18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Polub żyda
r................1 • 2021-09-14, 14:55
Każdy może polubić żyda

Zgłoś
Avatar
r................1 2021-09-16, 5:59
SadisticProzac napisał/a:

Pytanie i gorąca prośba do twórcy posta: Wpadło mi to bardzo w ucho. chcę to do samochodu jako mp3. Byłbym wdzięczny za jakieś źródło najlepiej YT. Albo link do oryginału. To zdecydowanie musi być do ściągnięcia. Będę wdzięczny!
Ale na sadistiku muszą być zachowane pewne standardy, więc pozwólcie, że się dostosuję
O kurwa jestem na sadistiku, więc inaczej,
Jeżeli kurwa autor postu nie da realnego źródła postu, żebymmiał z tego MP3 to huj mu w dupę i mam nadzieję, że jest żydem.
no i do gazu z nim. No i pewnie jest pedałem itd.
Jest ok? Spełnia to standardy i przykułem uwagę gimbazy, która pewnie teraz kurwa sprzedaje skarpetki na bazarze w Pakistanie? Więc dostanę link do MP3 czy kurwa nie?
Kurwa, nie obraziłem żadnych grubych lesbijek, ale spoko poprawię się
btw. to mój pierwszy post.
Wiem pedały że mnie zjedziecie, ale huj wam w dupę, trochę śledzę mojego ulubionego sadistika i wiem pojeby że was to kręci.
Hejtujcie pojeby, staram się zachować standardy i pozdrawiam was sadisticowym pozdrowieniem - huj wam w dupę
Jeżeli się pomuliłem odnośnie obowiązującego prodtokułu, przeproszę Autora postu i chętnie usłyszę konstruktywną reprymendę od adminów. Ale co tam to przecież sadistic, więc huj tam



Użyj opcji szukaj i znajdź tłuku jak sobie ściągnąć z sadistic.
Zgłoś
Avatar
~prophetess 2021-09-16, 12:37 1
SadisticProzac napisał/a:

Pytanie i gorąca prośba do twórcy posta: Wpadło mi to bardzo w ucho. chcę to do samochodu jako mp3. Byłbym wdzięczny za jakieś źródło najlepiej YT. Albo link do oryginału. To zdecydowanie musi być do ściągnięcia. Będę wdzięczny!
Ale na sadistiku muszą być zachowane pewne standardy, więc pozwólcie, że się dostosuję
O kurwa jestem na sadistiku, więc inaczej,
Jeżeli kurwa autor postu nie da realnego źródła postu, żebymmiał z tego MP3 to huj mu w dupę i mam nadzieję, że jest żydem.
no i do gazu z nim. No i pewnie jest pedałem itd.
Jest ok? Spełnia to standardy i przykułem uwagę gimbazy, która pewnie teraz kurwa sprzedaje skarpetki na bazarze w Pakistanie? Więc dostanę link do MP3 czy kurwa nie?
Kurwa, nie obraziłem żadnych grubych lesbijek, ale spoko poprawię się
btw. to mój pierwszy post.
Wiem pedały że mnie zjedziecie, ale huj wam w dupę, trochę śledzę mojego ulubionego sadistika i wiem pojeby że was to kręci.
Hejtujcie pojeby, staram się zachować standardy i pozdrawiam was sadisticowym pozdrowieniem - huj wam w dupę
Jeżeli się pomuliłem odnośnie obowiązującego prodtokułu, przeproszę Autora postu i chętnie usłyszę konstruktywną reprymendę od adminów. Ale co tam to przecież sadistic, więc huj tam


Ja pierdole, zamiast napierdalać wywody z dupy wejdź na YT>wyszukiwanie>treat jew better
Zgłoś