18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


...zwłaszcza po błyskawicznej zmianie różnic między 12 piętrem a poziomem gruntu...

2020-11-30, 10:45
i ciach wszystkie problemy załatwione

ra...........91
2020-11-30, 10:46
Konkretny koleś

2020-11-30, 10:57
ratmed91 napisał/a:

Konkretny koleś


Konkretny to by salto machnął, a nie tyłem skakał. No ale na plus, że choć zerknął czy nikt nie stoi.

2020-11-30, 11:17
wins89 napisał/a:

i ciach wszystkie problemy załatwione



no i właśnie dlatego chłop powinien założyć rodzinę i posiadać dzieci. Mi by do głowy nie przyszło "załatwianie problemów" w ten sposób, bo odpowiadam nie tylko za swoje życie...

2020-11-30, 11:21
Co go poj***lo? Tak bedzie lezal bezczynnie? Do roboty z nim, a nie jakies lancum lancum opie**alanie sie. :mrgreen:

2020-11-30, 11:22
nowynick napisał/a:

no i właśnie dlatego chłop powinien założyć rodzinę i posiadać dzieci. Mi by do głowy nie przyszło "załatwianie problemów" w ten sposób, bo odpowiadam nie tylko za swoje życie...


Ciekawe czy samobój "rozwiązując" swój problem, ma wtedy na uwadze swoją rodzinę; jakie im sprawi problemy, traumę i wstyd ...?

2020-11-30, 11:23
janlew napisał/a:

Konkretny to by salto machnął, a nie tyłem skakał. No ale na plus, że choć zerknął czy nikt nie stoi.



Na żadnym filmie nie widać fazy lotu.
Byćmoże w drodze z dwunastego piętra wykonał „przerzut lotny w tył”

2020-11-30, 12:19
Buty spadły

2020-11-30, 13:40
nowynick napisał/a:

no i właśnie dlatego chłop powinien założyć rodzinę i posiadać dzieci. Mi by do głowy nie przyszło "załatwianie problemów" w ten sposób, bo odpowiadam nie tylko za swoje życie...



Nie. Zdecydowanie nie. Takie p*zdy życiowe jak ten z filmiku nie powinny zakładać rodziń i niszczyć życia kolejnym ludziom. Już wystarczy, że doj***ł swoim rodzicom, którzy pewnie do końca życia będą się za to obwiniać... :roll:

2020-11-30, 14:03
Masakra jakaś. Myślałem się się lepiej odbije na twardym podłożu.

2020-11-30, 14:11
Jak można zmienić różnicę? Bez sensu ten opis

2020-11-30, 14:15
syga92 napisał/a:

Jak można zmienić różnicę? Bez sensu ten opis


zmiana różnicy jest taka jak walisz w dupkę kolegę a z chwile kolega wali w dupkę ciebie...

2020-11-30, 15:00
grudzin7 napisał/a:

Nie. Zdecydowanie nie. Takie p*zdy życiowe jak ten z filmiku nie powinny zakładać rodziń i niszczyć życia kolejnym ludziom. Już wystarczy, że doj***ł swoim rodzicom, którzy pewnie do końca życia będą się za to obwiniać...



a skad pewność, ze takowych posiada? Jakis powód samobójstwa musiał miec :roll:

2020-11-30, 15:47
grudzin7 napisał/a:

Nie. Zdecydowanie nie. Takie p*zdy życiowe jak ten z filmiku nie powinny zakładać rodziń i niszczyć życia kolejnym ludziom. Już wystarczy, że doj***ł swoim rodzicom, którzy pewnie do końca życia będą się za to obwiniać...



Ale kocopoły, dzieci tracące ojca w takim stylu wyrosną na silne, twarde jednostki z zasadami. Albo porządnie, albo wcale, a jak sp***olisz to nie wracaj.