18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:01
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
POLSOF - Siły Specjalne
marian39 • 2014-03-03, 11:29
Polskie Siły Specjalne.
Fajnie zmontowany filmik przedstawiający, zakres działania SF.

Warto pamiętać, że Polacy są w czołówce najlepszych jednostek SF na świecie. Polecam przeczytać książkę "Grom siła i honor z gen Sławomirem Petelickim"


Jak komuś się nie podoba to scroolujcie dalej i odpuście sobie durny hejt.
Zgłoś
Avatar
dawkam86 2014-03-03, 20:18 1
Panowie (bo pewnie panie w kuchni) takimi wojskami całej wojny nie wygramy. Gdzie reszta Wojska, bo stać Nas na więcej.
Zgłoś
Avatar
konik3d 2014-03-03, 20:35
Co to airsoft?
Zgłoś
Avatar
prawiebezglowy 2014-03-03, 20:43 1
Zofar napisał/a:

Izrael kiedyś powiedział że nasza broń i wasi ludzie to była by siła nie do zatrzymania



a czego to ten izrael jeszcze nie mówił..
Zgłoś
Avatar
vaughn 2014-03-03, 20:50 4
A ja jestem dumny że mamy ludzi!!!Nie ważne, czy nie są, czy są najlepsi na świecie, w kosmosie czy chuj wie gdzie tam jeszcze. Są nasi! I chuj w dupę hejterom!!!
Zgłoś
Avatar
lalak 2014-03-03, 21:15
no k***a Ci to muszą zapi***alać, wielki szacun dla nich.
Zgłoś
Avatar
...Rowerzysta... 2014-03-03, 21:15
Obecnie czytam książkę Wiktora Suworowa o Specnazie. W tamtych czasach, o których pisze autor książki byli nie do zatrzymania, w skład wchodzili najlepsi sportowcy olimpijcy, świetnie wykształceni technicy w minowaniu, stąd wcześniejsza nazwa "Minerzy Gwardii". Najciekawszą techniką było wysadzanie torów i mostów. Ładunek był przechwytywany przez pojazd a wybuchał dopiero na moście. Jak jest dziś? Nie mam pojęcia. Z polskic komandosów możemy być dumni, są to wykształceni ludzie, z najlepszym sprzętem i umiejętnościami. Szkoda że tyle dobrego nie możemy powiedzieć o innych wojskach w Polsce.
Zgłoś
Avatar
imperatoro 2014-03-03, 21:17
"Polska jest tam gdzie Polacy" OK. W takim razie niech wyślą ich na krym, bo Polacy są w niebezpieczeństwie
Zgłoś
Avatar
KonradR91 2014-03-03, 21:50
Śmiejecie się z lajtka12, a gość ma racje. Osobiście ch*ja wiem, ale miałem przyjemność przez kilka dni przebywać w towarzystwie razem z byłym żołnierzem JWK Lubliniec.
Opowiadał właśnie między innymi, że GROM oczywiście jest na poziomie, ale Amerykanie prosili o zrobienie im zdjęcia przy boku żołnierzy z JWK Lubliniec, a nie z GROMU.
GROM traktują trochę jak gwiazdy showbiznesu, z JWK Lubliniec, to prawie nikomu nieznani, nigdzie nie reklamowani, prawdziwi komandosi.
Zgłoś
Avatar
Foftek 2014-03-03, 21:56
Wojsko polskie, 13 letni kontrakt, a po nim kop w jaja i na bruk.
Zgłoś
Avatar
Karwilar 2014-03-03, 22:10
Ehh... krew mnie zalewa jak wszyscy chwalą ten GROM. Wiadomości które mówią że jest jedną z najlepszych jednostek szturmowo-desantowych mnie rozpierdala brzydko mówiąc. Mamy dużo lepsze jednostki specjalne takie jak np. Formoza, a nie wiem czemu się o nich nie mówi
Zgłoś
Avatar
Rubik24 2014-03-03, 23:46
Tak kurwa czuje się bezpiecznej
Zgłoś
Avatar
TheExecutor 2014-03-04, 0:56 2
lajtek12 napisał/a:

kolejny fanboj gromu i innego gówna wez spierdalaj z tym gównem bez urazy

a dodam tylko ze najlepsze jednostki specjalne sa takie o których nikt nie wie a są takie na pewno



Kolejny hejter który czytać nie potrafi. Nie dość, że głupi to jeszcze tępy. Spierdalaj to ty se do matki mów jak ci kanapki robi, i sraj pod stołem jak ktoś Polskę zaatakuje. Takie gówna jak ty nie mają prawa bytu.
Zgłoś
Avatar
Zofar 2014-03-04, 8:30
konik3d napisał/a:

Co to airsoft?



Odświeżacz powietrza
Zgłoś
Avatar
Bartors 2014-03-04, 17:28
Karwilar napisał/a:

Ehh... krew mnie zalewa jak wszyscy chwalą ten GROM. Wiadomości które mówią że jest jedną z najlepszych jednostek szturmowo-desantowych mnie rozpierdala brzydko mówiąc. Mamy dużo lepsze jednostki specjalne takie jak np. Formoza, a nie wiem czemu się o nich nie mówi



Nie mówi się o nich bo tak ma być. Im mniej się o nich wie tym lepiej i dla kraju i dla jednostki.
Zgłoś