18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
chciwy_typ 2010-07-22, 0:59
No to macie tam ciekawie. Na trasie Szczecin - Koszalin mamy NOWĄ lokomotywkę ;D wypas w chuj, brakuje jedynie hostess taka niebieska, może ktoś jechał ? jedzie się idealnie, tylko co prawda tory są stare, na niektórych odcinkach prędkość nie przekracza 20km/h ... szkoda
Zgłoś
Avatar
A................g 2010-07-22, 2:18
błahostka. woodstockowe pociągi to prawdziwe apogeum.
Zgłoś
Avatar
Ver4ndos 2010-07-23, 1:58
Ja tak mam na codzień jak ojciec tylko z pracy wróci :/ ...
Zgłoś
Avatar
wdowa94 2013-05-23, 23:44
Tylko że nikt, szanowny panie, szanowna pani nie ruszy dupy żeby takich obezwładnić i wyegzekwować poczynione szkody (O karach majątkowych), tylko siedzicie na dupach i boicie się że coś wam zrobią.
No tak, mogą zrobić, ale już nie raz widziałem w Katowicach jak grupka łysych dresów leżała na peronie wśród potłuczonego szkła, starszych panów pod wąsem, panów w pięknych kolejowych garniturach oraz w zwykłych sweterkach- To są jedyni ludzie którzy dbają o to co nasze? Dbają tylko dlatego że daje im to marne zarobki?

Wstyd mi za was, społeczności!
I proszę mi tu się nie wychwalać że ja zrobiłem to, ja zrobiłem tamto, bo gdybyśmy chcieli i potrafili się zjednoczyć to ten kraj nie byłby tym czym jest teraz!
Zgłoś