18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
POLSOF - Siły Specjalne
marian39 • 2014-03-03, 11:29
Polskie Siły Specjalne.
Fajnie zmontowany filmik przedstawiający, zakres działania SF.

Warto pamiętać, że Polacy są w czołówce najlepszych jednostek SF na świecie. Polecam przeczytać książkę "Grom siła i honor z gen Sławomirem Petelickim"


Jak komuś się nie podoba to scroolujcie dalej i odpuście sobie durny hejt.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-03-03, 11:31 7
Rosja już się wycofuje z Ukrainy...
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2014-03-03, 13:26 6
kkndkkndkknd napisał/a:

Rosja już się wycofuje z Ukrainy...


W przypadku Rosji to oni mogą ten skrót SF zamiast Special Forces zrozumieć jako Science Fiction i się nie wystraszyć wcale
Zgłoś
Avatar
lajtek12 2014-03-03, 14:09 8
kolejny fanboj gromu i innego gówna wez spierdalaj z tym gównem bez urazy

a dodam tylko ze najlepsze jednostki specjalne sa takie o których nikt nie wie a są takie na pewno
Zgłoś
Avatar
KwusheR 2014-03-03, 16:16 44
lajtek12 napisał/a:



a dodam tylko ze najlepsze jednostki specjalne sa takie o których nikt nie wie a są takie na pewno



Powiedział lajtek12, minister obrony internetu.
Zgłoś
Avatar
siemien 2014-03-03, 17:02 3
Akurat co do tego drugiego napisanego przez lajtek12 to się zgodzę.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-03, 17:14
Polskie SF są przeciętne w skali cywilizowanego świata, powiedzmy jak na warunki NATO. Tylko wiadomo, polskie to sie pospuszczać trzeba. Pewnie, że są nieźli ale tego typu jednostki wszystkie są niezłe .
Zgłoś
Avatar
Zofar 2014-03-03, 19:18 3
Kurwa czytać się nie da waszych zajebistych komenatarzy . Mamy jednych z lepszych ludzi w armii i siłach specjalnych tyle że wiadomo kasa kasa kasa . Izrael kiedyś powiedział że nasza broń i wasi ludzie to była by siła nie do zatrzymania
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-03-03, 19:59
Ciekawi mnie po czym wnosicie że GROM i wszystkie te Polskie Siły Specjalne są takie zajebiste? Bo Polskie?
Zgłoś
Avatar
marian39 2014-03-03, 20:05 2
up nie...
Wnosimy po tym że w dość krótkim czasie potrafiły stworzyć świetnie funkcjonujący organizm, który potrafił wbić się na wyżyny SF. W dodatku dokonali tego w momencie gdy Polska nie była jeszcze w NATO a to jest istotną sprawą.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-03, 20:09
Myślałem, że w tej dziedzinie zajebistość definiuję się przez wyszkolenie, wieloletnie doświadczenie, wyposażenie oraz spektakularne sukcesy ale widać się myliłem.

Fajnie, że mamy grom ale żeby się nad czym było szczególnie masturbować to nie powiem w szerszej niż nasze brudne i śmierdzące polskie podwórko perspektywie.
Zgłoś
Avatar
Powell 2014-03-03, 20:09
to ja polecę jeszcze tytułem "Cel Snajpera" ś.p. Chrisa Kyle'a który był komandosem SEAL's oraz jednym z najlepszych snajperów w historii. W swojej książce parę razy napisał o współpracy z GROM'em i bardzo dobrze wspominał ten czas.
Zgłoś
Avatar
Tommy68 2014-03-03, 20:10 13
GROM należy do 10 najlepszych jednostek specjalnych. Na tym samym poziomie jest AGAT czy JWK z Lublińca. GROM jest tak wysoko z tego powodu, że jest najstarszą jednostka wojsk specjalnych. Możemy być dumni z tych chłopaków. W wojsku nie liczy się ilość tylko jakość, wyszkolenie, doświadczenie bojowe które nabywa się na misjach np. w Afganistanie. Paradoks polaków jest taki, że uważają, że w Polsce jest wszystko chujowe(czy to drogi, czy to ludzie, czy to wojsko) i szczerze mówiąc jak wam się tutaj tak nie podoba to wypierdalać stąd, bez takich ludzi by się żyło o wiele lepiej.
Zgłoś
Avatar
Werewolv 2014-03-03, 20:14
Służby specjalne jak i jednostki specjalne, a także wszystkie urzędy mające dbać o bezpieczeństwo państwa zostały zubożone i zdegenerowane przez postkomunistyczne i sprzedajne sztaby i kierownictwo. W tej chwili zagraniczne służby specjalne rządzą polskimi.
Zgłoś
Avatar
JaGga 2014-03-03, 20:16 1
lajtek12 napisał/a:

kolejny fanboj gromu i innego gówna wez spierdalaj z tym gównem bez urazy

a dodam tylko ze najlepsze jednostki specjalne sa takie o których nikt nie wie a są takie na pewno



Jak nikt nie wie o tych najlepszych tajnych jednostkach to kto z nich korzysta jak o nich nie wiedza ? przeciez nie moga sobie tak o na akcj ruszyc bez pozwolenia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie