18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Nihil 2014-02-02, 8:06 1
Ale macie getta w tej warszawie, bloki ogrodzone jakby pojeby w nich żyły niebezpieczne dla środowiska.
Zgłoś
Avatar
minusator 2014-02-02, 8:35 7
@MaszAyahuaskę

Rachować to nauczyli ale czytać i analizować już nie? Quaswerty i SteelMike już wyjaśnili sprawę.
Zgłoś
Avatar
Krakus76 2014-02-02, 8:49 4
Zajebisty bloczek o ile to nie fotomontaż to w takim chciałbym mieszkać, adres???, po prostu idealna konstrukcja do miasta, zero sąsiadów z prawej lewej, mieszkanie na przestrzał, dla mnie bomba, mógłbym wymieniać długą listę zalet takiej konstrukcji w porównaniu do tego co nam deweloperzy oferują.
Ja wyobrażam sobie osiedle takich bloczków.

Niestety takie budowle są nieekonomiczne
Zgłoś
Avatar
~DMT 2014-02-02, 9:09
@minusator

Ok, "obszedłem" blok, już wiem OCB. Ale jako tako patent z tym byłby dobry. Trzeba by tylko osadzić wszystko na stalowym szkielecie, co by nie jebło.
Zgłoś
Avatar
Pindzel 2014-02-02, 9:26
Stoi tak sam jak ten kutas
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-02-02, 10:22
Na pierwszy rzut oka widać, że to nie może być cały budynek, bo gdzie klatka schodowa?
Zgłoś
Avatar
majan 2014-02-02, 10:41
Mieszkanie w takim bloku ,to troche jak posiadanie fiata multiply
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2014-02-02, 10:53
Nie, jak było to nie usuniemy , żeby kurwa nie urazić twoich uczuć...
Zgłoś
Avatar
Apox 2014-02-02, 11:06
@Krakus76
No i trzeba wchodzić do domu po rynnie
Zgłoś
Avatar
cielakhsb 2014-02-02, 11:12 25
dla idiotów,zdjęcie z innej perspektywy...

Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-02-02, 12:55
dobry projekt
Zgłoś
Avatar
aopia 2014-02-02, 13:04 1
To jest granica Nowodworów, praktycznie już nie Warszawa.. To tak jakby powiedzieć, że no jest to w Katowicach, a tak naprawdę jest w Gliwicach. Pierdoloni idioci, co szukają okazji do zwiększenia sobie ego cisnąć na stolice.

Wyjdź sobie na miasto w swojej dziurze i zobaczymy kto taki cwany. Warszawa to jedyne pełnoprawne miasto w Polsce.
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-02-02, 13:21 2
aopia napisał/a:

To jest granica Nowodworów, praktycznie już nie Warszawa.. To tak jakby powiedzieć, że no jest to w Katowicach, a tak naprawdę jest w Gliwicach. Pierdoloni idioci, co szukają okazji do zwiększenia sobie ego cisnąć na stolice.

Wyjdź sobie na miasto w swojej dziurze i zobaczymy kto taki cwany. Warszawa to jedyne pełnoprawne miasto w Polsce.



Przybliżony adres: Odkryta, Warszawa, mazowieckie, Polska
Niedaleko Białołęki, Łomianek, więc chyba Ci się coś pomyliło. Co do Warszawy, to chyba jedyne miasto, ale niepełnosprawne.
Zgłoś
Avatar
las84500 2014-02-02, 21:24 1
Znajomy mi kiedyś opowiadał jak wyjechali nad morze i zgadali się z jakąś inną wyjazdową parą. Od słowa do słowa tamci zapytali się skąd jest znajomy. Odpowiedział, że z okolic Warszawy. Oni odpowiedzieli, że również. Znajomy z zaciekawieniem zapytał się skąd dokładnie bo on jest z Wołomina. W odpowiedzi usłyszał, że tamci są... z Siedlec
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2014-02-02, 21:33
Aaaa Ty kurwa manipulatorze jeden... gagatku. Fajna sprawa z tym blokiem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie