18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Avatar
Grillowany 2012-11-10, 2:55
Może to głupio zabrzmi, że nie jestem na czasie i nie wiem co się dzieje dookoła mnie, ale ... o co chodzi? No szczerze, nie zrozumiałem tego, może ktoś przybliżyć?
Zgłoś
Avatar
Zaebauem 2012-11-11, 14:58
to przeczytaj opis.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-11, 15:09 9
Grillowany napisał/a:

Może to głupio zabrzmi, że nie jestem na czasie i nie wiem co się dzieje dookoła mnie, ale ... o co chodzi? No szczerze, nie zrozumiałem tego, może ktoś przybliżyć?



Już wyjaśniam
W Czechach ostatnio było bardzo głośno, o zatruciach metanolem, który był w alkoholach wysoko procentowych, a, że Ruscy, bez wódki nie mogą żyć, a co dopiero walczyć, to gdyby zatruć/podmienić wódkę w ruskich magazynach, to Hitler wygrałby tą wojnę.
Zgłoś
Avatar
niedzwiad 2012-11-11, 19:23 1
po zwycięskiej bitwie pod Grunwaldem dowódstwo polskie postanowiło wylać całe krzyżackie wino w obawie, że jest zatrute- ot, tak btw
Zgłoś
Avatar
Ceruvit 2012-11-11, 19:47 1
ameryki nie odkryliscie, raz zostawili 2 cysterny skazonego spirytusu, przed walka kazdy ruski dostawal 100-200ml, dowodztwo zorientowalo sie dopiero po 3 dniach, jak juz kilka tys piechurow padlo.
Zgłoś
Avatar
Airbourne 2012-11-11, 19:57 1
@Pater

Tyle, że tak na prawdę Hitler i tak wygrał tę wojnę, chociaż babeczki od Historii uczą nas inaczej.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-11, 20:11 6
Airbourne napisał/a:

@Pater

Tyle, że tak na prawdę Hitler i tak wygrał tę wojnę, chociaż babeczki od Historii uczą nas inaczej.



Tak, tak, a to, że Niemcy oddały nie tylko ziemie zagrabione, ale nawet te co przed wojną należały do III Rzeszy, to część większego planu, bo naziści czekają na księżycu na odpowiednią chwilę do ataku...
Zgłoś
Avatar
czester52 2012-11-12, 0:14 1
A ja myślę, że ruscy nauczyliby się pewnie pić metanol, bez konsekwencji zdrowotnych
Zgłoś