18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
filipczax_ck 2013-09-02, 1:00
najlepsza skarbnica wiedzy ...a nie to co w tych szkolnych książkach. Za babcie piwko ciekawie opowiada
Zgłoś
Avatar
Włodzimierz 2013-09-02, 9:03 1
@Hrodgar, a niby jak w okresie między wojennym Polacy, urzędy na ziemiach Ukrainskich traktowały jej rdzennych mieszkanców? Rzeź wołyńska była ludobójstwem i temu nie można zaprzeczać, ale Polacy gorsi nie byli.
Zgłoś
Avatar
Murzynski_Halucyn 2013-09-02, 10:53
Aż się zastanawiam, czy nie nagrać takiego filmu z moim dziadkiem, o interwencji w Czechosłowacji w '68.
Chociaż ode mnie masz browara, szkoda, że nie można dawać kilku, np. od 1 do 5
Zgłoś
Avatar
shenron 2013-09-02, 11:54
''po cofali do tyłu''
piwo
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-09-02, 22:01
scrollowałem 3 razy stwierdzając że chuj mnie to obchodzi, ale w końcu stwierdziłem że jednak obejrzę...
...obejrzałem, nie żałuję. Beka piwa się należy.
Zgłoś
Avatar
keo 2013-09-03, 2:02
Cholera film wydaje się ciekawy ale babci prawie nie słychać. Twoje pytania natomiast są dużo głośniejsze przez co film się źle ogląda.
Zgłoś
Avatar
wku11 2013-09-03, 8:45
Sr, pierwszy raz robiłem coś takiego i jeszcze kamera inna niż zwykle ( od kolegi pożyczyłem) i wyszło jak wyszło.
Przepraszam wszystkich za jakość, jednak dziękuję że film się podobał, jeżeli będzie okazja to nagram coś więcej (tym razem w lepszym wykonaniu:) )
Zgłoś