18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
focusek 2022-04-26, 22:38 1
bialorusiny, urki czy ruskie to takie same kurwy
Zgłoś
Avatar
Dot 2022-04-27, 0:54 2
nowynick napisał/a:

nie debil tylko propaganda... "niemcy zazdroszczą Polakom", Polacy zazdroszczą Białorusinom, czego nie rozumiesz?



a ukraincy nikomu nie zazdroszcza bodostaja mieszkania, 4k+ i widuje codzennie takich w biedrze co kupują więcej niż ja, a to 2 prosecco dziś, a to zastanawiąją się jakie piwerko, a to cały wózek wszystkeigo po kolei, a to soki i woda za 160zł razem i ukrainka na kasie tlumaczy im na czym polega promocja, a to się wpierdolą w kolejkę bo nie wiedzą co to kultura, a to pietro wyżej znów ukrainiec napierdala starą, a ta krzyczy, a cały dzień słuchają jakiś hiszpańskich rytmów i tak jebany dzien w dzien, jak było mi ich szkoda na poczatku to teraz widze tego wszystkiego "plusy"
Zgłoś
Avatar
Arbitro 2022-04-27, 1:12
korowiow777 napisał/a:

I życie nie kręci się wokół samego pierdolenia , ale efektem bezmyslnego pierdolenia bywają dość często dzieci.


Ja to wiem, Ty to wiesz, ale ten zlewaczały jednokomórkowiec, do którego próbujesz przemówić niestety tego nigdy nie zrozumie, bo znajduje się intelektualnie i mentalnie gdzieś pomiędzy rafalalą, a ostatnim kupsztalem rafalali.
Zgłoś
Avatar
MrFalken 2022-04-27, 10:21 2
MalcolmX napisał/a:

O Bo mi się wydaje, że prawo mamy nie zmienione od tzw. konstytucji Kwaśniewskiego, czyli od 1997. Zawsze, czy to za zaostrzeniem, czy za liberalizacją prawa aborcyjnego, stały inicjatywy oddolne, komitety i stowarzyszenia i nigdy rządzący nie składali podobnego projektu zmian w prawie.



To ci się źle wydaje, pało i przez to takie gównowywody oderwane od rzeczywistości toczysz. Prawo aborcyjne zmieniło się na początku ubiegłego roku. czyniąc Polskę ciemnotą Europy w tym zakresie. Zweryfikuj swój stan wiedzy, zanim zaczniesz kolejny raz pierdolić głupoty, bo jeszcze głupszych od siebie w błąd wprowadzasz. Chyba, że taki masz cel...

I nie patrz na tępe julki z transparentami, co się przyklejeją ze swoimi debilnymi hasłami do każdej demonstracji., byłe swoje spierdolenie zaprezentować. Nie patrz,, co ci TVP pokazuje , że jakiś debil sprayem pomalował kościół. To średniowieczne prawo dopierdala każdego "normalnego" obywatela - dlatego tym razem te protesty były tak liczne. Tłumu nie robiły tępę feministyczne pizdy, tylko zwykli wkurwieni, a bardziej może przestraszeni ludzie. Którzy aktualnie są w bardzo chujowej sytuacji i już to widać na statystykach, że się boją zachodzić w ciążę. Jak zwykle PiS osiągnął skutek odwrotny do zamierzonego.w swojej polityce prorodzinnej "ruchaj z jezusem i maryją"

Ogarnij się.
Zgłoś
Avatar
owoc 2022-04-27, 10:43
No bo po chuj kasza jak nie ma czym posolić.
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-04-27, 21:16
MrFalken napisał/a:

To ci się źle wydaje, pało i przez to takie gównowywody oderwane od rzeczywistości toczysz. Prawo aborcyjne zmieniło się na początku ubiegłego roku. czyniąc Polskę ciemnotą Europy w tym zakresie. Zweryfikuj swój stan wiedzy, zanim zaczniesz kolejny raz pierdolić głupoty, bo jeszcze głupszych od siebie w błąd wprowadzasz. Chyba, że taki masz cel...
I nie patrz na tępe julki z transparentami, co się przyklejeją ze swoimi debilnymi hasłami do każdej demonstracji., byłe swoje spierdolenie zaprezentować. Nie patrz,, co ci TVP pokazuje , że jakiś debil sprayem pomalował kościół. To średniowieczne prawo dopierdala każdego "normalnego" obywatela - dlatego tym razem te protesty były tak liczne. Tłumu nie robiły tępę feministyczne pizdy, tylko zwykli wkurwieni, a bardziej może przestraszeni ludzie. Którzy aktualnie są w bardzo chujowej sytuacji i już to widać na statystykach, że się boją zachodzić w ciążę. Jak zwykle PiS osiągnął skutek odwrotny do zamierzonego.w swojej polityce prorodzinnej "ruchaj z jezusem i maryją"
Ogarnij się.



Oho pizdeczka. Prawo się nie zmieniło, zapadł wyrok w sprawie "interpretacji" konstytucji, ot nikt tego nie chciał ruszać(i nie musiał) przez długie lata. pis to zrobił, ale prawa nie zmieniał - polecam się dokształcić
Zgłoś
Avatar
Darqlll 2022-04-27, 22:49
Jebany kacpaski kłamca, putin nim ryj wyciera. Marionetka pierdolona
Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2022-04-28, 15:14 1
MichalPL napisał/a:

Spotykałem się z Białorusinką. Młodzi ludzie nie są głupi - mają neta i wiedzą co jest 5. Tak samo jak u nas. Naiwni są tylko ci starsi, którzy czerpią wiedzę z TV. W Rosji jest podobnie.



Dobrz e unas jest inaczej :/
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2022-04-29, 9:32
Na całe szczęście Baćka ma dobre serce i pomogą nam z kaszą i sola Po co oglądać stand-up z przygotowanym materiałem jak Baćka na freestylu bije wszystkich na głowę
Zgłoś