18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:43
Avatar
adsz511 2014-04-10, 2:40
gdzie tu jest rower?
Zgłoś
Avatar
Syn3czek 2014-04-10, 2:48
Moje miasto takie piekne
Zgłoś
Avatar
Elvis_btm 2014-04-10, 2:51
Mógł mu odpalić ze 2 dyszki
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2014-04-10, 3:48 6
Ale ten Rowerzysta to gada jak ciota -_- Rajcuje się tym że pomógł, że jest bezpiecznie. Jak mnie wkurwia dialog z takimi ludźmi ... Ewidentny mieszczuch, jak gimbus ...

______________

Boga nie ma
Na sadistic'u cała prawda !!!
Zgłoś
Avatar
Heliossol 2014-04-10, 4:32 1
nie rozumiem po co wstawiać tego typu filmiki. Wydaje mi się to chyba normalne i raczej oczywiste że trzeba pomóc a nie stać jak jakiś debil, nagrywać na komóre i cieszyć ryja z kolegami z czyjegoś nieszczęścia. Dajcie coś a'la "sadistic" a nie jakieś pomyje co na fejsbóka się wrzuca.Jeszcze trochę i będą wrzucać tu jak małe pociechy stawiają pierwsze kroki w graniu na pianinie...
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-04-10, 6:29 1
chujowe, pozdrawiam

______________

Najebać tysiąc postów i na emeryturę.
Albo dwa.
Trzy i więcej nie będzie.
Cztery, ostatnie słowo.
Zgłoś
Avatar
zebra2008 2014-04-10, 6:40 1
Dobra i co z tego?
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2014-04-10, 7:40
Ostatnio z jezdni zdjąłem spory kamień(ciężarówki z gruzem czy czymś tamtędy przejeżdżają, najwidoczniej musiał wypaść), ale nie robię z tego materiału i nie uważam się za bohatera. Ludzką rzeczą jest pomagać.
Zgłoś
Avatar
no_co_Ty 2014-04-10, 7:41
Takie zachowanie powinno być normalne.
Powinno, a nie jest.
Ludzie pędzą przed siebie mając wyjebane na problemy innych, a później jak sami potrzebują pomocy, to wielkie zdziwienie.
Fajny i ludzki odruch rowerzysty.
Piwko.

______________

Tak wcześnie, a już tak śmiesznie,
i
Raz na wozie, raz chuj Ci w dupę.
Zgłoś
Avatar
Feragas 2014-04-10, 7:56 9
Akcja i emocje jak na grzybach
Zgłoś
Avatar
zuczek33 2014-04-10, 8:35
3 dni temu miałem identyczną sytuacje tylko ze ja jestem motocyklistą. Dla starszego pana Passek zgasł na rondzie. Każdy trąbił, mordę wydzierali ale zęby pomoc nikt się nie znalazł prócz mnie i jakiegoś mieszkańca.
Zgłoś
Avatar
s7r 2014-04-10, 8:43
I fajnie. Ale niesety, tak to jest jak się Pandę kupuje...
Zgłoś
Avatar
Geho 2014-04-10, 8:54
A ja po prostu w takich wypadkach polecam wysiąść i do pierwszego zauważonego faceta powiedzieć "pomoże mi pan zepchnąć na chodnik?" Działa... Testowane
Zgłoś
Avatar
stankry 2014-04-10, 9:02
Kazisqrwiel napisał/a:

Nie codzienne zachowanie przejeżdżającego rowerzysty, który zostawia swój pojazd samopas i... zobaczcie sami.



I właśnie to jest przerażające! Że pomoc innym, miłe zachowanie, bezinteresowność są tak nie do uwierzenia dla wielu ludzi!

Powiem Wam tak. Nie jestem święty, ale kiedy mogę to ludziom w potrzebuie staram się pomóc. I nie myślę tu o pożyczaniu pieniędzy itp. Taka zwykła pomoc na ulicy - z autem, zdrowiem czy siatkami staruszce która wspina się po schodach w metrze czy przejściu podziemnym.
To daje wiele satysfakcji i poczucia, że swiat może być lepszy. Sprawdzcie kiedyś niedowiarki.

A hejtującą bohaterską i zatwardziałą gimbazę zapraszam to refleksji. To Wy macie wpływ na to w jakim świecie będziecie żyć

(ale się posypią gnioty) Zrobiłem się jakiś "sentymenalny"
Zgłoś
Avatar
marson 2014-04-10, 19:00
Zachowanie rowerzysty super.... Niestety w dzisiejszych czasach tacy ludzie są w mniejszości... Sam swojego czasu mieszkając w Warszawie miałem kilka sytuacji gdy na środku skrzyżowania mi auto gasło i nie chciało odpalić (tak to jest jak się gratem jeździ ...) i NIKT, no kurwa NIKT nawet nie raczył zatrzymać się i zapytać czy nie potrzebna pomoc... Objeżdżali ryzykując wypadkiem/stłuczką mnie, jednocześnie wyklinając i trąbiąc... A dodam, że auto o wiele większe i cięższe niż Panda gościa na filmiku...
I tu kolejne "ale", facet nie wydaję się jakiś ciotowaty, a zostawił na pasie auto mając wszystko w dupie, sądzę, że poradziłby sobie nie gorzej z tą małą Pandą niż z pomocą rowerzysty... trochę ciul z niego ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie