18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
Avatar
zwierzak30 2020-07-15, 11:55 1
Wymowna rejestracja.

Kiedy powiem sobie dość
A ja wiem, że to już niedługo
Kiedy odejść zechcę stąd
Wtedy wiem, że oczy mi nie mrugną, nie ...
Zgłoś
Avatar
CzaQu 2020-07-15, 12:17
Co on, aż z powiatu namysłowskiego jechał?
Zgłoś
Avatar
nwtinamou 2020-07-15, 12:29 1
Droga moderacjo, mam w dupie wasze ostrzeżenia. Możecie mi chuje na pędzel skoczyć. Ban? Jebnijcie od razu tępe skurwysyny Kurwa będę płakał bo nie będę mógł komentować innych zjebów na tym portalu? Chyba nie laliście. Coś wam się zdrowo pojebało. Kiedyś sadistic miał pewne zasady, teraz to zbiorowisko popierdoleńców. Spierdalajcie tępe chuje.
Zgłoś
Avatar
solltys 2020-07-15, 13:03 4
nwtinamou napisał/a:

Droga moderacjo, mam w dupie wasze ostrzeżenia. Możecie mi chuje na pędzel skoczyć. Ban? Jebnijcie od razu tępe skurwysyny Kurwa będę płakał bo nie będę mógł komentować innych zjebów na tym portalu? Chyba nie laliście. Coś wam się zdrowo pojebało. Kiedyś sadistic miał pewne zasady, teraz to zbiorowisko popierdoleńców. Spierdalajcie tępe chuje.



Co ty pierdolisz? Jestem tu od 2010 i od samego początku były tu takie zjeby jak ty które coś pierdoliły że sadistic się skończył. Jesteś tu ledwo od 2018 więc skąd możesz wiedzieć co było kiedyś?
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2020-07-15, 19:33
Tam policja to jest policja. Nie takie cipki jak w Europie.
Zgłoś
Avatar
ZagrzybialySandal 2020-07-18, 14:59
solltys napisał/a:


Co ty pierdolisz? Jestem tu od 2010 i od samego początku były tu takie zjeby jak ty które coś pierdoliły że sadistic się skończył. Jesteś tu ledwo od 2018 więc skąd możesz wiedzieć co było kiedyś?



ja jestem od poczatku a mam ktores konto z kolei bo poczty pokasowalam. i to zaden argument Sadol sie skonczyl. Za duzo lewactwa tu
Zgłoś