18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Cytat:

36-latka z Ohio pozwała bank nasienia zarzucając pracownikom placówki, że na skutek ich fatalnej pomyłki otrzymała spermę od czarnoskórego dawcy.



Biała kobieta razem ze swoją partnerką starały się o dziecko od 2011 roku. Wybrały konkretnego dawcę i z nadzieją czekały na narodziny ich pierwszego potomka. Obie kobiety były w szoku, kiedy zobaczyły, że zamiast białej córeczki, jak się spodziewały, na świat przyszła czarnoskóra dziewczynka.

Cytat:

Partnerki od razu pokochały dziewczynkę, jednak codziennie zmagają się ze strachem o przyszłość dziecka oraz z rasistowskimi komentarzami ze strony otoczenia. Kobiety żyją bowiem w małej, białej społeczności, która krytycznie podchodzi do innych ras - napisano w uzasadnieniu pozwu.



źródło: news. com. au

Jeśli było, wyjebać w czeluści
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-10-01, 22:39 13


dobrze tak jebanym lesbom, nie chcialy sie po bozemu ruchac z facetami to maja
Zgłoś
Avatar
Emanuell 2014-10-02, 0:30
łahahahha o losie; pomimo tego, że mudżynka to jest, to ma przejebane. Jak 2 'kobiety' mogą wychowywać dzieciaka yhy. 'Na pewno wyrośnie na ludzi... a sory, zapomniałem, że czarna' xDDD
Zgłoś
Avatar
p................2 2014-10-02, 2:09
Co to w ogóle za bank spermy co przyjmuje spermę murzynów? Gdzie standardy np o byciu niekaranym i wyższym wykształceniu jak w Polsce?
Zgłoś
Avatar
Casperiously 2014-10-02, 3:14
@up

Ślepy jesteś? Jak chuj napisane jest "36-latka z Ohio"
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2014-10-02, 10:54
niech się cieszą, że nie szczeka...
Zgłoś
Avatar
Dickk 2014-10-02, 11:12 1
Co to w ogóle ma znaczyć, że "starały się o dziecko"? Nie jestem jakimś wybitnym znawcą biologii, ale z tego co wiem - o dziecko mogą starać się wyłącznie posiadacz penisa i cipki. KROPKA.
Zgłoś
Avatar
thqpo 2014-10-02, 12:02
Biedne dziecko, nie dość że z probówki, z ojca nieznanego murzyna, to jeszcze wychowywane przez dwie lesbijki. To powinno być zabronione!
Zgłoś
Avatar
ZDMZaurJerzy 2014-10-02, 19:12
Jak to się mówi: Shit happens
Zgłoś
Avatar
Mycroft 2014-10-03, 11:25
Powinna mieć na imię Pomyłka...
Zgłoś
Avatar
CahirMawrDyffryn 2014-10-04, 19:12
Bambus, ale u białych hodowany. Znaczy, może jeszcze ludzie z tego czegoś będą. Może...
Zgłoś