18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
rado01 2012-05-10, 1:10
Nie pamiętam żebym nie pamiętał. serio a może i szkoda choćbym nie wiem jak ale kurna... wiem masa
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-05-10, 9:02 2
Linekk napisał/a:

Huh, jaskrawozielone gatki, różowa koszulka...



jebałby... jak zły
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-05-10, 9:25 1
lofix1 napisał/a:

jebałby... jak zły



Ty stary zboczuszku.
Zgłoś
Avatar
wojtermak 2012-05-10, 20:48
a mnie to smieszy bo koles tez podszedl z dystansem do tego i nie spinal a to ze jest nagrane to co to kogo obchodzi. Jesli ktos ma +16 juz nie mowie +18 to wie jak to jest. Chlopak mysle ze za 5 lat bedzie to wspominal dobrze a nie jak uraz psychiczny...
Zgłoś
Avatar
morderuk 2012-05-10, 23:30
@kudlaty2915871957129

Co ty pierdolisz, sztywniaku. Dwa razy kumpla malowalismy markerami od stop do glow, potem innego razu ja sie najebalem i mnie wymalowali. Plecy, dupa, stopy, piety, kurwa wszystko w kutasach i glupich napisach. Jest przejebane rano, ale jak sie obudzilem to mu przez okno z balkonu cala butelke petow wrzucilem do pokoju, a potem godzine w wannie. No i dobra, bylo chujowo rano, ale przynajmniej jest co wspominac, burzysz sie jak pizda jakas, ty pewnie pijesz z kumplami w garniturach i pod muszka rozmawiacie o polityce, a jak ktos sie napierdoli to go przykrywacie kocykiem. Nie no spoko, ale wlasnie takie melanze jak na filmiku lub o ktorych pisalem sie pamieta, a nie popijawy z dupy. Mimo ze zawsze jak mi cos robili bylem bardzo wkurwiony, to teraz wspominam to z usmiechem na ryju.
Zgłoś