18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Hillsenn 2014-09-21, 23:48 2
Wg mnie, to więcej z tym pierdolenia niż gdyby to robił łapami.
Zgłoś
Avatar
lukimkz2221993 2014-09-22, 0:16
Moim zdaniem pomysł bardzo dobry, kurwa wspaniały, bo jak mój wujek np pytał się majstra czy chce podnośnik, aby szybciej pustaki na górę powciągać to majster powiedział "od czego mamy młodych, niech se wnoszą 3 dni"
Zgłoś
Avatar
Filogyna 2014-09-22, 0:35
SKINHEAD napisał/a:

napewno cyganie... zajebali motocykl, dachówki też pewnie opierdolą...



Czasem mi się wydaje, że tacy jak ty są uzależnieni od cyganów. Gdyby ich nie było, skończyłyby wam się tematy do rozmów, jeśli nie stracilibyście w ogóle sensu życia.
Zgłoś
Avatar
Badderdandem 2014-09-22, 5:55
@Filogyna

Zadanie kuchenne na dzis.

Pokaz cycki albo wsadz glowe do frytownicy.
Zgłoś
Avatar
Gordon 2014-09-22, 13:54
Taki system budowania jest przyjęty praktycznie w całej południowej Europie. Ze względu na to, że nie ma mrozów, można lać konstrukcję z betonu przez cały rok. Obok mnie (południowa Hiszpania) własnie się buduje taki domek i w ciągu miesiąca powstały 3 piętra, teraz to wypełniają cegłami.

A przez to, że jest ciągle ciepło, to nie dość, że ściany są cienkie, to jeszcze bez żadnej izolacji. Okna to też jakaś jebana popierdułka, o potrójnej szybkie z ciepłą ramką to tutaj nikt nie słyszał. W większości albo drewniane albo przesuwane i jak wieje wiatr to firanki latają.
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2014-09-22, 17:58
niezbyt to efektywne, ale działa więc głupie nie jest
Zgłoś
Avatar
Filogyna 2014-09-22, 19:03
Badderdandem napisał/a:

@Filogyna

Zadanie kuchenne na dzis.

Pokaz cycki albo wsadz glowe do frytownicy.



Proszę:

Dla ciebie zwrotne - przy pisaniu następnego postu wysil się na ciupkę oryginalności.
Zgłoś