18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Pater patriae 2013-06-18, 17:02 177
Dla Ciebie Polsko... podpisałem traktat lizboński odbierający nam resztkę niepodległości...
Zgłoś
Avatar
k................1 2013-06-18, 17:08 28
co za kurwa dno w dupach sie katolikom juz całkowicie poprzewracalo
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-06-18, 17:10 57
Osobiście mam to w dupie ale podoba mi się ,że lemingi z PO mają ścisk dupy
Zgłoś
Avatar
Jurny_Ziemniak 2013-06-18, 17:11 4
Im dłużej mieszkam w tym mieście tym bardziej mam go dosyć...

btw. Kiedy to chujstwo zostało postawione?!
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-18, 17:13 28
Tak właśnie wygląda mądrość "patriotów".

"Dla Ciebie Polsko"? No tak, kurwa, lepiej wyjebać miliony na pomniki i inne spiżowe bałwany "bohatierów" niż zainwestować w to, żeby w Polsce żyło się lepiej. Chuj z żywymi ludźmi, najważniejszy jest kult jednostki. Teraz pośmiejmy się z wyprańców mózgowych w Korei Płn. budując kolejny pomnik papy JP2 dla dobra ludu. Jak będziesz głodny to idź wbij zęby w powmnik papy, głupi wolaczku, a jak będziesz chory to dotknij, może stanie się cud.
Zgłoś
Avatar
Deus-Ex-Machina 2013-06-18, 17:13
@krisman1981
Aleś ty ograniczony.
Czyli każdy ateista słuchający ciężkiej muzyki spala kościoły?
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-06-18, 17:31 41
Koniec Świata napisał/a:

Tak właśnie wygląda mądrość "patriotów".


A tak mądrość lewaków:


Cytat:

"Dla Ciebie Polsko"? No tak, kurwa, lepiej wyjebać miliony na pomniki i inne spiżowe bałwany "bohatierów" niż zainwestować w to, żeby w Polsce żyło się lepiej.


No przecież tobie żyje się zajebiście podobno
Cytat:

Jak będziesz głodny to idź wbij zęby w powmnik papy, głupi wolaczku, a jak będziesz chory to dotknij, może stanie się cud.


Ty podobno dotykasz pałę swojego papy codziennie* i jakoś nic się nie dzieje, dalej jesteś zjebanym lewackim łbem jakim byłeś

*wiadomość 100% wiarygodna z twojej gazety wyborczej

Ale też jestem na anty wobec takich pomników. Jeden by wystarczył... Nie mówiąc o pomnikach JP2, który prosił by ich mu nie budować.

PS. Koniec Świata ile katolickich 80-letnich babek ostatnio zniszczyłeś? A może jakiegoś kibola-faszystę rozjebałeś?
Zgłoś
Avatar
BitNight 2013-06-18, 17:31 7
Ale Lech jest wysooookiiiii :o
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-18, 17:40 12
@wiesiors4

Co mnie obchodzi jakaś parada gejów i kolorowych lewaków? Przynajmniej mają tam wesoło, a nie się wiecznie biczują jak smutasy smoleńsko-narodowe z mordami powykręcanymi nienawiścią. Tak więc, pudło, Wiesiu.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-06-18, 18:05 31
Koniec Świata napisał/a:

@wiesiors4

Co mnie obchodzi jakaś parada gejów i kolorowych lewaków? Przynajmniej mają tam wesoło, a nie się wiecznie biczują jak smutasy smoleńsko-narodowe z mordami powykręcanymi nienawiścią. Tak więc, pudło, Wiesiu.


Kurde, jak dobrze że jesteś. Inaczej fala parszywego faszyzmu i katoli zalałaby świat. Na szczęście Ty, dzielnie na sadisticowym forum eliminujesz faszystów aby komuniści czuli się swobodniej. Wierzę głęboko, że będziesz dalej walczył z 80-letnimi katolami, bo przecież są takim problemem i zrobisz miejsce dla muzułmanów w Polsce z ich pokojową religią. Bo przecież katolicyzm taki niepokojowy. Czuję, iż nie spoczniesz póki nie zastąpisz tradycyjnego modelu rodziny modelem z dwojgiem rodziców tej samej płci, którzy to rodzice wzięli owe dziecko z probówki. Mam też nadzieję, że zwalczysz ciemnotę i zacofanie i zastąpisz je lewackim postempem. Zrób nam tu drugą Holandię, Belgię, Francję! Oh Ty nasz dzielny lewacki bohaterze, ileż Ty prawaków niszczysz przez łącze
Ah zapomniałbym o niszczeniu patriotów-faszystów na forach, dzielny jesteś, BOHATERZE ;*
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-06-18, 18:13 7
@wiesiors4 geje robią sobie parady za własne pieniądze a nie za moje podatki
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-18, 18:15 12
@wiesiors4

Ja się ciebie pytam wolaku, gdzie ty tutaj widzisz tych komunistów i pedałów promujących złowieszcze ideologie? No tak, Francja, Holandia i Belgia to takie biedne i chujowe kraje, nie to co Polska zamieszkała przez pierdolących głupoty "patriotycznych" debili, co to nie będą kupować kebaba. Dlatego wyjeżdżąją za granicę odpierdalać czarną robotę za parę euro czy funtów. Bieda, Chujnia i Narodowa Duma. No i jeszcze bożek importowany z ziem Jerozolimy. To jest zajebista perspektywa, Wiesiu.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-06-18, 18:17 9
Koniec Świata napisał/a:

@wiesiors4

Ja się ciebie pytam wolaku, gdzie ty tutaj widzisz tych komunistów i pedałów promujących złowieszcze ideologie? No tak, Francja, Holandia i Belgia to takie biedne i chujowe kraje, nie to co Polska zamieszkała przez pierdolących głupoty "patriotycznych" debili, co to nie będą kupować kebaba. Dlatego wyjeżdżąją za granicę odpierdalać czarną robotę za parę euro czy funtów. Bieda, Chujnia i Narodowa Duma. No i jeszcze bożek importowany z ziem Jerozolimy. To jest zajebista perspektywa, Wiesiu.


Niszcz mnie, niszcz mnie dalej lewaczku!
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-18, 18:20 15
@up

Twoja głupota cię zniszczy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie