18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Porachunki gangów w Kolumbii
Suspens • 2017-11-13, 23:15
W dużym skrócie:

2 napastników podjechało na motocyklach (Yamaha 660) do stojącego na światłach samochodu. W środku był ojciec z 15 miesięcznym dzieckiem.

Oddali kilka strzałów do ojca, raniąc przy tym dziecko.

Ojciec nie przeżył, dziecko tak.



Ujęcie z 2 kamery:

ukryta treść


Wersja anglojęzyczna:

ukryta treść
Colombia, A man inside a car together with his baby were shot at in Colombia.

There have been rumors that the child, 15 months old Sofia, died, but they are not true. The authorities who remain in communication with her family and the clinic, have denied this is true and that the girl underwent surgery and remains sedated.

The minor was shot in different parts of her body, as her father, 32, was carrying her in his arms while driving down a street in the Barranquilla neighborhood in the north of the city.

He died on the site. While a woman and a man who came to see what had happened saw the baby, the young man decided to take her in his arms and ask for help to transfer her to the hospital where she received the first medical care.

Then she was transferred to Valle del Lili clinic.

Of this assassination attempt on Friday, committed by two individuals on Yamaha 660 motorcycles, the police investigated whether it was an "adjustment of accounts", since the victim was dedicated to money loans and had a judicial record due to extortion .

Police think this was a settling of scores between criminal organizations.

The victim was on parole after having been held in prison for the crimes of kidnapping, illegal conspiracy and manufacturing, carrying and trafficking of firearms and ammunition."

And although justice is wanted and the murderers are captured for now, the Cali people focus their attention and prayers on the innocent little Sofia.
Zgłoś
Avatar
apo5 2017-11-14, 7:18 1
O yamaszka 660. Jak już zrobię kategorię na motopizdę to takiej poszukam na pierwsze moto
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-11-14, 10:47
Mam nadzieję że uratowali to dziecko i trzymam kciuki że policja nakręci materiał na sadola z rozstrzelania gdzieś na zadupiu winnego owego zajścia.

Jak widzicie mam same dobre intencje.
Zgłoś
Avatar
Red_Devil_1878 2017-11-14, 11:59 1
Pytanie czemu dzieciaka miał na kolanach? Żywa tarcza? Liczył, że go nie odjebią?

PS: Patrzcie jak jeszcze się rusza
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-11-14, 15:33 12
barni123pl napisał/a:

nie chce mi sie z toba gadac


Ciekawe jak tu rozmawiać z debilem, który ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem i tylko potrafi wyciągać z kontekstu? Mowa o tobie oczywiście - nie o nim.
Zgłoś
Avatar
J................o 2017-11-14, 16:04 11
A dodam, że trzymal dziecko na kolanach zamiast w fotwliku. Dobry tata gangster jezdzi z dzieckiem zamiast w kamizelce. Zywa tarcza oprocz bonusu do pancerza daje jeszcze minusowy modifikator morale strzelajacemu.
Zgłoś
Avatar
M................6 2017-11-14, 18:36
Jaczuro napisał/a:

A dodam, że trzymal dziecko na kolanach zamiast w fotwliku. Dobry tata gangster jezdzi z dzieckiem zamiast w kamizelce. Zywa tarcza oprocz bonusu do pancerza daje jeszcze minusowy modifikator morale strzelajacemu.



Kurwa pierdolisz jak potłuczony ale trochę racji masz...

I nie wiem czy dać ci piwo czy nie...

Zgłoś
Avatar
e................s 2017-11-14, 19:54
jeśli to mafiozo, to huj mu w dupę
razem z dzieckiem
bo znając mentalność tych pojebów
to oko za oko , to pryszcz
będą sięgać, choć tylko dzieci teraz, do kilku pokoleń wstecz, zabijając się nawzajem , dziadków, pradziadków
otrzymując to samo

ta nienawiść nie ma granic
tylko jedna duża bombka rozwiąże problem tych zjebów
Zgłoś
Avatar
J................o 2017-11-14, 20:04
Maxi96 napisał/a:



Kurwa pierdolisz jak potłuczony ale trochę racji masz...

I nie wiem czy dać ci piwo czy nie...



Źródło podaje, ze "ofiara" byla akurat na zwolnieniu warunkowym. Kare pozbawienia wolnosci ma m.in. za porwania. Policja twierdzi, ze wyrownanie rachunkow miedzy organizacjami przestepczymi acz pewni nie sa.. a moze zajebali go kuzyni porwanych osob? Nie wiadomo.
Zgłoś
Avatar
BDrummer 2017-11-14, 20:43
~Jaczuro kurwa odjebac jak dziecka nie będzie miał przy sobie i tyle.. ja pierdole tak cieżko to ogarnąć -_-''
Zgłoś
Avatar
J................o 2017-11-14, 20:44 1
BDrummer napisał/a:

~Jaczuro kurwa odjebac jak dziecka nie będzie miał przy sobie i tyle.. ja pierdole tak cieżko to ogarnąć -_-''


Tak ciezko ogarnąć, ze mogli nie miec drugiego podejscia?
Zgłoś
Avatar
dziadek8724 2017-11-15, 1:44 1
barni123pl napisał/a:


kolo chuja mi to lata kazdy ma prawo powiedziec to co chce jak sie nie podoba to nie czytaj



Łolaboga, świente łoburzenie! Nie można nic powiedzieć, bo się dzieciak łobrazi!
To jest Sadol, do kurwy nędzy, jak coś się nie podoba to wypierdalaj, nikt Cię nie zmusza do czytania i komentowania. Skoro każdy ma prawo powiedzieć to, co chce to nie sraj, że ktoś ma inne zdanie od Twojego.
Zgłoś
Avatar
Novik 2017-11-15, 7:07
Kurwa kocham ten portal jak tematy są nudne to posty mnie rozbawiają ;3
Zgłoś
Avatar
J................o 2017-11-15, 13:01
Novik napisał/a:

Kurwa kocham ten portal jak tematy są nudne to posty mnie rozbawiają ;3


Staram się
Zgłoś
Avatar
BDrummer 2017-11-16, 19:07
~Jaczuro spokojnie nie takich odjebywali
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2017-11-17, 2:05
~Jaczuro dziecko nie było nic winne powinni wybrac odpowiedni moment i wtedy odjebać typa,w momencie jak bedzie sam w furze i tyle w temacie
Zgłoś