

NiggaFromNR napisał/a:

bycia rozpoznawalnym.



No .... niech pokarzą twarze ... żeby można było im pogratulować oczywiście.

entrick napisał/a:


a wiesz dlaczego chociarz to robili? kolesie z ewc



EWC ? Ktoś może rozwinąć ten skrót ? bo mi w tym momencie przychodzi tylko :0 Ewolucyjnie wyjebane ciecie

Kapelmajster napisał/a:

Na filmie smigaja jedni z najelpszych writerów w POLSCE



No kurwa .... Warszawa / Puławska / Mur toru konnego wyścigi ... zajebiste graffiti (Szacun dla autorów) pomazane właśnie przez tych "Najlepszych writerów" .... (Zero Szacunu) ...

ksio napisał/a:

Oni tego nie z czają bo po za kompem nie mają żadnej zajawki.



Mamy ... Picie, Granie w karty na kasę, Samochody, Sport, no i Dupy.

ksio napisał/a:

A teraz pewnie znajdzie się jakiś filozof który zrobi cytowanie selektywne



Specjalnie dla ciebie :] Podpisano: Filozof

ksio napisał/a:

i będzie mnie wyzywał od idiotów i dzieci jp albo w jakiś inny kretyński sposób próbował mi ubliżyć.



Widać że miałeś już z tym spore doświadczenie bo w jednym zdaniu napisałeś wszystkie możliwe sposoby pozbywania się takich ludzi jak ty :0 ... chociarz nie jest jeszcze "Wypierdalaj" i chyba już tu do kogoś padło :')

ksio napisał/a:

Sram na takich podludzi, dla tego robię takie bazgroły i będę robił na waszych domach.



zajrzyj do mnie ciekawe w ile cie psy rozszarpią :]

ksio napisał/a:

A wy się możecie odgrażać ze takim jak ja trzeba nakopać do dupy



Ja dzieci nie bije ale ojciec to ci powinien najebać ostro za młodu .... chociaż mam nadzieje że jeszcze zmądrzejesz sam.

ksio napisał/a:

bo jesteście dziećmi neo z monitorem odbijającym się w okularach



Patrz trochę wyżej

ksio napisał/a:

i tak naprawde jak zobaczycie kiedys grafficiarza to bedziecie spierdalac gdzie pieprz rośnie z telefonem przy uchu wykrecającym 112.



Chyba dresiarza .... przed "Graficiarzami" się nie spierdala .... przynajmniej przed żadnym które ja znam nikt nie spierdala :]

Podludzi o.O Dobre .... Godne zapamiętania :0 z zasady mały pies dużo szczeka :|

a co do twojego "nie napinaj się" to chciałbym zwrócić uwagę żebyś przestał się tak luzować bo ci chyba mózg dupą wypływa
Zgłoś
Avatar
k................o 2010-12-21, 4:49 1
@up

oooo chyba cały dzien siedziales nad tymi wypocinami, brawo

Nastepny 30latek któremu został tylko internet.
Zgłoś
Avatar
EvilSoran 2010-12-21, 12:54
ksio napisał/a:

@up

oooo chyba cały dzien siedziales nad tymi wypocinami, brawo

Nastepny 30latek któremu został tylko internet.



Właściwie to 20 minutek ale skoro tobie taka ilość pisania zajęła by cały dzień to tylko pogratulować
Zgłoś
Avatar
k................o 2010-12-21, 21:01
jasne jasne
Zgłoś
Avatar
your daddy 2010-12-21, 22:33 1
słuchaj @ksio
jesteś zjebany bo do ciebie nic nie dociera, gdybyś wierzył w świętego mikołaja i tak byś pierdolił że istnieje, może wierzysz? to zapraszam na kolejną debatę
tak się składa, że malowałem takie gówna gdy ty nie wiedziałeś że takie coś istnieje, teraz mogę stwierdzić że byłem zjebany jak ty teraz. Wojny czy nie wojny jedna wielka patologia. Skończ to liceum wieczorowe i zmień prace z McDonald na coś ambitniejszego bo dziwki w przyszłości nie stanieją.
Zgłoś
Avatar
k................o 2010-12-22, 0:23
@up

Poziom intelektualny twojej wypowiedzi świadczy iż to Ty najprawdopodobniej borykasz się nadal z liceum wieczorowym, a w twoim wieku no wiesz... troche wstyd
A bajeczki w stylu "jak ty na chleb mówiłeś beb to ja robilem to i tamto" zachowaj dla siebie bo oprócz komputera to widziales tylko i wylącznie własne gówno w kiblu. I musisz sie pogodzic z tym że jesteś facetem w srednim wieku który poza waleniem konia przed kompem i dowartościowywaniem się na różnego rodzaju forach i portalach potrafi ztorbić tylko jajecznicę. (bo chyba potrafisz nie? )
Zgłoś
Avatar
Gratz 2010-12-22, 1:18
Elooza napisał/a:

Wie ktos co to za nuta ?



Only Child- Breakneck na youtube.
Zgłoś
Avatar
your daddy 2010-12-22, 17:48 1
@ksio może w końcu odpowiesz na klika twierdzeń zawartych w komentarzach? ciągle kogoś komentujesz jak czytam twoje bezsensowne posty to srać mi się chce
Zgłoś
Avatar
k................o 2010-12-22, 20:52
your daddy napisał/a:

srać mi się chce



Jak już mówiłem w dupie byłeś i gówno widziałeś, a nie moim zadaniem jest uświadamianie systemowcom ocb.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie