18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:41
🔥 Napad na sklep - teraz popularne
Avatar
~DMT 2015-04-02, 22:58 116
I to jest profesorek z krwi i kości, a nie wiecznie smutne i nadąsane staruchy. Browar jak najbardziej zasłużony
Zgłoś
Avatar
mazin 2015-04-02, 23:11 1
Tak jest, tak powinna wyglądać edukacja.
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2015-04-02, 23:42 27
No ale to zadanie na końcu to jest przecież początek liceum... jak nie końcówka gimnazjum, a na filmie widzimy chyba wykład z uczelni wyższej. Porażka..
Zgłoś
Avatar
EwelinyStara 2015-04-02, 23:58 12
@up Fajnie z Twojej strony, że na koniec posranych wywodów i dociekań się przedstawiłeś.
Zgłoś
Avatar
pkh 2015-04-03, 0:22 2
ej bez kitu z tym zadankiem z końca filmu. Ja to chyba w gimnazjum miałem..
Zgłoś
Avatar
kyu 2015-04-03, 0:55 1
racja, zadania z gimnazjum
Zgłoś
Avatar
mazin 2015-04-03, 1:30 1
a=96, b=29
Zgłoś
Avatar
onlyhard 2015-04-03, 1:31 2
Przyjebaliście się że to zadania z gimnazjum? no i co z tego?liczy się chyba cala ta śmiechowa akcja a nie poziom trudności przykładu. Pozdrawiam z polibudy wrocławskiej
Zgłoś
Avatar
WidziszINieGrzmisz 2015-04-03, 1:50
Tam jest troche inny system nauczania i sa zajecia z cylku "powtorka z liceum". Ida na to ludzie starsi, ktorzy musza odswierzyc wiedze, albo lenie co chca masters zrobic i potrzeba im latwych kredytow. Chciaz nie powiem. Na drugim semestrze matmy ucza cie rownan funkcji liniowej i kwadratowej, to szalu nie ma.
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2015-04-03, 2:01 1
Tak, zgadza się. Tak powinna wyglądać edukacja.
Tak, zgadza się. Tak powinien nauczać profesor (nauczyciel) z powołania.
Ale ile razy do kurwy nędzy można słuchać (czytać), że tak powinno się edukować, tak powinni się zachowywać nauczyciele...to tak jak notoryczne pierdolenie, że niebo jest niebieskie.
P.S. Tak, poproszę maść na dól bupy.
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2015-04-03, 2:34
Widze ze w usa na studiach dopiero ucza sie twierdzenia pitagorasa
Zgłoś
Avatar
tarasov 2015-04-03, 3:36 2
Studiuje w USA i stwierdzam że zajęcia na studiach (undergraduate) są dosyc łatwe. Tak jak zobaczyliście na powyższym przykładzie, wszystko jest prawdą: bardzo dużo nauczycieli jest wyluzowanych, nie ma ciągłej napinki na nauke. Nauka do byle jakiego egzaminu zajmuje około 6-8h. Ale wiecie dlaczego amerykanie mają takie łatwe studia? Przez to że murzyni są idiotami i na wyższym poziomie nauki by niczego nie zaliczyli i by się protesty zaczęły.
Zgłoś
Avatar
kuba149 2015-04-03, 3:58 2
@tarasov 6-8h uważasz, za coś poniżej ludzkiej normy? uwierz, że na polskiej, na prawdę dobrej uczelni jest to wystarczające, aby zdać egzamin, w pierwszym terminie, nie jest to nic nadzwyczajnego, i uwierz, że nie spotkałem tu ani jednego murzyna, no ale chuj, uważajmy się za lepszych
Zgłoś
Avatar
Magnic 2015-04-03, 7:39 1
kuba149 napisał/a:

@tarasov 6-8h uważasz, za coś poniżej ludzkiej normy? uwierz, że na polskiej, na prawdę dobrej uczelni jest to wystarczające, aby zdać egzamin, w pierwszym terminie, nie jest to nic nadzwyczajnego, i uwierz, że nie spotkałem tu ani jednego murzyna, no ale chuj, uważajmy się za lepszych



Poziom naszych uczelni jest 3 w europie i 5 na świecie, więc aż tak nie leżymy. Były jakieś badania robione przez bliżej mi nieznanych sprawców.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie