18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:22
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Pomoc specjalisty
R................i • 2017-01-11, 9:14
Gdy przyłapałem moją już byłą na zdradzie, przyrzekłem jej, że ją zabiję. Ta stwierdziła, że potrzebuję pomocy specjalisty i powinienem iść się leczyć. Po namyśle przyznałem jej rację. Zatrudniłem więc płatnego zabójcę.

Zgłoś
Avatar
Essent 2017-01-11, 17:17 3
Po przeczytaniu Twoich trzech żartów stwierdzam,że to z Twojego życia wzięte.Bardzo Cię oskubała z fantów przy rozwodzie?
Zgłoś
Avatar
maciupek123 2017-01-11, 17:40 1
I co leczysz się?

______________

hasdde
Zgłoś
Avatar
pedofeels 2017-01-11, 17:45 5
Wiesz, że twój żart jest chujowy, gdy student po przeczytaniu go stwierdza, że marnuje czas i decyduje, że pora się jednak uczyć.
Zgłoś
Avatar
Bear93 2017-01-11, 17:51
Krulu sucharow wruć
Zgłoś
Avatar
mazi39229 2017-01-11, 18:38 3
pedofeels napisał/a:

Wiesz, że twój żart jest chujowy, gdy student po przeczytaniu go stwierdza, że marnuje czas i decyduje, że pora się jednak uczyć.


Zgubiłeś gdzieś "prawa"
Zgłoś
Avatar
mardok 2017-01-11, 18:40 4
serio. kto stawia piwa za takie cos?
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2017-01-11, 18:48 1
na płatnego morderce trzeba mieć kase a ty chuja masz chyba rogi jakie ci przyprawia

______________

>Każdy mężczyzna w swoim życiu wypowiada te trzy kłamstwa:
- Będę cię kochał wiecznie.
- Nigdy cię nie zdradzę.
- Weź do buzi, powiem ci jak będę kończył ...
Zgłoś
Avatar
pedofeels 2017-01-11, 20:47
I uprawiam crossfit w przerwach od vapowania
Zgłoś
Avatar
Gizmolka 2017-01-11, 23:30
Pewnie chodziło jej o to, że powinieneś skorzystać z pomocy wenerologa.

______________

Ludzie, którym się nie podobam powinni przyjąć jedną prostą rzecz- cyjanek potasu.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów