18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
sherman 2012-04-21, 11:46 26
To nie jest żadne pompowanie kółka tylko stary jak świat sposób na zakładanie opony, która zsuneła się z felgi, ALE WYGLADA BAJERANCKO. Piwo ;D
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-04-21, 11:49 8
Kiedyś gifiątko w większej nieco wersji wstawiłem.



źródło
Zgłoś
Avatar
Fap Fap 2012-04-21, 12:47 1
sherman Szczera prawda, koło może i sprawia wrażenie napompowanego, ale po chwili flaczeje, powietrze stygnie... Jednak opona pozostaje założona na feldze i o to właśnie chodzi.
Zgłoś
Avatar
Arkadiusz90 2012-04-21, 13:21
nie uważałem na chemii / fizyce w gimnazjum ;D
co oni wpsikują do tych opon ? zwykły dezodorant ?
Zgłoś
Avatar
Asgatar 2012-04-21, 13:24
Gdyby ten palec mu tam został to mógł by być materiał na harda
Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-04-21, 13:29 18
Więc już wam mówię jak to działa. Oglądałem dziś o tym program akurat
Między oponę a felgę leje się eter i podpala. Ta opona nie miała flapa tylko chodzi o to aby opona wskoczyła automatycznie na felgę To z kosiarką to raczej popisowo bo wykonuje się to głównie w trudnych warunkach pogodowych w ciężarówkach. Więc rozwiewam wątpliwości, że jak macie flapa to się tak opona napompuje. Oczywiście przy wielkich oponach, takich jak mają ciężarówki, istnieje spore niebezpieczeństwo, że opona pęknie i wybuchnie ogniem i sprężonym powietrzem w twarz, co również może doprowadzić do śmierci.

PS. Zaraz komuś resp urośnie bo napisze, że za długie i nie chce mu się czytać.
Zgłoś
Avatar
Miki6830 2012-04-21, 13:58 1
Arkadiusz90 napisał/a:

nie uważałem na chemii / fizyce w gimnazjum ;D
co oni wpsikują do tych opon ? zwykły dezodorant ?


Zwykły dezodorant starczy.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-04-21, 14:38 6
Cytat:

Orchówek: 25-latek zginął pompując koło ciężarówki

25-letni mieszkaniec Orchówka zginął w wyniku wystrzału pompowanego koła od samochodu ciężarowego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 16.00. 25-latek przyjechał na teren firmy transportowej, gdzie czekał na swoich znajomych

- Oczekując na nich zaproponował pomoc ich ojcu w pompowaniu koła samochodu ciężarowego. Po chwili mężczyzna znalazł 25-latka leżącego obok swojego samochodu, zaś około 1.5 m dalej leżało rozerwane koło - informuje Bożena Chomiczewska z włodawskiej policji.

Mimo udzielonej pomocy mężczyzna zmarł. Prokurator zarządził sekcję zwłok 25- latka.


źródło: kurierlubelski.pl
Zgłoś
Avatar
gremlin1982 2012-04-21, 15:12 2
Ja pierdole Normalnie zaraz se pójdę spuścić luft z opony
Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-04-21, 15:26
spuść sobie luft tylko zabierz osobę która to nagra. Może będzie materiał na harda
Zgłoś
Avatar
dawid131 2012-04-21, 16:08 4
Macie wszystko ładnie wyjaśnione ale po angielsku
Zgłoś
Avatar
f................r 2012-04-21, 16:48
Arkadiusz90, np plak taki do picowania deski rozdzielczej w aucie
Zgłoś
Avatar
sherman 2012-04-22, 11:04
@ffsapher, to moze być każdy palny spray, jak sie uprzesz to i benzyne mozesz rozpylic do srodka, chodzi o to, aby ta substancja rozpylona w powietrzu byla bardzo latwopalna. W ramach doswiadczen poprobowalbym rozpyloną mąką albo wiórami bo rozpylone w odpowiednim stezeniu daja ladne jebniecie
Zgłoś