18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
draay 2012-07-12, 19:47
Brakuje tu tej drącej mordę (szaaark!) wędkarki
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-07-12, 20:00 1
a tak przy okazji rybek z zębami, gdzieś kiedyś czytałem o przypadkach ataków na plaży... np: kolesie szli sobie na plaży wzdłuż wody a tu wyskoczyło bydle i próbowało ich zjeść.

zastanawiam się dlaczego ten rekinek tak spieprzał z tej wody? może teściowa go szukała?
Zgłoś
Avatar
santa1337 2012-07-12, 20:26 3
azymut mu się popierdolił
Zgłoś
Avatar
primex 2012-07-12, 20:31 1
"zostaw go, niech ginie"
Zgłoś
Avatar
twojamatkajestgruba 2012-07-12, 20:37 1
Rems napisał/a:


zastanawiam się dlaczego ten rekinek tak spieprzał z tej wody?



Kilka teorii specjalistów nt. pojawienia się rekinów niedaleko linii brzegowej, po ataku tych ryb na dwóch nastolatków w Australii, w 2004 roku (300 metrów od brzegu):

Cytat:

teoria 1

Duze opady deszczu, ktore niespodziewanie nawiedzily Adelaide tydzien wczesniej, spowodowaly nagle splyniecie do rzeki roznych resztek organicznych, ktore pozniej znalazly sie w morzu. Te zapachy mogly zwabic rekiny w poblize brzegu. Rekiny maja bardzo czuly wech, potrafia wyczuc jedzenie nawet przy stezeniu jednej czesci na milion.


Cytat:

teoria 2

Oba rekiny mogly byc matkami, ktore niedawno urodzily mlode - powiedziala Dr Rachel Robbins, badacz z Sydney University of Technology, zamieszkala w Adelaide. O tej porze roku rekiny udaja sie w gore zatoki Sw. Wincentego, gdyz wody tam sa cieple i plytkie. Mogly one nic nie jesc do czasu porodu i obecnie byc bardzo glodne.


Cytat:

teoria 3

Zmniejszony limit odlowu snappera spowodowal powiekszenie populacji tej ryby w Zatoce Sw. Wincentego, a to przyciagnelo rekiny.


Cytat:

teoria 5

Rekiny mogly polowac na delfiny, ktore wlasnie w tych okolicach (adelajdzkie wody przybrzezne i Port River) i w tym okresie rodza mlode.



Zanim ktoś się przyczepi do nazw geograficznych, itp: powyższy tekst skopiowałem i nie bawiłem się w ponowne redagowanie go tak, żeby pasował do tej konkretnej sytuacji
Zgłoś
Avatar
matt69 2012-07-12, 21:34 3
założe się że gdyby sprawa miała większy rozgłos, dostałby karę za znęcanie się nad zwierzętami poprzez targanie go po tym piasku... no, oczywiście gdyby rzecz ta miałą miejsce w Polsce, to taki "niepoprawny kraj"
Zgłoś
Avatar
Łosiek 2012-07-12, 22:51
Co jak co ale ten "ludź" to być dobry człek
Zgłoś
Avatar
anotherbrick 2012-07-13, 0:05
@matt69 przestańcie już pierdolić, nie podoba się do pakuj walizki i goodbye.
Zgłoś
Avatar
normale 2012-07-13, 0:38
Głupi rekin!
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-07-13, 0:42
i tak zdechnie
Zgłoś
Avatar
lubieplacki12 2012-07-13, 1:07
To mógł być rekin młot. Tak w ogóle to może przepis na chleba z pomidorem:

Ukroj se chleba, chyba że masz krojony, to nie kroj. Chleba posmaruj masłem, następnie pokrój pomidora i nałóż na chleba. Gotowe.

Tak wracając do tematu, to jeśli to by był rekin młot, to czy mógłby nim rzucić jak młotem?
Zgłoś
Avatar
Kirk666 2012-07-13, 2:30
Naprawił rekina
Zgłoś
Avatar
M................h 2012-07-13, 2:40
Rekin ewidentnie chciał wrzucić coś na ząb a tu mu jakiś skurwiel przeszkadzał... widać jak się nie poddawał i robił kilka podejść. W końcu sobie odpuścił i zapewne pomyślał: "eee spierdalam stąd na inną plażę, może tam uda mi się jebnąć na ząb jakieś ludzkie sushi"
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-07-13, 8:09
Co wy tam wiecie o rekinach...
Zgłoś
Avatar
luki_wch 2012-07-13, 8:34
Liczyłem na to, że ten piesek z 2 minuty stanie się pokarmem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie