18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Pomnik Bohatera
Radbug • 2023-11-10, 20:33
W New Jersey postanowiono uczcić naszego ulubionego Afroamerykanina ostatnich lat - Dżordża Flojda. Wielki bohater Ameryki doczekał się takiego oto pomnika.

Ładny?




spoiler

2023-11-10, 20:50

2023-11-10, 20:58
motylekwbrzuchu, dzięki, poprawiłem.

2023-11-10, 21:02
i nawet pomnik zrobili jak siedzi i sie opie**ala nierob jeden

2023-11-10, 21:11
Co za czasy. Wojny, imigranci szturmujący granice, gender fluid, pomniki dla przestępców, wyszydzanie ludzi z zasadami i usilne promowanie dewiacji. Odejście od wiary, tradycji, kłótnie w rodzinie, upadek debaty publicznej.

Ekoterrorysci z jednej strony a z drugiej ludzie umierający z odwodnienia i z powodu wścieklizny.

Ludzie czekający w godzinnych kolejkach po sezonowe kanapki z sieci fastfoodow, a z drugiej głód, choroby i zarazy.

Na to wszystko wchodzi Tusk i mówi że odblokuje środki z KPO, a w Polsce wygrała demokracja.

Patrze na ten pomnik i myślę sobie jakie to wszystko jest żałosne. Jak można nagrać "Zielona Granice" w takich czasach i biec w stroche uchodźców z siatka fantów w stronę granicy...

Kto odpowiada za stan, w którym sprawy oczywiste i proste są trudne i skomplikowane, a pod szyldem walki o wolność i równouprawnienie zakłada nam się kagance. Kpi się z ludzi prawych i sprawiedliwych - z zasadami, a unosi do rangi bohaterów przestępców i zboczeńców.

Nic dziwnego że w takich czasach rządzić nami będzie 11 partii w 4 komitetach z premierem, który sprzedał by nas razem z butami gdyby tylko mógł.

2023-11-10, 21:11
Dzisiejszy bohater USA, kiedyś to wyglądało lepiej


2023-11-10, 21:17
Lewactwo to choroba

2023-11-10, 21:17
Pomnik powinien być w pozycji leżącej aby każdy mógł sobie przyklęknąć do zdjęcia.

2023-11-10, 21:17
Smoluchy zaraz go wysprejują jak pomnik Kościuszki:)

2023-11-10, 21:23
Nigdy nie był tak czysty, spokojny i nienacpany

2023-11-10, 22:11
Fiksat napisał/a:

Co za czasy. Wojny, imigranci szturmujący granice, gender fluid, pomniki dla przestępców, wyszydzanie ludzi z zasadami i usilne promowanie dewiacji. Odejście od wiary, tradycji, kłótnie w rodzinie, upadek debaty publicznej.
Ekoterrorysci z jednej strony a z drugiej ludzie umierający z odwodnienia i z powodu wścieklizny.
Ludzie czekający w godzinnych kolejkach po sezonowe kanapki z sieci fastfoodow, a z drugiej głód, choroby i zarazy.
Na to wszystko wchodzi Tusk i mówi że odblokuje środki z KPO, a w Polsce wygrała demokracja.
Patrze na ten pomnik i myślę sobie jakie to wszystko jest żałosne. Jak można nagrać "Zielona Granice" w takich czasach i biec w stroche uchodźców z siatka fantów w stronę granicy...
Kto odpowiada za stan, w którym sprawy oczywiste i proste są trudne i skomplikowane, a pod szyldem walki o wolność i równouprawnienie zakłada nam się kagance. Kpi się z ludzi prawych i sprawiedliwych - z zasadami, a unosi do rangi bohaterów przestępców i zboczeńców.
Nic dziwnego że w takich czasach rządzić nami będzie 11 partii w 4 komitetach z premierem, który sprzedał by nas razem z butami gdyby tylko mógł.



Odpowiedź:


2023-11-10, 22:42
a ciebie, autorze tego posta, Halman ostatnie lata w piwnicy trzymał? Ten pomnik pamięta wczesne czasy pandemii

2023-11-10, 22:45
Niedługo będą z nim gry i zabawki


2023-11-11, 00:13
Ja bym mu jeszcze dodal kieszonki, w ktore codziennie rano aktywiscie wkladaliby strzykawki z heroina. Wtedy kazdy spragniony cpun moglby przysiasc przy sw. Flojdzie i zazyc relaksujaca dzialke.

2023-11-11, 00:24
Trochę benzyny i opona, to jedyne rozwiązanie...