18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pompon XZ
fantastico • 2016-09-27, 10:22
Prezentacja prześmiewczości Macieja Stuhra obnażającego trywialność wszelakiej maści jutuberów i blogerów. Pastisz wszechobecnej prymitywności kulturalnej zalewającej internet niczym fala przybojowa wdzierająca się chybcikiem na plażę.

Jak mówi stare chińskie przysłowie: "Nie jest ważny temat, ni jego prezentacja, jeżeli wychodzi z tego marna atrakcja".

Zgłoś
Avatar
t1ger_delta 2016-09-27, 22:01 6
Po prostu taki jutuber jest popularniejszy od Stuhra i ten jest zazdrosny, więc robi "parodię jutuberów". Tonący brzytwy się chwyta. Oby Stuhr zatonął szybko. Wlazł do TV na plecach ojca, nic więcej.
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2016-09-27, 22:29 1
Suche , jak cipka katechetki.
Zgłoś
Avatar
p0lybius 2016-09-27, 22:37 1
"Pastisz" a "paszkwil" to nie to samo. W tym przypadku poprawne jest użycie drugiego słowa.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
BarbraStyle 2016-09-27, 22:54 4
Nie zauważyliście, że to jest po prostu reklama Sony? Po co to rozpowszechniasz, ani to śmieszne ani ciekawe. A Sony to gówno, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
znachor_sambor 2016-09-28, 0:13
Najpierw myślałem, że Stuhrowi ścierpło, bo jutubery koszą hajs, a tutaj po prostu reklama
Zgłoś
Avatar
bugmenot7 2016-09-28, 3:35 2
Resortowy maciuś musi się imać takich reklam bo talentu to to nie ma, na nazwisku dalej już nie zajedzie w dodatku złe czasy nastały po zmianie władzy. Managier mu doradził żeby został gwiazdą jewtuba co by hajsu troche utłuc bo nikt tego buca i beztalenicia nie chce oglądać w TV.
Zgłoś
Avatar
sumka 2016-09-28, 11:08 3
garota napisał/a:

@sirapacz

On jest fajny tylko jak gra. Współpracowałem z tym zjebem, prowadził konferencję dla firmy w której pracuję. Srał na zwykłych szarych pracowników, a normalnie rozmawiał tylko z prezesami. To jest zarozumiały kutas i bufon. Wiecie co ogólnie zjebanego jest z aktorami...że ciągle grają i zwykły człowiek nie ma szans żeby naprawdę ich poznać.



Zawsze mnie bawi jak debile są źli że koś nie chce z nimi rozmawiać, gdzie jest kurwa napisane ze jak jestem sławny to mam lubić każdego pierdolonego Cebulaka w tym kraju i dawać mu się poznać.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2016-09-28, 14:55
Czy Sztur normalnie nagrywa takie vlogi, że bierze się za prześmiewanie?
Zgłoś