18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
Cipczan 2022-10-05, 7:54 10
Prorządowy debil. Trzeba się trzymać jak najdłużej gotówki, to zjeb bankomat psuje.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2022-10-05, 10:07 3
Cipczan napisał/a:

Prorządowy debil. Trzeba się trzymać jak najdłużej gotówki, to zjeb bankomat psuje.



Raczej złodziej, chciał ojebać bankomat.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-10-05, 10:42 2
I chuj hahah ... wysadził żeby podjebać bezwartościowe ruble. Lepiej by papier toaletowy ukradł, bo przynajmniej ma jakąś wartość.
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2022-10-05, 11:09 4
To jest wpłatomat.
z wrzutka na czeki.
widziales bankomat z klapką na petardy ?
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2022-10-05, 11:17 5
habiTEK napisał/a:

To jest wpłatomat.
z wrzutka na czeki.
widziales bankomat z klapką na petardy ?



To ty chyba nigdy nie wpłacałeś pieniędzy w bankomacie
Zgłoś
Avatar
htp 2022-10-05, 11:22 1
Dość umiarkowana reakcja otoczenia. Już się przyzwyczajają?
Zgłoś
Avatar
wons28 2022-10-05, 11:30 4
Jak załatwić sobie kategorię A bez odwiedzenia WKU.
Zgłoś
Avatar
Antyrion 2022-10-05, 11:59
Ciekawe co było dalej
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-10-05, 13:29
Antyrion napisał/a:

Ciekawe co było dalej


Dalej Mobilizacja ,pociąg i wycieczka na Ukrainę na koszt państwa.
Zgłoś
Avatar
rufusso 2022-10-05, 16:47
krasnal_hałabała napisał/a:

Raczej złodziej, chciał oj***ć bankomat.



raczej zacznij myśleć... tłum ludzi do okoła, wybuch raczej uszkodzi banknoty, pora nie odpowiednia na kradziez. Kolega wyzej mial racje
Zgłoś
Avatar
cavern69 2022-10-05, 17:56
habiTEK napisał/a:

To jest wpłatomat.
z wrzutka na czeki.
widziales bankomat z klapką na petardy ?



Widziałem - na tym filmie właśnie
Zgłoś
Avatar
raistpol 2022-10-06, 21:46 1
w ruskim mirze bogactwo, zobaczcie jak w znakach wodnych opływają
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2022-10-11, 23:49
rufusso napisał/a:

raczej zacznij myśleć... tłum ludzi do okoła, wybuch raczej uszkodzi banknoty, pora nie odpowiednia na kradziez. Kolega wyzej mial racje



To ty zacznij myśleć, jak posiedzisz trochę w wojsku to będziesz wiedział, że nie każdy ma tyle rozumu co Ty, żeby ogarniać takie rzeczy i ludzie nie zawsze logicznie myślą, widziałem kolesia, który sobie jaja przybił gwoździem do taboretu i innego który wstał i zesrał się na środku sali a potem zaczął lizać gówno i jęczeć jak baba przy orgazmie a w UK widziałem kolesia, który skoczył głową w płot i przyjebał i powiedz mi jedno, gdzie w nich była logika? Widziałem już geniuszy którzy owijali bankomaty przytwierdzone mocno do ziemi, sznurem i próbowali ciągnąć i myśleli, że wyrwą a innego kolesia co dilował śniegiem, wszedł do Biedronki i ukradł cukierki, wsadził je do kieszeni w której miał proszek i złapali go, wpadł w koksem za cukierki! Więc naprawdę, nie myśl, że ludzie są inteligentni, nie lekceważ ich, ale nie myśl, że są inteligentni, bo się jeszcze kiedyś tak zdziwisz jak zobaczysz co potrafią debile odpierdalać, że się kiedyś z niedowierzania zwiesisz na pół godziny.
Zgłoś