18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Haimdall 2012-12-28, 21:20
Wszyscy się czarnymi zachwycają, a panienki w 02.06 nikt nie zauważył?
Zgłoś
Avatar
sidian 2012-12-28, 21:50
NecroVision napisał/a:

Takie sporty są zajebiste... a nie siłka 200kg na klate i pół metra w bicu...Goście mega wysportowani, rozciągnięci i chyba tylko jeden czarnuch ważył wiecej niż 90kg tak obstawiam...Połowa z nich miała dość małe mięśnie, ale podejrzewam, że jekbym dostał bułe w ryj o takiego typa do kaplica i szukanie ładnego sarkofagu. Atleci górą kurwa!



Primo połowa tych kolesi waży ponad 90kg. Secundo to jest kompletnie inny rodzaj "wysportowania" od tego znanego z siłowni. Tertio kojarzenie siłowni z typami z 50cm bicepsem (zwłaszcza, że koleś stojący z tyłu w 2:17 i typ ćwiczący w 2:30 mają coś koło tego w bicu) i 200kg na klatę jest bardzo krzywdzące. Podniesienie 200kg bez koxu, kłucia dupy, hormonów wzrostu i innego ścierwa jest praktycznie niemożliwe.

Jest za to masa ludzi, którzy ćwiczą na siłowni bez takich dopalaczy i są na podobnym poziomie co ci kolesie tutaj... Ja nie ćwiczę podciągania normalnie (bez obciążenia), ale zrobiłem przed chwilą próbę i podchwytem, na wąsko, podciągnąłem się 27 razy. Nie uważam tego za zły wynik, a ćwiczę wyłącznie na siłowni.

P.S. Jest jeszcze kwestia czasu. Jak ktoś ma cztery godziny dziennie na trening na drążku, to fajnie ma w domu. Ja z trudem znajduję po dwie godziny trzy razy w tygodniu. Na drążku przy takim czasie treningu gówno bym wypracował .
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2012-12-28, 23:11
W wakacje na siłowni widziałem typa, który ważył grubo powyżej 90kg, myślę, że i 100 zamknął, a skurwysyn robił flage i się podciągał w ten sposób.

Szacuneczek.
Zgłoś
Avatar
MUodyy 2012-12-29, 1:53
Haimdall napisał/a:

Wszyscy się czarnymi zachwycają, a panienki w 02.06 nikt nie zauważył?


Zauwazylem patrz moj poprzedni post
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-12-29, 1:53
pierdolenie waże 101kg podciągam się na wąskim chcwycie praktycznie 60 razy z obciązeniem 30kg już tylko 30 na szerokim robie 45 z obciązeniem ze 25 prawda jest taka że dobrze rozbudowane plecy są sukcesem to dalszego rozwoju ciała tak tak mięśnie z barków jak i klaty zaczepiają się o plecy ale większość "koksów" robi zestaw dyskotekowy czyli klata i biceps a o co mięśnie z barków i klaty mają się zaczepić jak plecy masz płaskie jak nie jedna panna z przodu? prawdziwy kokos się podciąga na drążku bo to podstawa....ja tam flage robie ale nie długo bo jednak grawitacja ciągnie w dół jak zaczynałem ćwiczyć ważyłem 86kg ćwicze już z 6-7lat
Zgłoś
Avatar
wykozaczony 2012-12-29, 3:32
Ja natomiast mysle ze jakby chlopaki koszulki zdjeli to by nam szelki spadly
Zgłoś