18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
nanab 2012-04-29, 19:34 3
Jak można zmuszać biedne tygrysy do jedzenia zwierząt?! Przecież w naturalnym środowisku one wpierdalają kamienie!
Zgłoś
Avatar
No.ja9re9my9 2012-04-29, 19:44
ru_ziolo napisał/a:

Żółtki to lubia zwierzeta meczyc, najpierw na hardzie filmik z wkladaniem osmiornicy w ... wiadomo gdzie, pozniej dania ktore sie jeszcze ruszaja i zyja, a teraz to.

Ja bym tam na dole z tygryskami z chęcią zobaczył żółtka na sznurku.



no to stary dogadamy się na bank już cię lubię. jak bede miał jakiegoś żółtego gamonia do pomęczenia to dam znać
Zgłoś
Avatar
Smuxer 2012-04-29, 19:50 2
kolejne brawa dla adminów! kurwa na hardzie jest dział 'okrucieństwo wobec zwierząt', to do kurwy, dlaczego nie przeniesiecie tego kurestwa tam?! za komentarze to kurwa stawiacie 'warny' użytkownikom, a w ciągu trzech dni już drugi film tu jest, którego być nie powinno... i jeszcze pewnie wyłapię ja 'warna' za mówienie prawdy ;] jebani hipokryci!
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-04-29, 19:53
nie sraj żarem
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-04-29, 19:53
Smuxer, nie narzekaj i nie wyzywaj. To niemiłe i smutno nam się może zrobić.
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-04-29, 20:21 1
Co kraj to inna kultura, są u siebie i mogą robić co im się żywnie podoba a wam wara obrońcy kurczaków wpierdalających rosół co niedziela.

Komentarz z przecierem z cukinii zasługuje na pół litra
Zgłoś
Avatar
jozinb 2012-04-29, 20:24
ale rosolek, a na 2 danie kotlecik to kurwa smakuje prawda?

@smuxer kurwa jeszcze przypadkiem piwo postawilem
Zgłoś
Avatar
peaceBro 2012-04-29, 21:21
ja ja nienawidzę żółtków. Zero poszanowania dla istot żywych. Tak ja nie mam dla nich szacunku.
Zgłoś
Avatar
d................r 2012-04-29, 22:31
obrońcy zwierząt wyjdźcie z sadistica jak coś wam się nie podoba
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-04-29, 23:06
One powinny jeść kitekat, albo whiskas
Zgłoś
Avatar
kalasaz 2012-04-30, 11:10
***** jak bym tam byl wrzucił bym przez przypadek... tego zoltka co kurami sie bawil ciekawe czy by mu sie to tez spodobalo;]
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-04-30, 18:25
Noxford napisał/a:

Co Wy pierdolicie w ogóle? Jak nie kura to co, warzywka mają wpierdalać albo hamburgery? Niby najlepszy komentarz a takie bzdury. Kupcie sobie po takim tygrysie i wtedy możecie je karmić kurwa przecierem z cukinii.



Przecier z cukinii to ty masz zamiast mózgu. W tym filmie chodziło o to jaką frajdę tym pierdolonym żółtkom sprawiało karmienie tygrysów żywymi zwierzętami, a nie o sam fakt zjadania kurczaków przez dzikie koty.
Zgłoś
Avatar
Exias 2012-05-01, 20:28
Proponuje niektorym sie zapisac do koła ochrony zwierząt pokarmowych. Skoro to sa kury przeznaczone na pokarm to co za roznica, jak beda traktowane 2 min przed skonsumowaniem? Wiecej macie litosci dla oderwanej kurzej nogi niz ludzkiej
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-07-06, 23:41
Zgłoś