18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-14, 11:08
Avatar
wir00z 2021-07-01, 23:22
Gdzie jest ten odstrzał? Oglądam,oglądam i ni chuja,nie ma tego
Zgłoś
Avatar
Michelangelo_skurwysyny 2021-07-02, 1:54
Asuritta napisał/a:

Jak jest pies który atakuje człowieka Zawsze pisze TRUĆ PSY piwa dostaje ale jak pies atakuje konia albo kota to od razu ty chuju sam się truj .... noż kurwa pojebani jesteście
PIES już nic nie robi sra jebie suki szcza rzyga i roznosi choroby i pasożyty! NALEŻY JE TRUĆ ! sklepy oszczane na wysokość metra i wszystko inne, idź z dzieckiem malutkim które wszystko dotyka bada to nie można bo oszczane aż elewacja gnije... Wy kurwy psiarskie gówna pies na łańcuchu ma być lub uśpiony śmierdziele jebane.



Do obory wsioku. Z malutkim dzieckiem to możesz soboe koło traktora pochodzić, a potem rozgnieść po pijaku swojego gówniaka, jako insi Wolacy czynią.
Zgłoś
Avatar
WlazPodBiurko 2021-07-02, 17:51
Asuritta napisał/a:

Jak jest pies który atakuje człowieka Zawsze pisze TRUĆ PSY piwa dostaje ale jak pies atakuje konia albo kota to od razu ty chuju sam się truj .... noż kurwa pojebani jesteście
PIES już nic nie robi sra jebie suki szcza rzyga i roznosi choroby i pasożyty! NALEŻY JE TRUĆ ! sklepy oszczane na wysokość metra i wszystko inne, idź z dzieckiem malutkim które wszystko dotyka bada to nie można bo oszczane aż elewacja gnije... Wy kurwy psiarskie gówna pies na łańcuchu ma być lub uśpiony śmierdziele jebane.



taki stary a taki zjebany genetycznie... gdyby nie pies na klatce to byś szczekał zamiast pisać tutaj... chociaż i tak pewnie mezalians dla psa... siebie otruj albo odstrzel debilu jebany
Zgłoś
Avatar
vodka81 2021-07-02, 19:01
Jebac_pedalarzy napisał/a:

A cwelisko i tak później w koło będzie powtarzał że pimpuś jest łagodny.
Ja gdy zobaczyłem pierwszy raz taki film w internetach zakupiłem scyzoryk myśliwski i czekam, można również bez owego narzędzia jeśli pchlaż zaatakuje, wsadzić palce w oczy, jak najgłębiej.



po pierwsze, to pchlarz, a nie pchlaż
a po drugie to dostałeś od wujka scyzoryk na 7 urodziny i teraz zgrywasz kozaka, możesz sobie nim najwyżej w dupce pogrzebać
po trzecie, jak głęboko trzeba wsadzić te palce w oczy? tak głęboko jak ww wujek wkłada tobie kutasa do dupy czy jeszcze głębiej?
Zgłoś
Avatar
serenity 2021-07-03, 16:37
Się pedały spotkały!
Zgłoś