18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:20
Pomocna Ameryka
M................i • 2013-07-01, 20:52
Znalazłem szukając czego innego-niezbadane są czeluście internetów
Szkoda tylko, że mentalność Burgerów na przestrzeni lat się nie zmieniła...
Zgłoś
Avatar
salv 2013-07-01, 23:09 4
Na bombie powinien być adekawtny napis, mianowicie: "DEMOKRACJA"
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-07-01, 23:24
Cytat:

Szkoda tylko, że mentalność Burgerów na przestrzeni lat się nie zmieniła...



Oj chyba się zmieniła i to o dziwo za kadencji Obamy, Żydki są wkurwione jaka nigdy na USA i czują się zdradzone przez to, że Ameryka nie chcę się zgodzić na interwencje w Syrii i "wprowadzenie demokracji" w Iranie.. Jakby mi to ktoś powiedział kilka lat temu, to bym nie uwierzył...

______________

Płyń pod prąd – z prądem płyną tylko śmieci.
Zgłoś
Avatar
Resider 2013-07-02, 0:47 2
Pomoć możesz tak:
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-07-02, 1:01 4
Moim zdaniem tak o wiele lepiej:

Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-07-02, 8:56
a najlepsze jest to, że gdyby to Polska była na miejscu Ameryki , to wszyscy tutaj by przyklaskiwali i usprawiedliwiali agresywne działanie kraju ... podboje (militarne i polityczne) Rzeczypospolitej z XIV, XV i XVI wieku nazywane są "rozwojem państwa" i "czasami świetności monarchii", a rozszerzanie wpływów (militarnie i politycznie) przez USA nazywa się bezczelnym wywoływaniem konfliktów i bezwzględną walką o surowce. Hipokryzja po prostu. Powiedzcie mi jaka jest różnica? Przecież zmienił się tylko czas i narzędzia walki ... a że duży może więcej, wiadomo nie od dziś - kiedyś mogła Polska, teraz może USA. I to chyba właśnie boli osoby zakładające takie tematy ...
Zgłoś
Avatar
c................0 2013-07-02, 9:14
USA tylko pomaga krajowi który nie jest demokratyczny (czyt. nie chce handlować z USA) za pomocą wojska.
Zgłoś
Avatar
Al-Bundy 2013-07-02, 11:24 1
Zgłoś
Avatar
bulapek 2013-07-02, 19:56
Resider napisał/a:

Pomoć możesz tak:
Obrazek

Strasznie ch*ujowa mapa bo między tym ground zero Ocean a Morzem śródziemnym powinein być przesmyk dokładnie gdzie leży najbardziej zbrodnicze państwo świata. Jak autor mógł to pominąć?
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-07-03, 21:22
Al-Bundy napisał/a:

Obrazek


Cóż... wstąp do sojuszu z USA albo sojusz z USA wstąpi do Ciebie...
Zgłoś