18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
castagir 2010-09-29, 14:48
grauper napisał/a:

~Linekk - Może to wygląda tak

Obrazek



jak skonczysz gimnazjum a pozniej szkole srednia a na surfowanie po neostradzie u rodzicow nie bedziesz mial czasu to wtedy bedziesz wiedzial o co mi chodzilo

@mephic
dobrze Cie rozumiem. pozyczajac kase a pozniej robic z niej jeszcze wiecej kasy to wtedy jest dobrze brac pozyczke, o ile wie sie jak pozmnozyc kase

widze ze niektozy nie umia skojarzyc dom w bloku z mieszkaniem w bloku wiec poprawiam
"mieszkania w bloku"!!
Zgłoś
Avatar
muchospray 2010-09-29, 15:04
Mephic napisał/a:



Z takim podejściem to za 20 lat pewnie zobaczymy cię na proteście <tu wpisz dowolną grupę zawodową z budżetówki>



nie wiem o co tobie chodzi ja nie biorę kredytów bo nie mu$zę
Zgłoś
Avatar
grauper 2010-09-29, 16:17
castagir - Piszesz jak bys miał jakies kąpleksy apropos starych i wykształcenia. Moze sami skończyli podstawówke ?? Albo ty jeszcze z niej nie wyszedłeś i właśnie zapluwasz monitor z wsciekłości ;]
Zgłoś
Avatar
hrabik 2010-09-29, 17:26
Zajebisty offtop na 2 strony
Dziękuje dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2010-09-29, 19:41
Mephic napisał/a:

@castagir - jak ktoś bierze kredyt na dom i samochód, nie mając z czego pokrywać zobowiązań wobec banku, to tak, jest skończonym idiotą..


a który bank da ci tak wielki kredyt, którego nie jesteś w stanie spłacić, hę?
idź do banku, to się dowiesz..
Zgłoś
Avatar
tofur 2010-09-30, 10:51
eee o chuj wam chodzi z tymi kredytami? ja bym powiedzial ze w niektorych sytuacjach tylko glupek kredytu nie wezmie. dlaczego? wynejacie mieszkania we wroclawiu (przyzwoitego, nie z grzybem na scianie w kamienicy) to ze wszystkim ok. 2500 pln. rata kredytu na 350000 to ok 1600 pln (plus czynsz, rachunki ok 600 pln). dziekuje. sorry za offtopic ale temat z branzy sie pojawil i nie moglem sie powstrzymac
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-09-30, 11:03
think666 napisał/a:

W sumie to nawet dobry patent, tylko ciekawe co ten materac będzie miał w środku po spuszczeniu spalin.


Nic nie bedzie mial w srodku. To nowy turbodiesel z filtrem czastek stalych a nie jakis sadzomiotacz napedzany gnojowka z wczesnych lat '90. W powietrzu wydychanym nie bedzie nic szczegolnie toksycznego i nikt sie nie zatruje niczym wolno wypuszczanym.

Piwo za kreatywnosc. W Powidzu za rok trzeba sprobowac
Zgłoś
Avatar
hiitman 2010-10-31, 22:21
castagir napisał/a:



jak skonczysz gimnazjum a pozniej szkole srednia a na surfowanie po neostradzie u rodzicow nie bedziesz mial czasu to wtedy bedziesz wiedzial o co mi chodzilo

@mephic
dobrze Cie rozumiem. pozyczajac kase a pozniej robic z niej jeszcze wiecej kasy to wtedy jest dobrze brac pozyczke, o ile wie sie jak pozmnozyc kase

widze ze niektozy nie umia skojarzyc dom w bloku z mieszkaniem w bloku wiec poprawiam
"mieszkania w bloku"!!



No właśnie nie rozumiesz ni chuja. Nie odróżniasz domu od mieszkania więc jak cokolwiek możesz rozumieć? Ile mieszkań masz naprawdę nikt nie wie, ale że nie potrafisz pisać to każdy widzi doskonale.
Zgłoś
Avatar
Fan4tyk 2010-10-31, 22:55
kurwa co tutaj jest sadystycznego ? kurwa gościu sobie pompuje materac rurą wydechową ... noi?..eh n/c
Zgłoś