18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
aldziaw 2014-02-13, 13:48 15
Pieprzycie głupoty zamiast zapytać się ludzi co i jak, którzy się w to bawią.

Tylko komentarze na sadolu potraficie pisać zamiast wyjść z domu i cokolwiek trenować.

W tym roku nasi walczą na turnieju w Chorwacji i na pewno coś osiągniemy. Nie to co te pizdy od piłki nożnej.



Chwała!
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-02-13, 13:52
Legalni troglodyci.
Zgłoś
Avatar
wodnik 2014-02-13, 14:23
sekcja krakowska ?
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2014-02-13, 14:24
Spoko sam bym sie ponapierdalał w zbroi z innymi gościami. Chuj że takie cacko kosztuje pewnie tyle co moje roczne zarobki
Zgłoś
Avatar
Maligi 2014-02-13, 14:37
uosinski napisał/a:

W tym roku odbywają się w Hiszpanii.


A nie w Chorwacji?

Up
Raz, że trzeba mieć kasę, a dwa że bardzo dobrą kondycję
Zgłoś
Avatar
piroman88 2014-02-13, 14:41
Ale spam tą Rycerką ale to bardzo dobrze. Im nas lepiej tym więcej.
Zgłoś
Avatar
aldziaw 2014-02-13, 15:02
Mistrzostwa miały być w Hiszpanii, stanęło na Chorwacji.

Zapraszam również do zwiedzenia:

pswr.pl/

facebook.com/sportowe.walki.rycerskie
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2014-02-13, 15:29
lajtek12 napisał/a:

to jest zwykła bezbolesna napierdalanka...


A dostałeś kiedyś 3-kilogramowym berdyszem po hełmie? To nie jest bezbolesne.
Zgłoś
Avatar
ArmiaKrajowa 2014-02-13, 15:51 2
michalmln napisał/a:

eeeeeee
"Cześć ,mam 30 lat i moim hobby jest przebieranie się i na*******e mieczem"
Pograliby w rugby albo football amerykański to by się popłakali..



A skad to przekonanie ze rugbysci nie biora udzialu w tych walkach ?
Ale macie ograniczona mentalnosc.W tych walkach walcza normalni ludzie, to nie jest ich zawod, nie zarabiaja na tym, tylko doplacaja.
Mozna tam spotkac ludzi z roznych warstw spolecznych, ludzi z zajawkami lubiacych adrenaline.Dla 90% z was adrenalina to obejrzec fotki na hardzie albo zajebac matce 10 zl na papierosy z portfela.
Zgłoś
Avatar
Skasik 2014-02-13, 16:22 1
Poprzednie tematy o RR miały pełno piw a w komentarzach zachwyt 0.o a teraz same jęczybuły że słabo itp
W jakimś gównianym MMA niemal cała walka odbywa się na leżąco i ciężko dostrzec technike w tych pedalskich pozach.
Zgłoś
Avatar
Ligerius89 2014-02-13, 16:41
Toć to rycerskie pogo
Zgłoś
Avatar
BędęRzygał 2014-02-13, 18:32
Gościu na samym początku zdejmuje onuce i je wącha
Zgłoś
Avatar
boberm 2014-02-13, 23:26
KKdemona napisał/a:

@boberm
A o drugie chcesz mi wmówić, że zwykły podwórkowy dres pokonał by rycerza który przeżył niejedną wojnę tylko dlatego że wjechał w niego pełną parą i zasypał go gradem ciosów, przez co jego finezyjna sztuka walki nie zdała się na nic ???



To ten film próbuje mi wmówić, że w średniowieczu walczono jak podwórkowe dresy. To jest fajne, nie zaprzeczę, ale dla zawodników. Dla widzów wygląda tak jak mówiłem: zapasy zakutych w żelazo kolesi.

Czemu nikt nie urządza turniejów na koniach? To byłoby widowiskowe.
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2014-02-13, 23:56
Zwykła napierdalanka? Nikt nie wie jak na prawdę wygladały bitwy w średniowieczu. Może tak własnie się napierdalali? Chaos walki robił swoje i na pewno duzo rycerzy machało na oślep. Nie każdy wojownik w armii był przecież dobrze wychowany i z honorem.

Za młodu pamietam jak chciałem isc do Krakowskiej Chorągwi Rycerskiej. Kumple sie ze mnie smiali w szkole i wołali "rycerzyk". Szkoda ze przestałem się tym zajmować hobbistycznie bo moze i ja bym mógł się tak ponapierdzielać.
Zgłoś
Avatar
mafjosopl 2014-02-14, 0:03 2
Większość ludzi co się tu wypowiada to pieprzy głupoty. Macie jakieś pytania to chętnie odpowiem, bo bawię się w ten sport już jakiś czas.

Nie jestem dresem, jak 90% ludzi którzy się w to bawią i których znam. Ku waszemu ździwieniu, jest sporo lekarzy, inżynierów, studnetów politechniki i medycyny, policjantów itd. którzy się tak bawią. Dla człowieka, który widzi taki filmik, może to wyglądać jak bezmózgowa mucka, ale uwierzcie mi, że każdy z nas ma sporo techniki, którą potrafi pokazać 1v1, jednak są one nieprzydatne do 5v5 bo liczą się inne umiejętnosći jak choćby przegląd pola. Do tego, różne rzuty, które można wykonać w zbroji i mają sens, zeby samemu nie lezeć. Ponadto dochodzi taktyka, której też się nei widzi w takich filmach, tym bardziej nie walcząc, a jak każda taktyka, dobra jest do 1 uderzenia. Więcej nie piszę bo nikt nie przeczyta, czekam na pytania.

Pozdro
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie