18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-07-01, 16:49 11
Ojoj, a takie grzeczne pieski z nich były i dobrze wychowane. Nigdy nikogo nie skrzywdziły.... Buahahahah
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-07-01, 17:12 24
Jak jest pies który atakuje człowieka Zawsze pisze TRUĆ PSY piwa dostaje ale jak pies atakuje konia albo kota to od razu ty chuju sam się truj .... noż kurwa pojebani jesteście

PIES już nic nie robi sra jebie suki szcza rzyga i roznosi choroby i pasożyty! NALEŻY JE TRUĆ ! sklepy oszczane na wysokość metra i wszystko inne, idź z dzieckiem malutkim które wszystko dotyka bada to nie można bo oszczane aż elewacja gnije... Wy kurwy psiarskie gówna pies na łańcuchu ma być lub uśpiony śmierdziele jebane.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-07-01, 17:17 46
Asuritta napisał/a:


PIES już nic nie robi sra jebie suki szcza rzyga i roznosi choroby i pasożyty! .


generalnie jak twój stary
Zgłoś
Avatar
zielonydarian 2021-07-01, 17:24 9
zajebałbym sądami, skurwysyn by znienawidził swoje kundle i sam by je zajebał
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2021-07-01, 18:33 1
NoCo?! Bawi sie!
Zgłoś
Avatar
fumoffu0_0 2021-07-01, 18:54 3
Nie ma pokazane jak doszło do tej sytuacji, więc nie ma co komentować, równie dobrze te psy mogły zareagować na agresję i zaatakowały.
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2021-07-01, 19:01 2
jak wesoło merda piesek ogonkiem
Zgłoś
Avatar
CASSIUSmay 2021-07-01, 20:12 10
fumoffu0_0 napisał/a:

Nie ma pokazane jak doszło do tej sytuacji, więc nie ma co komentować, równie dobrze te psy mogły zareagować na agresję i zaatakowały.



Ale Ty pierdolisz głupoty. Idź spać. Gość własnym ciałem zasłania swojego psa. I co? Ten mały się rzucił na większe? Gość nad nimi nie panuje. Do niszczarki te skurwiałe rasy i właściciele. Bo przecież takie modne amstaffy , pithuje i inne.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2021-07-01, 20:18 12
fumoffu0_0 napisał/a:

Nie ma pokazane jak doszło do tej sytuacji, więc nie ma co komentować, równie dobrze te psy mogły zareagować na agresję i zaatakowały.



Co to w ogóle za argument. Dlaczego te psy latały luzem bez kagańców? Jakbyś szedł z 2 letnim dzieckiem i rzuciłby się na nie amstaff jakiegoś jebanego osiedlowego patola to też byś się zastanawiał czy przypadkiem to nie wina złej tresury, albo czy dziecko aby nie wykonywało zbyt gwałtownych ruchów, które mogło sprowokować psa ? Czy to w ogóle powinno cię obchodzić?

Większe psy powinny być albo na smyczy, albo jeśli biegają bez smyczy to w kagańcu.
Wszystko naprawiłoby bardzo proste prawo - odpowiadasz karnie w 100% za zachowanie psa tak jakby to co on zrobił zostało dokonane przez ciebie . Pies kogoś poważnie pogryzł bo ci się zerwał ze smyczy? Zarzut pobicia z uszkodzeniem ciała dla osoby wyprowadzającej. Pies powyrywał tablice rejestracyjne z kilku samochodów? Uszkodzenie mienia.

I to Twój problem jak ubezpieczysz innych ludzi przed ewentualnym atakiem swojego "pupila".
Może taki element ryzyka zmusiłby niektórych do myślenia, a jeśli nie potrafią sobie radzić z pilnowaniem dużych lub "bojowych" zwierząt to niech hodują właśnie te niby psy pokroju Yorków czy jamników, które w najgorszym razie rozedrą kawałek ubrania a nie wyrwą kawał mięśnia, albo rozerwą tętnice przypadkowej osobie na ulicy.

Ja naprawdę nie rozumiem co stoi na przeszkodzie aby bardzo drastycznie zaostrzyć prawo w tym temacie. Żadnej partii politycznej by to nie zaszkodziło, bo sądzę że opinia publiczna w większości by to poparła. Tak samo z zaostrzeniem kar za katowanie zwierząt - w czym problem aby w udowodnionych przypadkach władować takiemu dziadowi 10 lat bezwzględnego więzienia? W tym kraju to ktoś kto zagłodzi psy w domu nie pójdzie nawet na 10 dni siedzieć.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-07-01, 20:19 8
Psy pewnych ras nie powinny być dostępne dla wszystkich. Ja mam Ałabaja to na spacerze co chwila się oglądam i staram kontrolować sytuację. Nie ma mowy o trzymaniu smyczy paluszkiem czy w luźnej ręce. Tylko pewny uścisk. Jak widzę coś co może sprowokować psa to schodzę z drogi. Idzie matka z dzieckiem to schodzę i czekam. Pies dzieciakowi czy matce krzywdy nie zrobi ale tak po prostu trzeba. Dla ich spokoju i generalnie pojętej kultury.
Zgłoś
Avatar
czaszemsty 2021-07-01, 21:49 1
Jedyny problem tak zwanych "ras agresywnych" leży we właścicielach. Ludzie szpanujący pitbullem czy innym amstafem na osiedlu albo ludzie bez pojęcia jak takiego psa poprowadzić.
Kurwa ludzie, zrozumcie wreszcie, pitbull, albo nawet taki cane corso czy inny skurwysyn będzie miał w dupie małe yorki i wasze wnętrzności jeśli tylko od najmłodszych lat będzie miał zapewnioną odpowiednią socjalizacje i profesjonalne szkolenia w zakresie tego, do czego się nadaje. Problem zaczął się kiedy każdy osiedlowy dres brał sobie amstafa, zeby podbudować swój prestiż na dzielni i chuja z nim robił oprócz uzupełniania mu miski i zajebania mu ze smyczy jak zrobił coś źle. Seby nie pogryzł bo mu właśnie tą miskę uzupełnia, no to wyładowywał się na kimś słabszym.
Jak masz zapanować nad putbulem który z natury jest nieustępliwy w chuj jak trzymasz go na cienkiej lince na kołowrotku z jakiegoś zwierzęcego marketu?
Świadomość to największy problem posiadaczy psów.
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2021-07-01, 22:29 7
Haha kochane pieski!

Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2021-07-01, 22:39 2
A cwelisko i tak później w koło będzie powtarzał że pimpuś jest łagodny.
Ja gdy zobaczyłem pierwszy raz taki film w internetach zakupiłem scyzoryk myśliwski i czekam, można również bez owego narzędzia jeśli pchlaż zaatakuje, wsadzić palce w oczy, jak najgłębiej.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2021-07-01, 23:03 2
Jebac_pedalarzy napisał/a:

, wsadzić palce w oczy, jak najgłębiej.



tylko celuj dobrze, żebyś w dupę nie wsadził.

Asuritta napisał/a:

sklepy oszczane na wysokość metra



tak wysoko oszczane to nie psy, a twoi tatusiowie jak wracali najebani.
Zgłoś