18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Z................S 2014-05-14, 15:49
JohnnyMachete napisał/a:

Jako ekspert w dziedzinie kinematografii stwierdzam, że na drugim końcu ławki ktoś nieudolnie (poprzez nieprofesjonalną obróbkę graficzną tego pliku wideo) próbował ukryć prawdopodobnie innego człowieka, bądź inną istotę wielkości homo sapiens, aby wprowadzić w błąd oglądających. Na szczęście pojawiłem się ja i rozwiałem wszelkie wątpliwości. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.



Chociaż jeden myślący trzymaj piwo
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-05-14, 16:39
cowboy napisał/a:



sam jestes nieudolny, koles wazy na oko 75-80kg, lawka pewnie nie wiecej niz 10kg, co daje, niech bedzie te 90kg. to nie jest duzo dla kogos kto cwiczy.



taka ławka waży ok. 20 kg
Zgłoś
Avatar
Effx03 2014-05-14, 16:43
To wygląda jak waga przodem w podporze (planche) .
Zgłoś
Avatar
glodny 2014-05-14, 16:48 2
Nie każdy może wejść pod ławkę
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2014-05-14, 17:11 3
alpha10 napisał/a:

Co za problem. Dobrze wyważony środek ciężkości. Taką samą ławkę podnosiłem w taki sam sposób w liceum w sali gimnastycznej na Powiślu.


A potem mama cie obudzila
Zgłoś
Avatar
cowboy 2014-05-14, 19:54
nie wiem, ostatni raz chyba w podstawowce na wfie i pamietam ze kazdy bez problemu takie lawki podnosil, wiec nie wydaje mi sie zeby wazyla 20kg. nawet jakby, to podniesc te 100kg pare razy dla kogos cwiczacego to naprawde zaden nadludzki wyczyn, na kazdej silowni z marszu 20 zdolnych do takiego wyczynu jak na filmiku byscie znalezli.
Zgłoś
Avatar
kuba7575 2014-05-14, 20:25
JohnnyMachete napisał/a:

Jako ekspert w dziedzinie kinematografii stwierdzam, że na drugim końcu ławki ktoś nieudolnie (poprzez nieprofesjonalną obróbkę graficzną tego pliku wideo) próbował ukryć prawdopodobnie innego człowieka, bądź inną istotę wielkości homo sapiens, aby wprowadzić w błąd oglądających. Na szczęście pojawiłem się ja i rozwiałem wszelkie wątpliwości. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.


Kolega ma rację, spójrzcie na ruch oddalonego końca ławki, czasami się zatrzymuje jakby ktoś go trzymał. Śmierdzi fejkiem jak cygan gównem.
Zgłoś
Avatar
wiesuaf 2014-05-15, 2:21
alpha10 napisał/a:

Co za problem. Dobrze wyważony środek ciężkości. Taką samą ławkę podnosiłem w taki sam sposób w liceum w sali gimnastycznej na Powiślu.



Ławki z Baczyńskiego się nie liczą.
Zgłoś