18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
voytas0 2016-10-25, 0:56 17
opony, siekiery, bajery ale i tak kamizelka odblaskowa jest w tym najważniejsza
Zgłoś
Avatar
Alonso 2016-10-25, 1:27 8
Bardzo fajny filmik.
Pokaż autorze jak się takimi siekierami rąbie klocki z sękami i rozgałęzieniami.
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-10-25, 7:38 5
Alonso napisał/a:

Pokaż autorze jak się takimi siekierami rąbie klocki z sękami i rozgałęzieniami.


Normalnie, wbijasz siekierę, a potem łup w nią z góry jakimś dużym młotem.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2016-10-25, 8:31 11
nerusss napisał/a:


Normalnie, wbijasz siekierę, a potem łup w nią z góry jakimś dużym młotem.



Gratuluję po parunastu takich pierdolnięciach rozjebanego obucha albo całkiem pękniętego.
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-10-25, 11:28 40
crossdressphyxia napisał/a:

Gratuluję po parunastu takich pierdolnięciach rozjebanego obucha albo całkiem pękniętego.



Po przeczytaniu tego co napisałeś, na kilka chwil mnie zamurowało. Wale tak młotem w obuch od wielu lat i nigdy mi nie pękło. Ale już wiem z czego wynika to co napisałeś, ja mam bardzo stare siekiery jeszcze po dziadkach, to są trochę inne siekiery niźli siekiery z biedronki. Ogólnie, to polecam ci pójść sobie na rynek staroci i kupić jakaś powojenną siekierę, gwarantuję że jeszcze twoje wnuki będą nią rąbać drewno.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2016-10-25, 11:52 2
nerusss napisał/a:



Po przeczytaniu tego co napisałeś, na kilka chwil mnie zamurowało. Wale tak młotem w obuch od wielu lat i nigdy mi nie pękło. Ale już wiem z czego wynika to co napisałeś, ja mam bardzo stare siekiery jeszcze po dziadkach, to są trochę inne siekiery niźli siekiery z biedronki. Ogólnie, to polecam ci pójść sobie na rynek staroci i kupić jakaś powojenną siekierę, gwarantuję że jeszcze twoje wnuki będą nią rąbać drewno.



A może masz rację. Tak rozjebałem jedną siekierę, stara jest jak świat, tylko zamiast normalnego trzonka z drewna miała wspawaną jakąś sklepaną rurę, przez co w środku była pusta. Na trzecim pniaku i popukiwaniu babką obuch rozszedł się na dwie części, i musiałem go spawać. Od tego momentu mam uraz do takiego pobijania.
Zgłoś
Avatar
Pifffko 2016-10-25, 13:10 9
Odpaliłem raczej dla żartu, a to jeden z ciekawszych filmów jakie ostatnio widziałem. Lecę oglądać następne.
Zgłoś
Avatar
Lares86 2016-10-25, 15:24 2
Dałem kolesiowi suba. Poczekam na ten drugi odcinek jak radzić sobie z sękami i rozgałęzieniami. Ale to i tak chuj. Ja miałem do rąbania Korzenie drzew. Japierdole poł roku to rąbałem. Twarde jak chuj i nie chciało pękać. Napisałem mu czy ma jakieś rady na temat korzeni.
Zgłoś
Avatar
Fx12 2016-10-25, 15:55 1
"Powymyślali te durackie maszyny, bo siły w ręcach nie mieli".
Kazimierz Pawlak
Zgłoś
Avatar
Włodziu 2016-10-25, 16:36
Trzeba poćwiczyć
Ciekawe czy suche też tak pójdzie łatwo
Zgłoś
Avatar
Villeman 2016-10-25, 16:39
Takie niesękate klocki można, choć nie polecam, rąbać jedną ręką, a w drugiej trzymać fajkę. Sama przyjemność i nawet nie ma o czym gadać, cudna robota przy słoneczku i łykami piwa pomiędzy. Zabawa zaczyna się właśnie z sękaczami, nie rzadko ze skrętem włókien do których trzeba podejść analitycznie, popatrzeć gdzie sęki się rozchodzą i ciupać w sam środek klocka, nigdy prostopadle do sęków. Kolejna kwestia jest taka, że sam upadek drzewa po ścięciu robi za nas pół roboty, ponieważ dzięki temu pęka on na całej długości, niejednokrotnie kilkakrotnie, w które to miejsca trzeba mierzyć i voila.
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2016-10-25, 17:13
Jebać siekiery, lepiej ciąć spalinówką
Zgłoś
Avatar
Stajan 2016-10-25, 17:15
Kurwa ogłuchłem na prawe ucho ;_;
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2016-10-25, 18:04
Łosie nawet tradycyjne rąbanie siekierą, kurwa komplikują. Pizda jesteś to zostaw siekierę. Faceci wiedzą co z nią robić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie