18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Koleś znalazł porzuconego kota z uszkodzonymi tylnymi łapami za domem swojego stryja. Niestety weterynarz nie jest w stanie mu pomóc, ale mały sierściuszek nie daje za wygraną.

Zgłoś
Avatar
R................g 2009-09-17, 21:13
Znojomi moich starych mieli kiedys psa bez tylnych łap (stracil w wypadku) i on miał do tylka przyczepiony taki "wózeczek" zrobiony z jakiejś dzieciej zabawki... Trzeba przyznać ze popierdalal z tym nieziemsko śmiesznie. Szkoda że wtedy nie miałem telefonu z aparatem :/
Zgłoś
Avatar
szysza 2009-09-17, 21:28 4
Za kajta kiedys, dopadlem kota moich dziadkow. Zlapalem go za ogonek i ruchem jednostajnie przyspieszonym pociagnalem pod wlos. Trzask lamanych kosci byl dla mojego dziececego ucha wrecz nieziemski. Co prawda, mialem moze z siedem lat, wiec nad cudem tego aktu nie moglem sie w pelni radowac. Ale wspomnienie pozostaje. Zal mi czasem tego kociszcza, gdyz z polamanymi konczynami tylnymi(dolnymi) nie mogl dlugo myszy lapac, skonczylo sie dekapitacja szpadlem wykonana przez mojego wujka. Ale zal ten na szczescie nachodzi mnie niezmiernie rzadko.
Zgłoś
Avatar
grotik 2009-09-17, 21:30
koty są zajebiste
Zgłoś
Avatar
Kropek 2009-09-17, 21:37
dlaczego nikt mu głowy nie odgryzł :/??
Zgłoś
Avatar
Chrząszczyżewoszyc 2009-09-17, 21:56
Łba sobie przecież nie odstrzeli.
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-09-17, 21:56 8
szysza napisał/a:

Za kajta kiedys, dopadlem kota moich dziadkow. Zlapalem go za ogonek i ruchem jednostajnie przyspieszonym pociagnalem pod wlos. Trzask lamanych kosci byl dla mojego dziececego ucha wrecz nieziemski. Co prawda, mialem moze z siedem lat, wiec nad cudem tego aktu nie moglem sie w pelni radowac. Ale wspomnienie pozostaje. Zal mi czasem tego kociszcza, gdyz z polamanymi konczynami tylnymi(dolnymi) nie mogl dlugo myszy lapac, skonczylo sie dekapitacja szpadlem wykonana przez mojego wujka. Ale zal ten na szczescie nachodzi mnie niezmiernie rzadko.


jako ze czytam podobnie popierdolenie jak pisze to przeczytalem za pierwszym razem ze ty go 'RUCHALES' jednostanajnie... co nie zmienia faktu ze i tak Twoj odchyl od normy jest troszku glupi
co do cota
Zgłoś
Avatar
Kastrator 2009-09-17, 22:29
Skojarzył mi się ze stworkiem z dooma 3
Zgłoś
Avatar
szysza 2009-09-18, 0:08
BueR_MadasS napisał/a:

Za kajta kiedys, dopadlem kota moich dziadkow. Zlapalem go za ogonek i ruchem jednostajnie przyspieszonym pociagnalem pod wlos. Trzask lamanych kosci byl dla mojego dziececego ucha wrecz nieziemski. Co prawda, mialem moze z siedem lat, wiec nad cudem tego aktu nie moglem sie w pelni radowac. Ale wspomnienie pozostaje. Zal mi czasem tego kociszcza, gdyz z polamanymi konczynami tylnymi(dolnymi) nie mogl dlugo myszy lapac, skonczylo sie dekapitacja szpadlem wykonana przez mojego wujka. Ale zal ten na szczescie nachodzi mnie niezmiernie rzadko.

jako ze czytam podobnie popierdolenie jak pisze to przeczytalem za pierwszym razem ze ty go 'RUCHALES' jednostanajnie... co nie zmienia faktu ze i tak Twoj odchyl od normy jest troszku glupi
co do cota



Hyy... Dzieki stary. xD
Zgłoś
Avatar
b................a 2009-09-18, 8:16 2
Dowód na samolubny,chamski,pojebany ludzki humanitaryzm.
Zgłoś
Avatar
i................e 2009-09-18, 9:27
Chociaż by go zdeptali albo coś...
Zgłoś
Avatar
Sub _ Zero 2009-09-18, 23:44 1
biedny kot ,dobrze że czasem znajdzie się ktoś z sercem i będzie próbował pomóc.
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-09-19, 0:11
Sub _ Zero napisał/a:

biedny kot ,dobrze że czasem znajdzie się ktoś z sercem i będzie próbował pomóc.


znaczenie slowa 'pomoc' nabiera niezbyt ciekawego zabarwienia w tym przypadku
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-09-19, 11:18
ktoś napisał głupiego posta i buk chciał zabić kotka?

co on ma pieluche? no i chyba raczej nie porucha nigdy...
Zgłoś
Avatar
fallout444 2009-09-19, 23:23 1
Ano nie porucha...
Chociaż sierściuch jebany nie będzie mu po szafkach skakał
Zgłoś