18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
turor 2022-10-16, 12:34 6
Dobrze, że policja zabezpieczała.
Przynajmniej bezpiecznie było
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2022-10-16, 13:29 9
Takie rzeczy tylko w hameryce tylu facetów a żaden kurwa nie pomyślał żeby zadzwonić do dyspozytorni zapytać się czy będzie jechać pociąg... Niby 21 wiek na tej budce chyba jest numer, zresztą każdy ma Internet w telefonie ale IQ poziom Ameryka i żadna technologia tego nie zmieni.

Ogólnie jest tak dużo tych wypadków na tych przejazdach kolejowych a to jakiś baran boi się wyłamać drewnianych barierek a to ktoś woli ratować samochod niz swoje życie że trochę stają się takim symbolem idiotów 21 wieku xD
Zgłoś
Avatar
DużyKogut 2022-10-16, 13:30 9
Maszynista też kawał chu... Nawet nie próbował go ominąć
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2022-10-16, 14:32 2
DużyKogut napisał/a:

Maszynista też kawał chu... Nawet nie próbował go ominąć



Idiota...To można stwierdzić dopiero po śladach hamowania, zapisach z czarnej skrzynki i paskach TVP. Byłeś tam? Widziałeś?
Zgłoś
Avatar
irzu26 2022-10-16, 16:08 1
Kumulacja debili w jednym miejscu...
Istniało kilka bezpieczniejszych rozwiązań, ale debile wybrali najgorszą opcje
Zgłoś
Avatar
camperboy 2022-10-16, 16:45 3
Nie można było przepchnąć auta z torów? Ale o czy my mówili skoro to Ameryka tam te tluste dupy podjeżdżają do bankomatu samochodami…..
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2022-10-16, 18:02 2
Kiążka: "O Lawecie, która podróżowała koleją."
Autor: _Yarko_
Wydawnictwo: Kononowicz i nie ma niczego sp.z o.o.

Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2022-10-16, 18:42
camperboy napisał/a:

Nie można było przepchnąć auta z torów? Ale o czy my mówili skoro to Ameryka tam te tluste dupy podjeżdżają do bankomatu samochodami…..



Jak się automat zepsuje to bardzo często nie da się go przepchać. I tak jestem w szoku, że ktoś pomyślał o zdjęciu przewożonego auta z lawety żeby zmniejszyć straty.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2022-10-16, 20:24
Tyłem się nie dało wciągnąć.
Zgłoś
Avatar
WooQash 2022-10-16, 22:24
Nie ma to jak ładować lawetę na przejeździe kolejowym. No co może pójść źle? No co?!
Zgłoś
Avatar
Gainer 2022-10-17, 16:36
Załadujemy się na torach, przecież nic nie jedzie
Zgłoś
Avatar
Przema 2022-10-18, 0:19
Perhydrol napisał/a:

Jak się automat zepsuje to bardzo często nie da się go przepchać. I tak jestem w szoku, że ktoś pomyślał o zdjęciu przewożonego auta z lawety żeby zmniejszyć straty.



zależne od automatu.... w astarym audi jest luz, w nowszych np bmw, bez włączonego silnika nie zrobi się neutralu
Zgłoś