18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
35i 2021-08-13, 17:02
ZOO otworzyli w Lądku-Zdroju?
Zgłoś
Avatar
Tryper 2021-08-13, 17:04
Co za kurwa bydło tfu
Zgłoś
Avatar
Policeman 2021-08-13, 17:17 70
Gangi narkotykowe, sutenerzy, złodzieje. Goście mają lepsze fury od kadry kierowniczej w Polsce, a nie przepracowali ani dnia w swoim życiu na umowie. Brytyjska policja to jest żart sam w sobie, oni sami się z siebie śmieją, że są nieudacznymi kurwami. Wyobraź sobie, że np. organizujesz hmm jakiś świąteczny event, dajmy na to ubierani choinki na rynku w mieście. Dajesz znać policji, że coś takiego robisz, a oni ci mówią "nie będziemy w stanie was ochronić mamy za mało ludzi". Pytasz się ich JAK TO KURWA?! W kraju gdzie płacisz podatki, jakiś bandycki przyjezdny z Afryki tłum może ci wpierdolić na ulicy miasta, a policja umywa ręce i radzi nie prowokować bandytów. Wyobrażacie sobie coś takiego? No to właśnie mniej więcej sytuacja z takich krajów jak Anglia czy Francja.
Zgłoś
Avatar
programista4k 2021-08-13, 17:42
faktycznie zoo
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-08-13, 17:58 5
Mnie najbardziej w całej Anglii rozpierdala fakt, że tam ludzie nawet do sklepów chodzą w pidżamach.
Zgłoś
Avatar
Payan 2021-08-13, 18:03 4
Anosa20 napisał/a:

Mnie najbardziej w całej Anglii rozpierdala fakt, że tam ludzie nawet do sklepów chodzą w pidżamach.



Nie tylko. Rano z pieskiem na spacer w piżamie i laczkach, też. Dziwny kraj.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-08-13, 18:18 1
Policeman napisał/a:

(...) z takich krajów jak Francja.



Faktycznie, teraz sobie przypominam, był kiedyś taki kraj.
Uczyłem się o nim w podstawówce w latach 80-tych.

Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-08-13, 18:38 1
Każdemu kulka w łeb i już będą grzeczni.
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2021-08-13, 18:54
Ten w białym samochodzie pewnie biały
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2021-08-13, 19:00 5
Zaściankowa,homofobiczna,rasistowska Polska - Lubi To.
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2021-08-13, 19:12 16
Policeman napisał/a:

Gangi narkotykowe, sutenerzy, złodzieje. Goście mają lepsze fury od kadry kierowniczej w Polsce, a nie przepracowali ani dnia w swoim życiu na umowie. Brytyjska policja to jest żart sam w sobie, oni sami się z siebie śmieją, że są nieudacznymi k***ami. Wyobraź sobie, że np. organizujesz hmm jakiś świąteczny event, dajmy na to ubierani choinki na rynku w mieście. Dajesz znać policji, że coś takiego robisz, a oni ci mówią "nie będziemy w stanie was ochronić mamy za mało ludzi". Pytasz się ich JAK TO k***A?! W kraju gdzie płacisz podatki, jakiś bandycki przyjezdny z Afryki tłum może ci wpie**olić na ulicy miasta, a policja umywa ręce i radzi nie prowokować bandytów. Wyobrażacie sobie coś takiego? No to właśnie mniej więcej sytuacja z takich krajów jak Anglia czy Francja.



Poteierdzam, moja kuzynka jest policjantka w Anglii. Akurat 2 tyg temu byla w PL na urlopie i byl temat ruszany. Byle kto sie nie dostanie, jako polka musiala miec dokumenty ze znajomosci jezyka itp. Testy sprawnosciowe- wazne zebys umial/a szybko biegac i odrozniac palke od kopyta. Biora jak leci. Mowila ze w porownaniu do PL to tu testy na bagiete zdaja angielscy konandosi
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-08-13, 19:18
Nowa moda, prosto z Polski
Zgłoś
Avatar
notak 2021-08-13, 19:55 1
wielkie halo, murzyna przejechal murzyn
Zgłoś
Avatar
sajet 2021-08-13, 20:35 1
ZOO - dobre podsumowanie
Zgłoś