18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
🔥 Jak przewozić rzeczy windą - teraz popularne
popisy patrolem
TT4 • 2016-09-15, 14:39
Bardzo szybko wyskoczyli z samochodu w obawie przed pożarem. Spryciarze.
Zgłoś
Avatar
Eramod 2016-09-15, 15:21 3
allah akbar helu he ma helu hadim
Zgłoś
Avatar
neced 2016-09-15, 15:58
Tak tak kurwa wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
garota 2016-09-15, 16:38 10
Kurwa, pustynia w pizdu, a syf jak u mnie przy śmietniku. I te małpy mają nagle zacząć żyć w naszych miastach? Wyjebać ich na ryj z jadącego samochodu...aaa no tak. Oni sami to sobie robią.
Zgłoś
Avatar
rapidu 2016-09-15, 17:07
spoko - mieli szmaty na głowach - nic im się nie stało ;D
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-09-15, 21:00
Śmieci porozrzucanych wszędzie, a oni na boso po tym biegają.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2016-09-15, 21:17
@garota
Bo to pewnie ich stałe miejsce na popisy, stąd tyle śmieci. Co nie zmienia faktu, że to świadczy o ich "kulturze".
Zgłoś
Avatar
jazalb 2016-09-15, 21:36
panowie wszystko potwierdzam akurat tak sie zlozylo ze u szmatoglowych bede pracowal jeszcze przez dwa lata ale kobiet im zazdroszcze ps znajomy angol za posiadanie litra wina wlasnej roboty mial dostac 230 batow publicznie krolowa go wykupila dla wtajemniczonych to SA
Zgłoś
Avatar
amaimon 2016-09-17, 12:18 1
a dam Ci to 20 piwko... tak biedaku na samym koncu poczekalni juz od 2 dni czekasz. Zyj, be free!
Zgłoś
Avatar
bollol_stern 2016-09-17, 12:39 1
garota napisał/a:

Kurwa, pustynia w pizdu, a syf jak u mnie przy śmietniku. I te małpy mają nagle zacząć żyć w naszych miastach? Wyjebać ich na ryj z jadącego samochodu...aaa no tak. Oni sami to sobie robią.



Idź w naszym kraju, wysokiej kultury i cywilizacji, nad dowolny staw, do dowolnego lasu czy parku i znajdziesz masy śmieci i wszelkiego rodzaju odpadów. I wyobraź sobie, że to nie ciapaki zostawili tylko biali, katoliccy Polacy. Jesteśmy narodem syfiarzy, nie gorszych od tych kozojebców z filmu.
Zgłoś
Avatar
IBSPL 2016-09-17, 12:43
jazalb napisał/a:

panowie wszystko potwierdzam akurat tak sie zlozylo ze u szmatoglowych bede pracowal jeszcze przez dwa lata ale kobiet im zazdroszcze ps znajomy angol za posiadanie litra wina wlasnej roboty mial dostac 230 batow publicznie krolowa go wykupila dla wtajemniczonych to SA



Dawaj coś więcej na temat. Opowieści z pierwszej ręki z kałowa zawsze mile widziane na sadolu.
Zgłoś
Avatar
nsbikescom 2016-09-17, 13:43 2
bollol_stern napisał/a:



Idź w naszym kraju, wysokiej kultury i cywilizacji, nad dowolny staw, do dowolnego lasu czy parku i znajdziesz masy śmieci i wszelkiego rodzaju odpadów. I wyobraź sobie, że to nie ciapaki zostawili tylko biali, katoliccy Polacy. Jesteśmy narodem syfiarzy, nie gorszych od tych kozojebców z filmu.



Nie wiem z jakiego zadupia pochodzisz, ale jak Ci tu nie pasuje to wy.. idź sobie tam do tych ciapatych, może są mniejszymi syfiarzami od Polaków
Zgłoś
Avatar
Enbeen 2016-09-17, 13:58
kulka w łeb za ucieczke z miejsca zdazenia!
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2016-09-17, 15:20 2
@nsbikescom Szkoda strzępić ryja na takich ślepych zadufanych w sobie polaczków jak ty. Mówisz prostakowi, że coś się dzieje nie tak jak powinno, to się cofa w defensywę i każe spierdalać z kraju, zamiast powiedzieć, że fakt nie tak powinno być, i np nie śmiecić następnym razem w lesie. Jebane przygłupy, pseudopatrioci. Jak ja kurwa nienawidzę niemców i ruskich za wybicie nam elity, jak by miał kto upominać społeczeństwo to nie było by tle bydła w tym kraju nawet w ułamku procenta!
Zgłoś
Avatar
dg. 2016-09-17, 19:12
ale tam syf
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie