18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Aley_23 2012-03-21, 11:44
Jak zawsze dialogi pisane przez najlepszych ekspertów w historii kina.
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-03-21, 14:11 2
bloodwar napisał/a:

BMWSwap - jak tam Twoje 1.6, krztusi się już od gazu? Może mu się w głowie kreci od nadmiaru drifta



daruj sobie. najpierw musiałbyś mnie poznać, żeby Twoje niby cięte riposty były chociaż trafne i żeby w jakimkolwiek stopniu mnie irytowały. uświadomię Cię - nie mam żadnego 1.6 i nigdy nie miałem, więc uwierz mi, że wszelkie Twoje próby oczernienia i wyśmiania mnie obracają się przeciwko Tobie z podwójna siłą, a próba zabłyśnięcia na moim tle powoduje że wypadasz bardzo blado. bardziej niż Ci się wydaje. nie wiem po co zaczynasz w ogóle ze mną jakieś przepychanki słowne. podbudowuje Cie to? czujesz się lepszy we własnym mniemaniu? jeżeli tak to powodzenia, pisz sobie na mój temat co chcesz i na temat "klubu 316i", którego jestem vice szefem. napisz jeszcze coś nieprzychylnego, ale udowodnisz w ten sposób jaki jesteś słaby psychicznie i niedojrzały. weź się za robotę i dojdź w końcu do czegoś a nie tylko zazdrość i zawiść.

P.S. "Klub 316i" to jest tylko nazwa, nie oznacza, że zrzesza tylko BMW o pojemności 1.6 choć pewnie i takie się tam znajdzie. Mógłbym Ci pokazać co kryje się pod słowem "swap" w moim wykonaniu, ale nie chcę, żeby to wyglądało że się tłumaczę i to jeszcze przed kimś, kto jest nastawiony do wszystkiego na "nie", więc żyj sobie dalej w niewiedzy, w swoim małym światku.

pozdrawiam serdecznie
Zgłoś
Avatar
G................y 2012-03-21, 15:24 1
@bloodwar i BMWswap dajcie sobie po razie i na harda poproszę
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-03-21, 15:30
Nie kloccie sie bo nie wypada.Tutaj poprosimy tylko uczesane i madre wypowiedzi dojrzalych uzytkownikow. ja jezdzilem pojemnoscia 650 i to nie byl motocykl, jednego sie nauczylem, ze to nie woz czyni cie kierowca, a na pewno nie marka. wiec mysle, ze takie podjazdy sa pedalstwem jak chuj.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-03-21, 15:35 1
"Swap" znaczy zapewne, że zajeździłeś już swoimi burackimi popisami pseudo-driftem 40 km/h po śniegu jedno 1.6 i wstawiłeś sobie drugie 1.6. A społeczność Sadola już sobie wyrobiła zdanie na temat "Klubu 316i" i jego, za przeproszeniem, członków więc nie musisz walczyć o jego honor i cześć, bo coś takiego nie istnieje, Wasz poziom skilla i zamożności wyznacza poziom gruntu
Zgłoś
Avatar
jeloo 2012-03-21, 16:29
No patrzcie.. Wszyscy mówią, że to motocykliści są debilami, ale jak widzę, to nie tylko ich dotyczy. Wśród kierowców samochodów też się znajdą. Szkoda tylko że w mediach to nie jest tak chwytliwy temat "Rozjebał się kierowca auta" - tylko rubryczka w kronikach policyjnych. A jak będzie wypadek motocyklisty, to trafia na pierwszą stronę gazet :] Bo debile, bo nie umią, bo za mocne motocykle. Jak widać debil to nawet starą Renówką potrafi się rozjebać.

Może czas na akcję - "Pacz w lusterka, puszki są wszędzie"??
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-03-21, 16:31
A co to za śmieszna nagonka na silniki 1.6? B16B silnik z japońskiej wersji Hondy Civic VI generacji (model EK9) dwa wałki rozrządu, 185KM (seryjnie), odcinka przy 9000 obr/min, moc maksymalna osiągana przy 8200 obr/min. Dziękuję, dobranoc, niedowiarków odsyłam do wikipedii.
Zgłoś
Avatar
m................s 2012-03-21, 16:32
gdy usłyszałem dzwięk zaciągniętego ręcznego to już wiedziałem
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-03-21, 16:37
Szwagier wyklepie
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-03-21, 16:54
bloodwar napisał/a:

"Swap" znaczy zapewne, że zajeździłeś już swoimi burackimi popisami pseudo-driftem 40 km/h po śniegu jedno 1.6 i wstawiłeś sobie drugie 1.6. A społeczność Sadola już sobie wyrobiła zdanie na temat "Klubu 316i" i jego, za przeproszeniem, członków więc nie musisz walczyć o jego honor i cześć, bo coś takiego nie istnieje, Wasz poziom skilla i zamożności wyznacza poziom gruntu



no i widzisz jaki jesteś ograniczony, tyle się napisałem i ani jednego słowa nie zrozumiałeś, więc liż kule i wąchaj pachy kmiocie, a poziom gruntu to i tak niezle przy twoim poziomie zera absolutnego

Zgłoś
Avatar
bania88 2012-03-21, 17:12 1
BMWswap, daj se spokoj. Co sie z debilem bedziesz klocil? A tak poza tym nawet jakbys mial te 316 to go poprostu zazdrosc zrzera bo on ma Opla Corse 1.2
Zgłoś
Avatar
weeds 2012-03-21, 17:20
Ocb na podszybiu. Ujebany jechał to nie ma się co dziwic
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-03-21, 17:22 1
bania88 napisał/a:

BMWswap, daj se spokoj. Co sie z debilem bedziesz klocil? A tak poza tym nawet jakbys mial te 316 to go poprostu zazdrosc zrzera bo on ma Opla Corse 1.2



...anglika po dachowaniu
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-03-21, 17:37
Mam Golfa 3 Ale przynajmniej nie udaje że to rasowa rajdówka z pięciolitrowym potworem pod maską i przede wszystkim - na pewno nie zniżam się do poziomu "drift, zimny łokieć i rajdowe naklejki".

A wyśmiewając 1.6 nie mam na myśli pojemności (bo jak wiadomo, różni inżynierowie potrafią nawet z takiego malucha wykręcić ponad setkę koni) tylko mentalność ludzi, którzy kupują BMW 1.6 z bezpośrednim wtryskiem podtlenku LPG a zachowują się jakby jeździli co najmniej 4.0 biturbo. Takie auta jak wiadomo są nie tylko tanie w eksploatacji ale też przeważnie są najbardziej zajechanymi srotami, bo BMW z tak małym silnikiem kupowali przeważnie Niemcy, którzy dużo jeździli więc zależało im na ekonomicznym silniku a jednocześnie chcieli przyszpanować szachownicą na masce. Jak nie stać Was na duże, szpanerskie kwoty i sportowe auto z krwi i kości to przynajmniej zachowujcie się jak ja - zwykły potulny baranek na drodze, wtedy unikniecie szyderczych uśmieszków i wytykania palcami
Zgłoś
Avatar
thez 2012-03-21, 17:39
"... dla Karoliny z dedykacją..."
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie