18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Sadole pamiętacie wstawkę jednego z użyszkodników o koledze, który wymyślił inteligentne lusterka do motocykla? sadistic.pl/inteligentne-lusterka-dla-motocyklisty-vt313891.htm
Udało mu się.

Tu macie link do całego artykułu (bo nie ma sensu całości kopiować i wklejać): pierwszymilion.forbes.pl/polskie-start-upy-podbija-niemcy,artykuly,182...

Zacytuję jeden z komentarzy: 'Typowe i smutne, że zdolni Polacy budują potencjał technologiczny w Niemczech- zresztą wszędzie, tylko nie w Polsce...'
I to jest niestety prawda
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2014-12-19, 17:12
Bo kolektywna świadomość ludności polskiej to cebulactwo i zawiść dlatego Polska jest dymana z trzech stron.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-12-19, 17:53 4
Syn_Milionera napisał/a:

cebulstwo i zawistość



To nie może być prawda...
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2014-12-19, 18:08 1
@up zdążyłem poprawić i takiego chuja
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-12-19, 18:24 1
zamiast sprzedawać lusterka jako osobne powinien iść do ducati,yamahy itp. Żeby one miały to w standradzie a on by tylko dostawał kilkaset dolców za każdą sprzedaną sztukę takiego motory....ale po co. Pomysł ten zginie lub będzie jechał na niskich marżach albo właśnie przejdzie do rąk yamahy itp.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-12-19, 18:34 2
Syn_Milionera napisał/a:

@up zdążyłem poprawić i takiego chuja



A ja zacytowałam. Więc 'takiego chuja'
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2014-12-19, 19:16
benykuleczka84 napisał/a:



a może cie popierdoliło i zmyślasz? więc takiego chuja

Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-12-19, 19:26
Syn_Milionera napisał/a:

benykuleczka84 napisał/a:



a może cie popierdoliło i zmyślasz? więc takiego chuja



Popierdoliło mnie już dawno
I ni chuja nie zmyślam.
Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2014-12-19, 20:29 1
Kiedyś nie było tych szmerów bajerów i jakoś sobie ludzie radzili. Dzisiejszy świat zmierza do tego aby człowiek był zniewolony i przestał myśleć. Zabijamy ostrożność bo lusterka duperka... a jak babcia się źle poczuje to co ? dostanie smsa... módl się... zbliża się ostatnia godzina ?...
Zgłoś
Avatar
rzadkimajonez 2014-12-19, 22:28
no i bardzo dobrze że się komuś udało!!

chuj jeden....
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2014-12-19, 23:56
@up haha jebany hipokryta
Zgłoś
Avatar
Polemon 2014-12-20, 11:11
Co się niby udało, za chuja wafla bym tego ustrojstwa nie zamontował, ja tam zdemontowałem nawet normalne, już nawet nie mówię o lusterkach sferycznych stosowanych w samochodach bo wystarczą z łamanym kątem odbicia, ale jako bajer można by to montować dla podniesienia standardu sprzedaży.
Zgłoś
Avatar
C................n 2014-12-20, 11:25 1
@up to pewnie tylko prototyp. Jak będą to montować w motocyklach (o ile będą) to tą konstrukcję jakoś pewnie zmodyfikują, tak że się nawet nie kapniesz, że ktoś ma takie lusterka.
Zgłoś
Avatar
quemists 2014-12-20, 11:29
Użyję tylko jednego słowa, by określić dlaczego tak się dzieje:

... Fiskus
Zgłoś
Avatar
Gharotief 2014-12-20, 12:29
Dalej niech sie katolstwo rozwija w polszy, to skńczymy pod zaborami. W sumie fajnie, chciałbym być pod niemcem. Będzie porządek.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie